Pupa

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   11 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: annabotos, az összetevőket feltöltötte: monique001, Módosítva: 2015. november 16.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Természetes, matt hastást biztosító púder

Ár: 3500 , Eladó: zsanettt26
Állapot: 1x próbált , Helyszín: Budapest , fizetés: Előreutalás utan postán maradò,foxpost,személyes
NyBetti

2019. november 16.

BB krémmel együt hasznákom, szépen mattít egész nap. Inkább ecsettel célszerű felvibni, a hozzá adott szivaccsal kicsit maszk hatású lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

cheza

2019. október 6.

Első találkozásaim egyike ez a púder a pupa márkával, ami sajnos nagy csalódás lett.
Először is olyan fedőréteget akar képezni még kis mennyiségben felvive is, ami szerintem messziről ordít.
Másodszor pedig ez a réteg elkezd átfényleni, szétbomlani, még durvábban láthatóvá válni, igen rövid idő alatt az én zsíros bőrömön.
Ha nem extreme matt lenne a neve, talán megérteném, miért nem bír a bőrömmel.
Soha többet ilyet!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.

Ha nem extreme matt lenne a neve, talán megérteném, miért nem bír a bőrömmel.
Soha többet ilyet!

nanuka

2019. március 15.

Smink javításához próbáltam, gyönyörű matt, egységes fedést adott. Aztán 2 óra múlva újra belenéztem a tükörbe, és azt láttam, hogy a púder kiült a pórusok szélére, nagy lyukacsokat hagyva középen. Ezzel a tág pórusok feltűnővé váltak - a bőröm eredeti állapota is sokkal jobb ennél...
Második próbálkozásnál a BB&primer krémre óvatosan - a szivacsot az arcomhoz érintve, nem húzva - egy vékony rétegben vittem fel. Szintén 2 óra telt el, és azt látom, hogy a homlokom fénylik, és az eredetileg tökéletesen a bőröm árnyalatában vásárolt púder sötétebb a nyakamhoz képest... Nálam sajnos nem váltotta be a reményeket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

mujerconfused

2019. február 16.

Update: 50% akcióban végre megtaláltam a színemet 020 és ez egy csoda, nagyszerűen egységesít, reggelente villámgyorsan fel lehet applikálni az aljában lévő szivaccsal és kitart egész nap. Biztosan újra fogom még venni.

Sajnos sikerült túl világosat választanom belőle 003- az én sápadt fejemmel ez még nem nagyon fordult elő, aki gondban van, hogy sosem talál elég világos sminket, mindenképpen menjen be a Pupába! Jelenleg vékonyan púderként próbálom elhasználgatni. Remélem télen egy kicsit fehéredek, nagyon szeretném használni, mert nagyon jó cucc, tényleg matt és a fedése is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

Mancsoska

2018. október 21.

A böröm nagyon könnyen átzsírosodik, ezért nem merek krémes vagy folyékony alapozókat használni. Akciósan vettem ezt a por állagú alapozót, mert még sosem volt. A 3as árnyalat tökéletesen passzol a bőrszínemhez. Meg vagyok elégedve a fedésével, közepesnek mondanám. Alá korrektort szoktam használni, majd a végén le is púderezem az arcomat, így természetes, matt bőrképet kapok. Izzadós sportolást sajnos nem bírt ki, semmi nem maradt belőle az óra elteltével, de egy jó csípős ételekkel megfűszerezett vacsorát, ami alatt szintén verejtékeztem szépen kibírt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 21.

syrin

2018. április 6.

Nagy reményeket fűztem hozzá. Igaz, hogy csak önmagában, hidratáló fölé használtam, de a hatástól nem voltam elájulva, és a színt sem sikerült egészen eltalálni. Kipróbáltam a Like A Doll púderrel szemben, annál azért jobban fed. Vettem Pupa BB krémet, azzal együtt is kipróbálom majd. A csomagolása nem jött be a lapozgatás meg a lyukak miatt az alján. Alapvetően szimpatikus termék, megelőlegezem a 4 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

emeseee6

2018. január 23.

Visszajöttem lepontozni,azóta megvettem nagyban is,bár ne tettem volna.Nem tudom mit történt,de nem mattít már úgy pár óra után kifényesedik,ez hagyján de rettenetesen oxidálódik. Ha normálisan megyek szoliba,akkor alapból pont passzol a bőrömhöz,ha kicsit kifakulok,akkor mondjuk egy árnyalattal sötétebb. Pár óra után viszont legalább 3 árnyalattal sötétebb már,úgy néz ki mintha sárral bevakoltam volna a fejem. Remek. Most félredobtam,majd esetleg próbálkozom ha még barnább leszek.

December:Feljavítom 4-ről 5 csillagra megérdemli. Ma 2 órát szobroztam kabátban a reptéren+az út, végig kabátban ,és oké kifényesedett kicsit,de nem úszott úgy zsírban az arcom ,ahogy szokott :D Szóval tényleg jó mattító cucc.

Travel size-ban van meg, az outletben levadasztam kb 6 euroert . Meg vagyok vele elegedve 40es arnyalat most kicsit kevesebbet szolizok telen igy okes,amugy szerintem az 50es kene. Korrektorral (szinten pupa) jol mukodik,jol egysegesiti a bort,eleg jol mattit hosszabb tavon is. Elegedett vagyok. Elvileg pattanasokat se okoz,hat ajanlom neki :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

erosdora00

2018. január 21.

Egyszerűen imádom! A Pupa BB krémje felé ütögetem fel ecsettel (szivaccsal túl maszkos lett a végeredmény) és tökéletes a fedés, mégse kell nehéz érzettel kihúznom a napot. Szerintem bármilyen ragacsos alapozón/bb krémen/hidratalón jól mutathat. A színválaszték is elég jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.

kati94

2017. december 28.

A napokban vettem, bár régóta szemezgettem vele. Nem hittem el, hogy az én zsíros, heges bőrömmel tud valamit kezdeni, de kellemesen csalódtam. Igaz, én a hidratáló fölé teszek egy réteget, aztán korrektorral bepöttyözöm a bőrhibákat, és utána jön még egy réteg ebből a púderből. Így a végeredmény természetes, de gyönyörű matt bőr. A szivacs nem nyerte el a tetszésemet, úgyhogy ecsettel viszem fel, de ez semmit nem von le az értékéből. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

klauudiaa

2017. december 17.

Púderként használtam alapozó fölé a jobb fedés érdekében. Tartóssága egész jó, viszont 4-5 óra után már kifényesedik egy kicsit, alapozóval kombinálva már-már erős fedése van. Tényleg kompakt, táskabarát kiszerelés/csomagolás, az aljában van egy kis szivacs ami teljesen használható. Összességében megéri az árát! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 17.

Hidratálók: Dimethiconol, Caprylyl Glycol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).