Pupa

Ár:   9590 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 0bikbik0, Módosítva: 2017. január 30.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

SOS kezelés az öregedés olyan jelei ellen, mint a bőr tónusának, tömörségének és az arc vonalainak elvesztése, elgyengülése. Mintegy varázsütésre újraformálja az arc vonalait és helyreállítja a bőr tömörségét. Az arcbőr sima és tónusos lesz, a ráncok elhalványodnak.

• Könnyű és gyorsan beszívódó formula
  • Nappalra és éjszakára
  • Arcra, nyakra, dekoltázsra
  • Nem komedogén
  • Parabénmentes
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt
  • Hipoallergén

0bikbik0

2017. november 26.

Géles, vizes, könnyen beszívódó szérum, nem érzem rajta a sok-sok szilikont. Egyáltalán nem ragad. A pumpa miatt könnyű és higiénikus használni.
Hidratál, feltölt, mint a legtöbb szilikonos krém. Egyéb hatóanyag (némi ki hialuronon kívül) nem igazán van benne...

DE: ezt kis látható hatást igazából elég drágán lehet elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 26.

DE: ezt kis látható hatást igazából elég drágán lehet elérni.

jituszka

2017. október 25.

Jó kis szérum, könnyen beszívódik, ezért szeretem használni, főleg éjszakára, krém alá. Külön tetszik, hogy a csomagolása pumpás, nem kell kézzel belenyúlni. Hosszú távú hatásáról még nem tudok beszámolni, de egyelőre tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 25.

Naschkatze

2017. május 25.

Termékmintát kaptam belőle, nem is gondoltam, hogy ilyen szuper. Géles formula, áttetsző szín jellemzi, fél percen belül teljesen beszívja az arcom és pihe-puhává válik tőle. Sminkalapnak tettem fel, s az egyébként nap közepén már zsírosodó bőröm kevésbé kezdett el átcsillogni a BB krém+púder alatt. Tesztelgetem még, de egyelőre nagyon meggyőzött. Az ára viszont elég borsos....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

Gyulladáscsökkentők: Globularia Cordifolia Callus Culture Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Felületi hártya képző anyag.

Gubóvirág össejt-kivonat. A gyártó által megadott információ szerint elősegíti a szöveti regenerációt,  a sejt méregtelenítő funkcióját a proteaszóma aktivitás fenntartásával és a sejtek élettartamát a szirtuin-1 szintézis stimulálásával.

In vivo (embereken végzett) tesztek szerint csökkenti a bőr pirosságát (-13.4% placebohoz képest) és növeli a bőr ragyogását (+ 9.2% placebohoz képest).

forrás

PVP 0 0