Pupa

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: messalinam, Módosítva: 2017. október 3.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Intenzív kezeléssel átitatott szövet maszk, mely néhány perc alatt fejti ki hatását az azonnal látható eredményért. Ragyogást és frissességet kölcsönöz a bőrnek, mérsékelve a fáradtság jeleit. Illatanyagtól mentes összetétel, hogy még kíméletesebben viselkedjen a bőrön. Egy szépségápolási titok, hogy minden helyzetben, még egy fárasztó nap után is ragyogó lehessen.

parblek

2020. június 21.

Még csak egyszer használtam, nekem nagyon tetszett. A bőröm hamar beszívta és abszolút hozta ami a leírásban szerepel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 21.

peachyglow

2019. május 6.

Elég viseltes állapotban volt a bőröm (vízhiány, hámlik, feszülős érzés) és elcsábultam, mindjárt hármat sikerült vásárolni belőle. Lényeg a lényeg, már elhasználtam mindet, ezért gondoltam jövök véleményezni és teljesen megrökönyödtem, hogy hogy áll szegény itt. Mindenesetre nekem nagyon nagyon bevált. Talán az egyik kóreai maszkomat leszámítva a legjobb és ugye itthon is elérhető. Kicsit borsos az ára ezt aláírom, viszont nagyon szépek az összetevői. Hidratáló és gyulladáscsökkentő hatóanyagok és még egy kis hámlasztó (AHA) is van benne, viszont semmilyen illatanyagot nem tartalmaz de ennek ellenére sincs rossz illata (az illatanyagmentes kozmetikumok szerintem általában rémesen kellemetlen szagúak). Nekem általánosságban nem problémás a bőröm, nem is érzékeny, de hajlamos vagyok a vízhiányra és ez a maszk szuperül rendbe teszi, feszesnek, hidratáltnak és puhának érzem az arcom napokig. Hetente egyszer használtam őket, az van rajta, hogy 10-15 percig kell fent hagyni, de én nagyjából 25 percig hagytam. Az orr,- és szájnyílások nem illeszkednek, de szerintem nem fognak olyan maszkot gyártani soha, ami passzolna a fogyasztók arcszerkezetéhez és semmivel nem volt nehezebb feltenni mint az általam eddig próbáltakat. Kii fogok próbálni másik fajtákat is a termékcsaládból, de ebből nagy eséllyel lesz itthon a jövőben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

norisz

2019. március 13.

Nagyon nagy pupa fan vagyok, de hatalmasat csalódtam emiatt a termék miatt. ajándékba kaptam egy rendelésem mellé (legalább pénzt nem dobtam ki rá), tudni kell h alapvetően elég jó a bőröm - szóval kb semmi extra nem kell h "jó" érzésem legyen, de -talán életemben először- úgy kiszáradt ettől az arcbőröm, h napi 3x kellett a jojoba-csipkebogyó csodaduót bevetnem h rendbe jöjjön. először rendesen megijedtem amikor levétel után megéreztem az arcbőröm tapintását, egy 3 napos jeges szeles síelés nem készített ennyire ki!
még jó h nem hagytam tovább az arcomon, lehet hetekig nyögtem volna! Nagyon nem ajánlom!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

lzsoficim

2018. február 19.

Onnan kezdem,hogy nem vagyok egy fátyolmaszk kedvelő, így az arra vonatkozó panaszaim, hogy zavaró, félig leesik, nem helyezhető fel pontosan, gondolom nem mérvadóak,akik szeretik az ilyen típusú maszkokat. Ezen tulajdonságáért nem vonok le pontot, mert én vagyok a hülye, hogy így is megvettem. DE: az összetevői tetszettek, nem is tudom, hogy láttam-e már ilyen szép összetevős, itthoni maszkot. DE ebben ki is merül a jó tulajdonsága,mert nekem SEMMIT nem csinált az ég világon. Semmi hatását nem láttam a bőrömön, placebo-nak kicsit drága így 1300 Ft-ért. Tuti nem vszem többet,mert nem látom értelmét sajnos, pedig azt hittem az összetevők láttán, hogy majd megszeretem a fátyolmaszk forma ellenére, de nem sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Manitabarbara

2017. november 22.

Könnyen felhelyezhető maszk, a széle egy kicsit lelóg,de az nem okoz nagy problémát.Kellemesen hűsíti a bőrt,nyáron kifejezetten jól eshet.A csomagolása szerint 15-20 percig ajánlott fent tartani,de én ennél tovább hagytam.Megvártam, míg szinte teljesen beszívta a bőröm és még leszedés után az arcomat át tudtam vele törölgetni. Egészségesebb volt utána a bőröm,puha lett. Pupa maszkok azok a maszkok,aminél pont azt a végeredményt kaptam, mint amit elvártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 22.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Lactic Acid, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Mandelic Acid

Keserű mandulából származó gyengédnek számító alfa-hidroxi sav (AHA) féle, ami a többi AHA savhoz hasonlóan gyengéden hámalsztja a bőr felszínét, így hatásosan kezeli a pattanások visszamaradó nyomait, és segít elhalványítani a bőrön ottmaradó sötét foltokat. Az AHA-k közötti különleges tulajdonsága, hogy antibakteriális hatása is van, és 5% és 10%-os mennyiségben is hatásos lehet a pattanások kezelésében (forás). Jó tudni még azt is, hogy a mandulasav fényérzékeny, így csak nem átlátszó csomagolásban lévő kozmetikumban van hatása.