Pupa

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: messalinam, Módosítva: 2017. november 3.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Krém állagú korrektor enyhétől közepesig terjedő fedéssel. Elfedi és korrigálja az arc esztétikai hibáit, semlegessé teszi és elrejti az arc és a szemkontúr bőrének elszíneződéseit. Könnyű textúrája teljes mértékben összeolvad a bőrszínnel. Extra puha és rendkívül precíz új applikátorral.

8 árnyalatban kapható

Pupa Cover Cream Concealer 002 és 004
Ár: 1890/ db , Eladó: juvena
Állapot: 2X próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átadás/ Foxpost-ot preferálnék

MLotti

2020. január 21.

A zöld színű van meg, pattanásokra vagy piros bőrhibákra viszonylag használható, mindenesetre várni kell, míg aplikálás után kicsit megszárad. Ez nekem nagyon megnyujta a sminkelési folyamatot, emiatt sem nyúlok érte gyakran. Rozáceával sem hajlandó együtt működni, ugyanis nagyobb felületen iszonyúan kiüt a zöld színe, és emiatt rendellenes hatást kelt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 21.

BTLaura

2018. június 3.

A 002-es árnyalat az én színem, kizárólag szem alatti területre használva. A tekerős megoldás nem mindig állt kézre, ha kicsit is pl krémes volt a kezem, már csúszott és nehezen boldogultam vele. Fedése közepes, kellően tartós púderrel fixálva, de semmi extrát nem ad. Főleg az ára miatt inkább keresgélek tovább, de nem rossz alternatíva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

Szilviams0118

2017. november 15.

Alapozó mellé járt ajándékba, a rózsaszínes árnyalat van meg. Szem alatti karikákra használom, arra jó, de másra nem igazán. Az eredeti árát szerintem nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Asianlover

2017. augusztus 24.

Narancsos és zöld árnyalatot választottam a karikák és a rozácea ellen. A zöld nem jött be, nem tudom annyira vékonyan feltenni, hogy értelme legyen, vastagabban meg átüt az alapozón és olyan fura az egész. A naranccsal már több sikerem van, alapozó fölé szoktam használni, és valóban csodásan kiviszi a kékséget/lilaságot. Gyenge pontja a tartóssága, egy idő után szublimál. Könnyen kenhető és akcióban jó áras, összesen 4 csillagot ér nekem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

movedtoaustria

2017. április 28.

Ahogy írja is kozepes fedés,nekem nagyon sotetek a karikáim es alapozo ala hasznalom a rozsaszines arnyalatot. Tokeletesen fed így. Imadom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

mokkalany

2017. január 24.

Első próbálkozások alkalmával ígéretes... nagyon drukkolok, hogy kiváltsa a nehezen beszerezhető és táskában folyós Maybelline Fit Me-t. Ráadásul már a legtöbb kedvenc sminktermékem (rúzs, púder, szemhéjfesték-stift) innen való, egyszerűbbé tenné az életemet. Ha mégsem válik be valami miatt, jövök frissíteni.

Update: Nem találom elég tartósnak, két csillag mínusz sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 24.

Update: Nem találom elég tartósnak, két csillag mínusz sajnos.

izabella73

2017. január 3.

Féláron jutottam hozzá,és nagyon örülök neki mert egész jól működik.Könnyű eldolgozni,nem ül bele a ráncokba és a fedése is megfelelő,pedig elég karikásak a szemeim.Bőrhibák eltüntetésére nem tudom mennyire jó mert szerencsére az nem nagyon van nekem,de szem alatti területre bevált.Kevés kell belőle,úgyhogy sokáig elég lesz.Tartóssága nálam kb 8óra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 3.

nagyeszter18

2016. október 23.

Nagyon világos színű bőrömre használom, a szem alatti sötét és kékes részek eltüntetésére (sajnos eléggé látszódnak az ereim). A 04-es, narancsos árnyalatú van meg, ezt ajánlotta rá az eladó. Képes eltüntetni a sötét karikákat alapozó nélkül is. Szerencsére nekem elegendő a BB krém használata, de azt is csak ritkán szoktam. Ez a korrektor önmagában is megállja a helyét.Beleolvad a bőröm színébe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.

Parlandorka

2016. január 30.

Ezt használom az arcom egyenetlenségei és a szemem alatti karikák eltüntetésére. Több-kevesebb sikerrel. Az arcokon elég szép, egyenletes eredményt tudok elérni vele, de a szemem alatti árnyékokat éppen csak hogy világosítja valamelyest. Nem vagyok meggyőződve róla, hogy megéri az árát, szóval azt hiszem, ha elfogy, nem fogom újra vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 30.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0