Pull&Bear

Ár:   1395 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Pull&Bear márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Berniii, Módosítva: 2016. június 29.

Lelőhely:   Pull&Bear márkaboltok

edi01

2017. augusztus 25.

Kedvencem már 2 éve ez nálam a sláger.Gyümölcsös édeskés nem tömény illat. Imádom😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 25.

kisenikoke

2017. július 24.

Nagyon nagyon szerettem ezt a kis parfumot! Edeskes illatat imadtam. Tartos is rendkivul. Ujra szeretnem majd vasarolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 24.

Berniii

2016. november 10.

Sorban állás közben szúrtam ki, és szagolgattam végig az illatokat. A kirakott parfümök közül ennek az illata nyerte el a legjobban a tetszésem. Erőteljes, nőies illata van, ami rendkívül sokáig érződik. Mérete miatt "táskába dobós" parfüm. Én nem különösebben teszek különbséget illatok között évszakok szerint, kedvemtől függően fújkálom magam, viszont ez egy olyan illat, ami talán pont az őszi-téli időszakban a leghordhatóbb, karakteres, erőteljes illata miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Citral, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol