Pupa

Ár:   4760 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,6 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: JuditB, Módosítva: 2019. február 8.

Kiszerelés:   8,6 ml
Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Praktikus és gyors, minden alkalomkor tökéletes sminket biztosít SPF15 védelemmel. A praktikus stick kiszerelés gyors felvitelt tesz lehetővé és megkönnyíti a napközben szükséges kisebb javításokat. Vékony és könnyű textúrája könnyen kenhető, bármely más alapozóra is felvihető, és néhány mozdulattal biztosítja a tökéletes arcsminket.

Pupa Beauty Touch Stick Foundation - 003
Ár: 2000 Ft + szállítás , Eladó: turquoise_pianist
Állapot: bontatlan, Helyszín: --, fizetés: MPL / Foxpost csomagautomata, vagy Foxpost futár házhoz
Kristalymolylepke

2019. március 28.

Nagyon nehéz ennek a terméknek az értékelése, ugyanis az elején nagyon tetszett, úgy tűnt nagy kedvenc lesz.
Sajnos a boltban, az eladólány rádumált egy rózsaszínesebb árnyalatra, pedig éreztem valahol h nem lesz az igazi...
De végülis működni látszott. Primerrel viszonylag tartós maradt, de egy hét után szabályosan lefolyt napközben az arcomról.... diszkógömb effektus... hiába változtattam a technikámon, púderrel...más alappal, keverve stb... valahogy besokallt a bőröm tőle. Nagyon nagyon sajnálom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

Emike

2019. február 28.

Nocsak, erről a kis cukiról még nincs vélemény? Akkor mindjárt kanyarítok is neki egyet.
Még pont 30%-os alcióban szereztem be, nem őt akartam első körben megvenni, (a kinézett alapozóból nem volt szín), de végülis nem bántam meg. A Duna Plázában az eladó csaj nemhogy a segítségemre lett volna, még csak hátráltatott szegény, és biztos új volt, mert 28 ft-ot kért tőlem...:D
Van érvem mellette és ellene is, kezdem inkább az előbbivel. Tök jó a kiszerelés, könnyű használni, akár ujjakkal is felvihető, simán táskába is bedobható, így akár napközben újra fel is applikálható. Azonban, a formulája és a kiszerelése miatt nem túl erős a fedése, hétköznapra ajánlanám inkább, aki az erősebb fedést szereti, annak nem ő lesz a legjobb választás. Nekem nagyjából a nap feléig bírja a tartóssága (fixáló nélkül) a nap végére azért eltűnik, és sajnos a száraz részeket ki is emeli. Egész jó kis cucc ez, azért az árért megérte nekem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.