Puma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jelizz, az összetevőket feltöltötte: dodoos, Módosítva: 2013. február 22.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

A Puma Jam illatával.

Ár: 2000 , Eladó: Moncsaka
Állapot: Új , Helyszín: Csepel, fizetés: Postánmaradó
devilcsillu

2018. december 21.

Nagyon jó alternatíva a parfümje helyett ha erre az illatra vágyom. Az illata sportos, de mégis nőies.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 21.

ska087

2017. július 16.

Ajándékba kaptam, szerintem elég tartós, viszont a hasonló illatok nagyon nem az én világom így egy próba után meg is válnék tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

DayanaComplow

2017. június 8.

Én nagyon szeretem, kár, hogy azóta nem találom sehol. Nagyon jó gyümölcsös friss illata van, még ha csak Toilette is :) Ha valahol rátalálok, mindenképp veszek még belőle =)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

mangoo93

2015. november 24.

Karácsonyi ajándékként kaptam tavaly, kb most a következő karácsonyra pont el is fog fogyni :) Nagyon magaménak tudom az illatát, párom ennek a férfi megfelelőjét használja, bár az is igaz, parfümként, így neki tartósabban marad az illat. Mivel toilette, így persze, hamar elszáll az illata, de elég nagy a kiszerelése ahhoz, hogy újrafújjuk.
Nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

Nagyon szeretem :)

xszemyx

2015. április 27.

Az EDT milliószor tartósabb, ezt inkább csak az illat felelevenítésére használom, ha már nem nagyon érzem magamon a parfümöt. Borzasztó hamar elillan, de az illata kárpótol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 27.

Tala

2014. április 9.

Az illata annyira nem nyűgözött le, de ajándékba kaptam-nem mondom hogy rossz, mert attól hogy nekem nem tetszik, másnak lehet hogy igen. Viszont egyáltalán nem tartós, némelyik 1000 Ft-os parfümutánzat is tovább rajtam maradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 9.

SayenAllwright

2014. február 27.

Nagyon szeretem a gyümölcsöcs illatát. Már a második üvegget használom, engem megfogott ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 27.

viktoriacsoke

2014. január 5.

Szerettem, kellemes illata van és sokáig elég

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 5.

Szerettem, kellemes illata van és sokáig elég

Lilkó

2013. május 28.

Nagyon szerethető, kellemes, friss illata van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

Nagyon szerethető, kellemes, friss illata van!

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.