Pupa

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 28.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Limitált kiadás

Vibráló és ragyogó színű, vízálló szemhéjfesték. Nem húz sorokat. Nem kenődik el. A stift formátumnak köszönhetően használata egyszerű, színe intenzív az első lépéstől kezdve. Textúrája krémes és könnyed. Tökéletes nyáron vagy sportolás közben és minden alkalommal, amikor hosszan tartó sminkre van szükség. Beépített hegyezővel a mindig precíz hegyért és a hibátlan végeredményért.

2 színben kapható

Alsace

2019. július 15.

Három színt vettem leárazáskor, 001, 003, 020 (gyöngyházfehér, bézses, kékeszöld). Egész nap tart, gyönyörű árnyalatok, egyből kedvenc lett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 15.

szilvia.bano

2017. december 28.

A barna változatot vettem meg, még nem kezdtem el használni, de amikor a tesztert kipróbáltam, nem jött le a kezemről, úgyhogy már látom, hogy tartós lesz. Csavaros ceruza, így nem kell hegyezni, de alul levehető a vége, és van benne egy apró hegyező, ha szeretnénk, hogy hegyesebb legyen. Az ára sem magas, ráadásul születésnapi kedvezménnyel vettem, teljesen megérte. Kár, hogy ezek a ceruzák, és a krémes szemfestékek egyaránt limitáltak, amióta a pupa vamp krémes szemfestékeket bevonták nem volt ilyesmi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

nagyheni92

2017. december 16.

Hedinke youtube videójában láttam, hogy pupa milano makeuppal van kisminkelve ezzel az új limitált kollekciójával! Másnap rohantam is megvenni ugyanazt és jött velem ez a lilás 026-os ceruza is! Whhhooooaaa 💜 imádom! Lerobbanthatatlan! Először a kezemre kentem fel a tesztert és vízzel meg se moccant! Szóval micellás vízzel kellet ledörzsölnöm a kezemről! Másnap ezekkel az új pupa milános sminkekkel csináltam makeup-ot ( köztük ezt a ceruzát is használtam) és sokan megdicsértek a munkahelyemen! Pedig én nagyon sminkelek, szóval nem először voltam kikenve! Gyönyörü csillogós, sötét burgundy, kedvencem! Igen, van azért ára! De én hihetetlenül örülök neki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

Emolliensek: Isododecane, Synthetic Wax, Coco-Caprylate / Caprate, Hydrogenated Castor Oil
Emulgeálószerek: Hydrogenated Castor Oil
Szilikonok: Polymethylsilsesquioxane
Tisztítószerek: Hydrogenated Castor Oil
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Carmine / CI 75470, Aluminum Powder / CI 77000, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Ultramarines, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, CI 77400, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Manganese Violet / CI 77742, FD&C Red 40, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.