KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Pupa

Ár:   1950 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2018. március 7.

Ár:   1950 Ft
Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Egyéb

Ez a gyengéden tisztító anyagokban gazdag termék minden sminkmaradványt eltávolít, fertőtleníti az ecseteket és megőrzi a sörték puhaságát. Minden ecsetet tökéletesen tisztít, legyen az természetes szőrből vagy szintetikus rostból készült. Nem hagy nyomot és nem kenődik. Kellemes illata garantálja a tisztaság friss érzését.

Mancsoska

2018. november 28.

Már elegem volt, hogy vagy koszos ecsettel kellett sminkelnem vagy minden nap moshattam az ecseteimet, ezért döntöttem úgy, hogy kipróbálom ezt a terméket. Nagyon jól működik, én csak a púderecseteimre használom, azokból szépen kiszedi a maradék port. Az illata borzalmas, szerencsére mire újra használnom kell az ecseteket már kevésbé érződik, ezért vonok le egy pontot, mert amúgy egy nagyon jó termék.

Update: Tipp, nekem úgy jobban működik, ha enyhén nedves felületbe dörzsölöm az ecsetet, amire a terméket fújtam, persze, így kicsit többet kell száradnia.

Mancsoska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 28.

Naschkatze

2018. január 30.

Csalódás :( imádom a Pupa termékeit, de ez a tisztító csupán minimálisan távolítja el az ecsetekből a szennyeződést. Tiszta ecseteket szerettem volna kitisztítani vele egy használat után és ezzel sem birkózott meg. Max utazáshoz fogom tudni használni, a praktikus csomagolása miatt. Számomra az illata is túl tömény. A sebbenzin ezerszer jobb és olcsóbb is.

Naschkatze
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

LauuKovacs

2017. augusztus 27.

Még csak 1x használtam, de nagyon megvagyok vele elégedve, szépen kitisztitotta az ecseteket és az ára is kiváló a többihez képest, 1990 ft-ért vásároltam :) Remélem sokáig ki fog tartani, van egy érdekes illata de engem nem zavar, és nem is kell belőle sok :)

LauuKovacs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

natulcien

2017. február 4.

Egy kedvezmény keretén belül tettem szert rá. Előtte megesküdtem, hogy nincs egyszerűbb, és gazdaságosabb tisztítási módja az ecseteimnek, mint a teafaolajos vizes fürdő. Aztán beláttam, hogy az nem túl praktikus, főleg, hogy a teafának sokan utálják a szagát, és nem túl utazásbarát megoldás. Ez a tisztítóspray nagyon kellemes illatú, és tényleg egyszerű a használata. Sminkelés után csak megfújkálom az ecseteimet, és kész is. Mióta használom a sminkkellékeim nem panaszkodtak, de hosszútávon derül majd ki, hogy mennyire vált be. Arra is kíváncsi leszek meddig elég ez a kiszerelés, de eddig nem bántam meg, hogy hozzám került, sőt. Szeretem, és a sminkes táskám alapdarabja. Megnyugtat, hogy a tőlem telhető legtöbbet megteszek azért, hogy higiénikusan sminkeljek, és vigyázzak a bőrömre, amennyire csak lehet.

Update: egy kedves Pupa-s eladó ajánlására sminktermékek fertőtlenítésére is használom. KM-en vásárolt ceruza, rúzs, leejtett fogkefe,szempillaspirál, smink szivacs, folyékony rúzs applikátor, stb.fertőtlenítésére is használom. Befújom a fertőtleníteni kívánt felületet, és hagyom megszáradni.

natulcien
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 4.

kutasvirag

2017. január 4.

Bevallom, az illata miatt vettem meg, de nem bántam meg! Nagyon könnyű tisztítani vele az ecseteket, és hát igen, szuper illattal lehet felvinni a sminkeket utána. Én tuti újraveszem ha elfogy.

kutasvirag
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 4.

Csillagpor123

2016. október 24.

Ez tényleg csak arra jó, hogy utazáshoz magunkkal vigyük, vagy ha hirtelen valamit szeretnénk megmosni. Igazából az otthoni gyors mosáshoz nekem a sebenzin SOKKAL jobban bevált. Ezzel csak akkor mosok ki bármit, ha máshol vagyok. Sajnos az alapozót sem szedi ki kellőképpen. Nem hiszem, hogy újra veszem :(
Egyébként a babasamponos mosást tartom a leghatékonyabbnak.

Csillagpor123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

Egyébként a babasamponos mosást tartom a leghatékonyabbnak.

Joaninha

2016. október 4.

Nekem is nagyon bevált ez a termék. Bár én eddig szappanos vízzel tisztítgattam a természetes szőrből készült ecseteimet és nem volt eddig probléma ebből, nyilván nem minden használat után tettem ezt meg, csak 1-2 havi rendszerességgel. Amikor azonban beszereztem egy ajakecsetet, akkor célszerűvé vált vennem egy olyan ecsettisztító spray-t, amit akár magammal is vihetek és fertőtlenít is, mindemellett az illata is nagyon finom. :)

Joaninha
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 4.

Nem szabvänyos INCI név. Jelentése: Színezék.