Pupa

Ár:   4590 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Nitulino, az összetevőket feltöltötte: syrin, Módosítva: 2016. október 2.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Természetes hatású alapozó, minden bőrtípusra. Könnyed, folyékony állagú alapozó, ami halványítja a bőrhibákat és egységesíti az arcbőrt.

Alacsony allergia kockázat. Dermatológiailag tesztelt. Nem komedogén.

Whosthatfitgirl

2021. április 20.

Hááát...nagyon nem tudom mit kezdjek vele... A színe nekem jó, a késő őszi/téli arcszínemhez egész jó.
A fedése nagyon kicsi, de nekem elég, ezeket szeretem. Nagyon ki kell tapasztalni, mennyi kell belőle, nem sok, az biztos, blenderrel a legjobb eldolgozni.
Viszont nekem rettenetesen kiemeli a száraz részeket...nagyon csúnyán mutat, igénytelennek hat.
Még szerintem próbálkozok, aztán majd update-elek egyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 20.

Még szerintem próbálkozok, aztán majd update-elek egyet.

virnajnifr

2021. március 8.

Több mint egy éve használom a terméket, tapasztalataim a következők:

1. Használat előtt alaposan fel kell rázni, különben olajos állaga lesz
2. Nekem hidratáló elengedhetetlen alá, enélkül nagyon szárad tőle a bőröm, nap közepére/végére száraz foltok jelennek meg az arcomon hidratáló nélkül
3. Felvitele nekem DM-ben vásárolt beauty blenderrel volt a legegyszerűbb
4. Fedése átlagos, erős pattanásokat nem fedi, egy egységes színt ad az arcnak. Akkor használom, amikor nincs erős pattanásom, tiszta az arcbőröm, csak üdébb arcot szeretnék.
5. A mennyiséggel óvatosan kell bánni: túl nagy mennyiség felvitele esetén maszkhatást kelt: én az arcomra használt szokásos hidratáló mennyiséghez 2-3 cseppet tettem.
6. Van egy jellegzetes illata, ami engem nem zavar, de aki érzékékenyebb az illatokra, lehet túlzásnak találja.
7. Én a pipettás kiszerelést nagyon szerettem, könnyű adagolni

A fentiek ellenére kétszer vettem újra, harmadszorra nem fogom. Mindig akcióban vettem, így megérte nekem, volt mihez nyúljak, amikor egy gyors sminket szerettem volna elkészíteni, minimális fedéssel.
Személyes véleményem az, hogy megéri kicsit spórolni és egy magasabb minőségű alapozóra beruházni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 8.

Több mint egy éve használom a terméket, tapasztalataim a következők:

1. Használat előtt alaposan fel kell rázni, különben olajos állaga lesz
3. Felvitele nekem DM-ben vásárolt beauty blenderrel volt a legegyszerűbb
7. Én a pipettás kiszerelést nagyon szerettem, könnyű adagolni

MeloDee

2020. augusztus 11.

Anno a sok dicséret hatására vettem meg én is ezt az alapozót. Bárcsak ne tettem volna! Hatalmas csalódást okozott! ☹
Sajnos nekem egyáltalán nem vált be. Semmit sem fedett, pár óra után mintha nem is lett volna rajtam, szőrén-szálán eltűnt rólam.
Nem láttam értelmét tovább használni, így sajnálatos módon repült a kukába, pedig nem is használtam el teljesen.

Pénzkidobás volt. ☹

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

Pénzkidobás volt. ☹

Boriskajuliska

2020. június 23.

A pipettás adagolás nem a kedvencem, de ez lett volna a legkisebb bajom vele. A színek sárgás bőrhöz passzolnak ami jó, viszont feltéve nem volt szép az összkép. Ami viszont elfogadhatatlan, hogy rövid időn belül teljesen eltűnt pirosítóstól mindenestől. Egy darabig próbálkoztam vele de végül a kukába landolt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 23.

LoRs

2020. február 7.

Már lassan 1 hónapja használom ezt az alapozót, így eljött az ideje a véleményírásnak :) Év végi, karácsony utáni leárazásban vettem a Pupánál. Az eladó hölgy egy másik típusú alapozót ajánlott a vegyes, pattanásra hajlamos bőrtípusom miatt, de én ezt választottam, mert úgy vettem észre, hogy a gyengébb fedésű, nem annyira krémes alapozókat jobban szereti a bőröm. Illetve volt egy nagyon hasonló alapozóm - Physicians Formula Youthful Wear Alapozó -amit azóta kivontak a forgalomból, de nagyon szerettem. A Youthful Wear alapozóval 2 gondom volt: az enyhén sárgás beütése, illetve az illata számomra elég zavaró volt. Ennél a terméknél ezek egyike sem áll fenn, nagyon szép természetes színe van, nincs zavaró illata, egységes, természetes a fedése, és nagyon kevés elég belőle. A pipettás kiszerelés miatt gazdaságos és higiénikus. A bőrképem is szebb, kevesebb a pattanásom, mióta ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 7.

NyBetti

2019. november 16.

Zsíros bőrre nekem nagyon bevált, pedig elvileg nem is arra való.
Glamour napokon vettem próbaképp 50%-os kuponnal, azóta minden hétköznap használom. Közepesen fed, és nagyon könnyű akár kézzel is eloszlatni. Elsőre meglepett, mennyire folyik, de szepen terül.
Kicsit átfényesedik nap végére, de ez minden alapozónal probléma szerintem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

Zsíros bőrre nekem nagyon bevált, pedig elvileg nem is arra való.
Kicsit átfényesedik nap végére, de ez minden alapozónal probléma szerintem.

2019. július 2.

Tökéletes nyári alapozó. Könnyed,fényvédős és gyorsan eldolgozható. Nincs szükségem magas fedésre,így nekem tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

magdalena047

2019. május 3.

Imádom. Olyan, mintha a második bőröm lenne. Selymes érzés. Óvatosan kell bánni vele, nehogy sok legyen, de nem okozott nekem pattanást. Jól fed és szeretem a csomagolását is. Remélem örökké gyártani fogják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 3.

fridaylover

2019. április 19.

Megszakad a szívem, hogy kivonják a forgalomból. Imádom a szuperhíg alapozókat, zsíros bőrre ezek a legjobbak a gyönyörű púder finish miatt. Nem nehéz, a bőröm szereti, nem tömíti el a pórusokat, jó érzés viselni. Valóban nem erős a fedése, a pigmentfoltom áttűnik rajta, de azt kis korrektorral el tudom tüntetni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.

Betti89

2019. március 25.

Nagyom jó alapozó, vízesebb textúrájú szóval száraz bőrrel nagyon jól tud működni. Az apróbb ráncokba sem ül bele, ecsettel a legérdekesebb felvinni, az összes színek rózsaszín tónusa van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 25.

Emolliensek: Cyclohexasiloxane, Cyclohexasiloxane, Isododecane, Isododecane, Dimethicone, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Cyclopentasiloxane, Methicone, Methicone
Fényvédők: Octinoxate, Octinoxate
Szilikonok: Cyclohexasiloxane, Cyclohexasiloxane, Vinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Vinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Dimethicone, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Cyclopentasiloxane, Phenyl Trimethicone, Phenyl Trimethicone, Methicone, Methicone
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Iron Oxides

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.