Pupa

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: messalinam, Módosítva: 2017. október 4.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Intenzív kezeléssel átitatott szövet maszk, mely néhány perc alatt fejti ki hatását az azonnal látható eredményért. Megtisztítja és revitalizálja a fénytelen és matt bőrt, eltávolítva a szennyeződés maradványait. Illatanyagtól mentes összetétel, hogy még kíméletesebben viselkedjen a bőrön. Igazi friss levegő a város szmogjával való egész napos érintkezés után.

Manitabarbara

2017. október 23.

Könnyen felhelyezhető,jó kialakítású maszk.Egy kicsit lelóg,de azzal a részével a végén még pluszban áttöröltem az arcom.Nekem ez annyira nem tetszett,mert elég zsíros érzést hagyott maga után (lehet,más bőrtípusnál sokkal jobban működik).Összességeben nem rossz,mert gyorsan beszívódik,nem ragad és nincs kellemetlen illata,de nekem a moisturising mask-je a Pupának jobban tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 23.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

A szőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.