Pupa

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cicafun, az összetevőket feltöltötte: JuditB, Módosítva: 2016. április 8.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Tökéletes választás, a vízálló vagy a hosszan tartó smink eltávolítására. Gyorsan és hatékonyan távolítja el a vízálló és tartós sminket a gyors és kíméletes tisztítás jegyében. Természetes hatóanyagokkal dúsítva a hidratáló és kiegyensúlyozó hatás érdekében.

• Érzékeny szeműek és kontaktlencsét viselők számára is ideális választás.
  • Alacsony allergia kockázat
  • Szemészetileg tesztelt
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt
  • Parabénmentes
  • Illatanyag mentes

Pupa kétfázisú sminklemosó
Ár: 2000 , Eladó: flora880912
Állapot: párszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, vagy M3 vonalán, vagy FOXPOST előreutalással.

Szeretet

2023. október 18.

Nagyon szeretem!
A sminket szinte maradéktalanul eltávolítja, jó érzés a bőrnek. Az arcbőröm utána olajos marad, ezt nem mindig öblítem le utána, van, hogy fennhagyom (estére jól eső érzés tud lenni).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 18.

Nagyon szeretem!

Elkofen

2023. május 2.

Az utazó, kicsi kiszerelés van meg csak szerencsére. Egyáltalán nem jött be, de azért elhasználgatom. Száraz, vízhiányos arcbőröm van. Ezt a lemosót főként sima szempillaspirál lemosásához akartam használni. Azzal meglehetősen nehezen boldogult, pedig nem vízálló festékről volt szó. Kimondottan olajos termék. A szememet emiatt irritálja. Az arcom többi részén pedig olajos réteget hagy. Szóval számomra kifejezetten kellemetlen és felesleges a használata. A jobb micellás vízek és az olcsóbb sminklemosók lényegesen jobbak. Pénzkidobás ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. május 2.

KLilla95bp

2023. április 8.

2. flakonom, nagyon sokáig elég. Rozaceás bőrre szerintem tökèletes! Nem irritál nem pirosodok tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 8.

kunzsuzsi

2022. április 20.

Most szereztem be, miután lelkesen vásároltam be a loveproof rúzsokból, amiket kb. semmivel nem tudtam leszedni. Ha jól sejtem, a csomagolás megújult, jelenleg 400 ml-t vesztegetnek kb. 5000 Ft-ért, de nekem nagyon bejött. Könnyű vele leszedni a vízálló sminkeket is, illetve a tartós rúzsokat. Engem az olajos érzet nem zavar, szinte azonnal neki szoktam látni az esti lemosásnak a használata után, szóval hamar elillan a fíling. Viszont jó, hogy nem szárít és nem irritál :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 20.

Rarity

2020. november 21.

A PUPA Sport Addicted vízálló szempillaspirált, illetve a KIKO vízálló szemhéjtusát szoktam leszedni vele. Nekem bevált, napi szinten használom. Nem szeretem az olajos alapot, de utána rögtön használok sima micellás vizet, és megyek is a fürdőbe, ahol amúgy is követi az arclemosó, így engem összességében nem zavar. Sokáig elég a nagy kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 21.

szeliger

2020. október 10.

50 ml utazókiszerelést használtam belőle, elsősorban szemfesték, szempillalemosásra, arcra nem is próbáltam. Szemfestéklemosásra megfelelt, nekem a szempillaspirált is lehozta. A szememet nem irritálta, egynek elmegy darabnak jó volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 10.

sateenkaarigirl

2019. december 15.

Egészen eddig nem tudtam, hogy így kellene működnie egy sminklemosónak.
Sosem volt még korábban olyan termékem, ami könnyedén, néhány apró mozdulat után leszedte volna a szemfestékemet. Nos, ez ilyen. Nagyon tetszik benne, hogy nem kell szanaszét dörzsölnöm ezt az amúgy meglehetősen érzékeny területet, ráadásul a vattakorongot sem kell szétáztatni, mert kevés is elég belőle.
Egyetlen negatívuma az olajos állaga, ez a zsíros bőrre sajnos nem a legszerencsésebb választás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

Egészen eddig nem tudtam, hogy így kellene működnie egy sminklemosónak.

Nashuaaa

2019. november 19.

Ez a sminklemosó megdöbbentően rossz. Maga az érzete az állagának, meg a rétegnek amit hagy maga után is pocsék, de a legrosszabb, hogy egyszerűen nem viszi le a sminket, a spirált kb semennyire. És akkor még nem is vízállóról beszélek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

vamgirl19

2018. november 18.

Nagy csalódás ez a termék. Direkt olyat szerettem volna, ami mindent levisz, alapozót, spirált, szemhéjpúdert... Mivel 2 fázisú, gondoltam nem lesz vele probléma. Sajnos a spirált sehogy sem szedi le. Nem vízállót vettem kivételesen, de ezzel sem boldogul. Minden reggel panda szemekkel ébredek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 18.

nefelejcs93

2018. július 30.

Sajnos nekem nem jött be,az alapozót és a szemhéjpúdert eltávolítja,de a szempillaspirállal nem tud mit kezdeni.A jobb micellás vizek szintjét sem hozza, ezért nekem abszolút csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 30.

Hidratálók: Propanediol