Pupa

Ár:   3250 ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 28.

Ár:   3250 ft
Lelőhely:   Pupa márkaboltok

3 színváltozatban kapható szemöldök szett.

A készlet tartalma: enyhén pigmentált fixáló viasz, színezett kompakt púder, csipesz, kettős applikátor lekerekített végű ecsettel és fésűvel.

Wintergirl

2018. szeptember 4.

Teljesen nem győzött meg a termék, pedig nagy reményeket fűztem hozzá, a sötétebb szín szinte egyáltalán nem pigmentált, csak a szettbe szerepel, egyenként haszontalan, a világos színnel korrekten lehet dolgozni, de nem az igazi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 4.

syrin

2018. április 4.

Nem szeretek mindig ugyanannak a színnek a kikeverésével kísérletezni, így a Terra Naturi szemöldökporáról váltottam erre. Barna hajam van, de az eladó hölgy a legvilágosabb árnyalatot javasolta. Mivel mindig attól félek, hogy túl sötét lesz a szemöldököm, ez jó választásnak bizonyult. A csipeszt nem használom, az ecset működik. Általában csak a port viszem föl, de próbálkozom a viasszal is (a kisujjammal próbálom fölmaszatolni, hátha a hőtől meglágyulva könnyebb eloszlatni).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

szofianna26

2017. október 26.

Több mint másfél éve vettem meg, mindennap használom és még mindig van benne, sose akar elfogyni :D. Szépen lehet vele dolgozni, tökéletesen kitölti a kis hézagokat. Egyszerűen imádom! Kis szépséghibája az az ecsete, kb szük fél év alatt tönkrement, Primarkban vettem hozzá 1,5 euróért ugyanolyat, az jól bírja. Biztosan újra fogom venni ha egyszer elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

MissL

2017. június 26.

Tökéletesen ki lehet vele tölteni a hézagokat,királyul tart,nagyon tartós,szép szemöldököt lehet vele alkotni :)
A kis csipesz meg az ecset már csak hab a tortán,hogy valóban jól használhatóak,nem csak dísznek van!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 26.

Lilium

2017. február 13.

Soha nem fog elfogyni.. Szépen, precízen lehet vele dolgozni. A kis ecsetkéje aranyos, mondjuk vésztartaléknak jó lesz. A viaszossal rajzolom meg a "keretet", de csak óvatosan, nem szeretem, ha egy szemöldökröl ordít, hogy meg van csinálva.. A porral meg kitöltöm finoman a hiányos részeket. A nap végére is ugyan olyan, tökéletesen meg vagyok vele elégedve, nem érzem úgy, hogy kidobott pénz volt, megérte. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 13.

ancsyka88

2016. június 27.

A Sleek ugyanilyen termékét (az nagyon bevált) próbáltam vele pótolni, hogy ne kelljen netről rendelni. A por része jó, a krém része számomra használhatatlan, kenődik, ha a szemöldököm alsó vonalát akarom vele formázni, akkor leszedi fölötte lévő port. (nem én vagyok a béna, mert 3 évig használtam a sleek-et amivel nem volt ilyen gond). Márpedig egy ilyen terméket én a krém része miatt veszek meg, mert ennyi erővel használhatnék bármilyen matt barna szemfestéket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 27.

szonjahun

2016. március 29.

Minden sminkelésnél használom, én is inkább a por állagát használom, hosszabb ecsettel egyszerűbb lenne dolgozni, de így fér el kis helyen is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 29.

Gigike

2016. február 27.

Imádom !!! Mindig is szerettem a Pupa termékeit ezért is vettem meg őt :)
Nagyon szépen építhető a színe és nagyon tartós is. Elég erősen pigmentált mint a többi termékük is így csak óvatosan bánok vele, egy kis leheletnyi is elég belőle. A bal oldali az krémes állag amit még nem nagyon tudok használni, de minden mester elkezdte valahol :D
Minden benne van ami kell és vagy 100 évig elég lesz. 10* !!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 27.

Imádom !!! Mindig is szerettem a Pupa termékeit ezért is vettem meg őt :)
Minden benne van ami kell és vagy 100 évig elég lesz. 10* !!!

bingus86

2016. február 15.

Szuper kis termék, könnyű használni, tartós és természetes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 15.

Szuper kis termék, könnyű használni, tartós és természetes.

Majcsika

2015. november 30.

Tetszik nagyon, tartós. De figyelni kell arra ,hogy a megfelelő árnyalatot vegye az ember, mert erőteljes, intenzív színárnyalatai vannak....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient).

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.