Pupa

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lizimalac, Módosítva: 2016. július 16.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   3,5 ml
Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Sminkek szájra
Bőrtípus:   Normál

Hidratáló hatású színezett ajakápoló

• puha, hidratált és természetesen ragyogó ajkakat köcsönöz
  • E-vitaminnal és különféle olajakkal, viszokkal védi az ajkak bőrét
  • gyümölcsös illattal

4 árnyalatban kapható

Ár: 1000 , Eladó: nyuszita
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel, postázás
Sophie H

2019. július 26.

Nekem a 101-es árnyalat van meg és nagyon szeretem!
Bár nem ígéri de meglepően tartós, legalábbis ez az árnyalat egy picit megszínezi az ajkakat és ez a kis extra árnyalat sokáig megmarad. Picit olyan mint az ajaktinta.
Nem hidratál nagyon de nem is szárít, borzasztó könnyen kenhető és a csomiját lehet használni tükörként de még anélkül is könnyű felpattintani :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 26.

Nekem a 101-es árnyalat van meg és nagyon szeretem!

pqampuska55

2018. november 14.

Hiánypótló termék, imádom.
Tudjátok vannak olyan lányok, akik gyűlölik a rúzst. Nos én vagyok az egyik. A mindennapokban egyszerűen képtelen vagyok a rúzsozással vesződni, figyelni arra, hogy lekopik-e, újra kell-e kenni, stb. Ezzel a kis csodával nem kell ilyenekkel foglalkozni, nem szárítja az ajkakat és sok-sok tökéletes színe van. Egy pillanat alatt felkenem és mehetek is tovább...még a metró mozgólépcsőjén is. Hihetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

Hiánypótló termék, imádom.

gioia

2017. szeptember 16.

Szép színe van, de nem hidratál és valahogy kényelmetlen az ajkakon nekem. Tartóssága minimális, de nem is ígér ilyesmit, szóval aki erre panaszkodik, az inkább vegyen egy matt rúzst és arra kenje rá...vagy ceruzára esetleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

kgyrk

2017. július 30.

Nekem a 100-as árnyalat van meg, ami egy nagyon szép nyárias, világos rózsaszín, viszont én rúzsnak vettem, itthon tűnt csak fel, hogy lip balm van ráírva... :) Ajakápolóhoz képest egészen tartós, és cukorka illata van. :) 1500 Ft volt a nyári leárazásban, annyit szerintem bőven megért, lehet, hogy veszek még belőle más színben is, úgy megszerettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

emeseee6

2017. július 17.

Szeretem a szines labellokat,eleg sok ajakbalzsamot hasznalok. Ez a termek teljesen megfelelo minden szempontbol,szep kellemes a szine,jo erzes viselni. Nem a legtartosabb ,de ezt ki is varja egy ajakbalzsamtol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

okroseva

2017. február 28.

Egy éve, amikor megvettem, imádtam, most kb nem tudom elviselni. Olyan, mint egy olajos paca :/ Lehet h nyáron megbuggyant :S

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

messalinam

2017. január 30.

A 003-as árnyalatot tettem magamévá és bátran mondhatom, hogy a legjobb döntés volt! Sokkal kellemesebb érzetet nyújt, mint egy rúzs, de nem kevésbé pigmentált. A téli hidegben a szám képes cserepesedésig száradni és rengeteg ajakápolóval kísérleteztem már, de egyedül erre a termékre merem azt mondani, hogy valóban hidratálja az ajkaimat, miközben szép színt is ad nekik. Imádom az állagát, tényleg olyan, mintha valami vékony réteg zselé lenne az ajkaimon. Csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

ziina

2017. január 15.

Nagyon jó, hogy van valami megoldás akkor is, ha télen kiszárad a szám de azért szeretnék egy kis színt adni neki. Nekem bevát, és szép a színválaszték is. Valóban hidratál, és könnyű az állaga, jó viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

relaj

2017. január 11.

A kedvenc állagú rúzsom, én annak használom, mert az ajakápolóhoz képest szerintem erősebb a színe. Nem szeretem a matt hatást és a ragadós száfényt sem, nekem ez a tökéletes köztes megoldás. Négyféle szín is van belőle, nekem nagyon bejött!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

2016. szeptember 27.

Féláron vettem egy narancsos árnyalatot. Felkenve ad színt is rendesen, de nem egy hű de tartós darab, viszonylag mahar megkopik, de azt legalább meglehetősen egyenletesen teszi. Ápoló hatást én nem igazán érzek, amíg fent van addig jó, de hosszabb távon szerintem semmiféle hatása nincs. Egynek jó ajakbigyó, elkenegetem, de újravenni nem fogom akciósan sem, a teljes árát pedig semmiképp nem adnám ki érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate