Pupa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sdorita, Módosítva: 2019. február 28.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Szempilladúsító spirál

• Fedő anyagával egyesével befed minden egyes szempillát
  • Fekete cellulóz mikro-granulátummal dúsítja a szempillákat anélkül, hogy túlterhelné őket
  • Viaszokkal és elasztikus anyagokkal csomómentes alkalmazást biztosít
  • Exkluzív keféje nagyon precízen meghatározza a szempillákat
  • Nagy méretű és merev sörtéivel grafikusan meghatározza a szempillákat
  • Érzékeny szeműek és kontaktlencse viselőknek is alkalmas

Bonnieoo7

2020. június 9.

Jobb is, hogy nem gyártják, mert ez rémes! Rengeteg festék van benne, szinte dupla mennyiség, mint 1 átlag spirálban. Ami gyorsan meg is romlott, pár hét után csípni kezdte, sőt könnyekig marta a szememet! 😥 Nagyon sokféle szempillaspirálom volt eddig, de ilyen rossz tapasztalatom talán nem volt még. Főleg ettől a márkától vártam volna többet, de... még jó, hogy valami szülinapi akcióban nem olyan sokat fizettem érte, de sajnos 2-őt is vettem egyszerre, de az máshová került ajándékba. Biztos örültek! 😐 Most akadt a kezembe, kidobom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 9.

hógolyó

2017. augusztus 18.

Jöttem lehúzni. Nekem tapaszt és nehezíti a pilláimat. Se dúsítás, se hosszabbítás. A dudi kefe kedvencem, de itt nagyon merevek, kemények a sörték. Könnyen lemosható, nem potyog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

kobarbika

2017. június 18.

Számomra ez a legnagyobb kedvenc, ha szempillaspirálról van szó. Dúsít, göndörít, tökéletesen színez és mindemellett rendkívül tartós. Abszolút alapdarab. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 18.

x

2016. december 15.

Jó ideje használom már lelkesen ezt a tökéletes vöröskét. Nekem nagyon bevált, éjfekete, szétválasztott, hosszú, sűrű, göndör pillák: minden, ami kell.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 15.

Alkoholok: Alcohol
Emolliensek: Stearic Acid, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Caprylic/Capric Triglyceride
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Glyceryl Oleate Citrate
Tisztítószerek: Glyceryl Oleate Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance

Növényi eredetű összetevő. A gliceryl monoészterek egyike (egy sav és egy alkohol által alkotott szerves vegyület). A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeálószerként használatos összetevő (elsősorban víz-az-olajban tipusú emulziókban találkozhatunk vele), és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát is, de némi hidratáló, bőrpuhító tulajdonsága is van. A truthinaging szerint az összetevő gyakorta használatos a kozmetikumokban illatanyagként, ugyanis mint a legtöbb észternek, ennek is finom illata van. Az összetevőt a National Institutes of Health egy alapos tanulmány során mind az állatokra, mind az emberekre nézve biztonságosnak nyílvánította.