Pupa

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 28.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Automata szemöldökceruza kefével. Vékony hegyének köszönhetően szuperdefiniált és formás lesz a szemöldök. Textúrája megfelelően adagolja a színt, ezáltal garantálja a precíz és intenzív vonalhúzást.

4 árnyalatban elérhető

SzLili17

2018. november 30.

Tetszik de sajnos nem vízálló. Tartós, még nem kenődött el, de a nyári meleget nem hiszem, hogy bírná... télre jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 30.

zsuzsu92

2018. október 12.

Szuper kis ceruza ez...Van egy Anastasia szemöldökceruzám is, és nem mondanám hogy túl sok különbség lenne :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

NickyFerrum

2018. június 30.

Könnyű vele dolgozni és tartós. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 30.

Könnyű vele dolgozni és tartós. Nagyon szeretem.

Nena

2018. június 26.

március 14: Eddig (már fogalmam sincs, hogy miért) mindig ugyanazt a hegyezős, catrice ceruzát használtam, ami nem volt rossz, de ehhez képest sehol sincs.
Baromi egyszerű használni, még én is képes vagyok vele szép ívet rajzolni, hézagokat kitölteni. Nem kenődik, de micellás vízzel nyomtalanul lejön. Arra kíváncsi leszek, mennyi időre elég, mert jelenleg ezt tudom csak elképzelni gyenge pontnak. Eddig max pontszám, majd legfeljebb jövök lepontozni. :D

június 26: A pontosság kedvéért, eddig tartott ki. Nem használtam minden nap, de heti 5 alkalommal biztos. Legközelebb megpróbálom inkább a márka tégelyes szemöldökformázóját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

revontulet

2018. február 16.

Nekem nagyon bevalt, konnyen es precizen tudok vele dolgozni. Megfeleloen tartos,fixalni szoktam a szemoldokomet szinten a marka szemoldok fixalojaval, ami nem szinezett es igy egyutt szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

pajerzsofi

2018. január 25.

001-es szín nagyon univerzális. Lehet vele nagyon finoman dolgozni, de akár erősebb végeredmény is elérhető.
Sajnos gyorsan fogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

Sajnos gyorsan fogy.

umpalumpa

2017. október 9.

Könnyű vele részletesen szemöldököt rajzolni, mert igazán vékony a bele. A 4 színből 3 elég hamvas, szóval nem nehéz választani. A tartóssága nem tökéletes, pár óra után halványulni kezd. Ha jól alapozok és púderezek rá, akkor jobban kitart.
Volt már jobb szemöldökcerkám is, de azt nem gyártják. Eléggé szeretem, szívesen használom. Az ára is kibírható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 9.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sűrítő és kötőanyagként használt cellulóz (növényi rost) származék

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0