Pupa

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cicafun, az összetevőket feltöltötte: JuditB, Módosítva: 2016. április 8.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Tökéletes választás, a vízálló vagy a hosszan tartó smink eltávolítására. Gyorsan és hatékonyan távolítja el a vízálló és tartós sminket a gyors és kíméletes tisztítás jegyében. Természetes hatóanyagokkal dúsítva a hidratáló és kiegyensúlyozó hatás érdekében.

• Érzékeny szeműek és kontaktlencsét viselők számára is ideális választás.
  • Alacsony allergia kockázat
  • Szemészetileg tesztelt
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt
  • Parabénmentes
  • Illatanyag mentes

vamgirl19

2018. november 18.

Nagy csalódás ez a termék. Direkt olyat szerettem volna, ami mindent levisz, alapozót, spirált, szemhéjpúdert... Mivel 2 fázisú, gondoltam nem lesz vele probléma. Sajnos a spirált sehogy sem szedi le. Nem vízállót vettem kivételesen, de ezzel sem boldogul. Minden reggel panda szemekkel ébredek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

nefelejcs93

2018. július 30.

Sajnos nekem nem jött be,az alapozót és a szemhéjpúdert eltávolítja,de a szempillaspirállal nem tud mit kezdeni.A jobb micellás vizek szintjét sem hozza, ezért nekem abszolút csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 30.

Szilviams0118

2018. július 9.

szerintem nagyon szépen teszi a dolgát, az erősebb sminket is gond nélkül lehozza. egyetlen baja, hogy napi egyszeri használat mellett, nagyon hamar fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

agiagi

2018. április 19.

Hát, ennyit nem ér.. Szerencsére csak kisebbet vettem meg, de sokáig várni kell, törölgetni, pedig többen is ajánlották. Nekem nem jött be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

Bubucim

2018. február 16.

Szerencsére csak a kisebb kiszerelésűt vásároltam meg. Már egy hete használom az esti sminklemosásnál. Még soha egyetlen sminklemosónál sem tapasztaltam, hogy csípné a szemem, de sajnos ennek sikerült. :( Az illata mentolra hajaz, de ha nem is mentol, valami nagyon erős. A nem vízálló szempillaspirált sem hozza le. Eddig nem csalódtam a Pupa termékekben, ő az első. :( Áldom magam, hogy új terméknél előbb mintát vagy kisebb kiszerelést szerzek be. Az egyetlen pozitívum a flakonja. Azt legalább újra lehet tölteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Nayame

2017. augusztus 22.

Nekem nagyon bevált, bár nem használom naponta, mert csak alkalmanként sminkelek. Alapozót, szemfestéket, szempillaspirált remekül lehozza, mondjuk spirálból is Pupa márkájút használok, nem vízállót, de olyat, amit más lemosó nehezen mos le. Valóban hagy olajos érzetet a bőrön, de nem zavaró, mert egyrészt száraz a bőröm, másrészt ha kicsit több marad fent a kelleténék, akkor csak áttörlöm a bőrömet micellás vízzel. Nem irritál, nem lettek mitesszereim tőle. Külön előnye, hogy árulják kis kiszerelésben is, amit ráadásul szoktak akciózni is, ezért utazáshoz praktikus. Kevés is elég belőle, kiadós. Fogom még venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

Nymphae

2017. május 27.

Amit ígér, azt hozza. :) Nagyon könnyen letisztítható vele a smink, kíméli a bőrt.
A szempillaspirált picit nehezebb leszedni, de elbír azzal is esetemben.
Utána mindig használok arclemosót.
A kisebb kiszerelésűt használom, már elfogyott néhány tubus.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

A szempillaspirált picit nehezebb leszedni, de elbír azzal is esetemben.
Utána mindig használok arclemosót.
A kisebb kiszerelésűt használom, már elfogyott néhány tubus.

Dourou

2017. május 26.

Nagyon szeretem, jól lehozza a sminkem, bár a szempillákkal nem mindig birkózik meg. Nekem plusz pont,hogy kontaktlencsésen is használhatom.
Ajándékba kaptam kisebb kiszerelésben, aztán beszereztem nagyban is:). Kicsit olajos az állaga, de nem zavaró és könnyen lemosható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 26.

SzaszaK

2017. március 20.

Vegyesek a tapasztalataim.
Egyrészről jó kis lemosó, nem zavaró az olajos állaga. Az arcomról nagyjából lehozza a sminket. Viszont a szempillaspirállal nem bírkózik meg, hiába próbáltam 2-3 spirált vele (hátha az adott spirál a bűnös, de nem). Sőt nem is vízálló termékekről beszélünk. Számomra elengedhetetlen, ha egy termékről azt írják szemre is jó, lemossa, akkor bizonya mossa is le :) Minimum, hogy a szempillaspirál után nem szeretnék pandamaci lenni. :( De sajnos mindig az lettem...
Nem veszem újra, mert ha nem is sminkelek mindennap, de spirált azért elág sűrűn használok és szeretném, hogy a sminklemosóm le is tudja hozni a spirált...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Vegyesek a tapasztalataim.

messalinam

2017. február 27.

Egy törléssel lehoz mindent a szememről,de a pilláimat nem oldja le szerencsére! Nem kell dörzsölgetnem és olajos réteg sem marad utána. Szeretem a Garnier és a Balea kétfázisú lemosóit is,főként azért mert az érzékeny szememet sem bántják ( bár a baleát egyszer sikerült kicsit túltolni és begyulladt a szemem...) de ennél a terméknél sem érzek semmiféle irritációt,viszont sokkal hatékonyabb,kevés kell belőle és hát nem győzöm hangsúlyozni: nem hagy olajos réteget! Csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

Hidratálók: Propanediol