Pupa

Ár:   4590 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Nitulino, az összetevőket feltöltötte: syrin, Módosítva: 2016. október 2.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Természetes hatású alapozó, minden bőrtípusra. Könnyed, folyékony állagú alapozó, ami halványítja a bőrhibákat és egységesíti az arcbőrt.

Alacsony allergia kockázat. Dermatológiailag tesztelt. Nem komedogén.

Ár: 2500 Ft , Eladó: Karinaaa9
Állapot: 3/4-ig van , Helyszín: Budapest vagy postázom, fizetés: Fizetés személyesen, vagy banki átutalással

LoRs

2020. február 7.

Már lassan 1 hónapja használom ezt az alapozót, így eljött az ideje a véleményírásnak :) Év végi, karácsony utáni leárazásban vettem a Pupánál. Az eladó hölgy egy másik típusú alapozót ajánlott a vegyes, pattanásra hajlamos bőrtípusom miatt, de én ezt választottam, mert úgy vettem észre, hogy a gyengébb fedésű, nem annyira krémes alapozókat jobban szereti a bőröm. Illetve volt egy nagyon hasonló alapozóm - Physicians Formula Youthful Wear Alapozó -amit azóta kivontak a forgalomból, de nagyon szerettem. A Youthful Wear alapozóval 2 gondom volt: az enyhén sárgás beütése, illetve az illata számomra elég zavaró volt. Ennél a terméknél ezek egyike sem áll fenn, nagyon szép természetes színe van, nincs zavaró illata, egységes, természetes a fedése, és nagyon kevés elég belőle. A pipettás kiszerelés miatt gazdaságos és higiénikus. A bőrképem is szebb, kevesebb a pattanásom, mióta ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 7.

NyBetti

2019. november 16.

Zsíros bőrre nekem nagyon bevált, pedig elvileg nem is arra való.
Glamour napokon vettem próbaképp 50%-os kuponnal, azóta minden hétköznap használom. Közepesen fed, és nagyon könnyű akár kézzel is eloszlatni. Elsőre meglepett, mennyire folyik, de szepen terül.
Kicsit átfényesedik nap végére, de ez minden alapozónal probléma szerintem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

Zsíros bőrre nekem nagyon bevált, pedig elvileg nem is arra való.
Kicsit átfényesedik nap végére, de ez minden alapozónal probléma szerintem.

2019. július 2.

Tökéletes nyári alapozó. Könnyed,fényvédős és gyorsan eldolgozható. Nincs szükségem magas fedésre,így nekem tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

magdalena047

2019. május 3.

Imádom. Olyan, mintha a második bőröm lenne. Selymes érzés. Óvatosan kell bánni vele, nehogy sok legyen, de nem okozott nekem pattanást. Jól fed és szeretem a csomagolását is. Remélem örökké gyártani fogják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 3.

fridaylover

2019. április 19.

Megszakad a szívem, hogy kivonják a forgalomból. Imádom a szuperhíg alapozókat, zsíros bőrre ezek a legjobbak a gyönyörű púder finish miatt. Nem nehéz, a bőröm szereti, nem tömíti el a pórusokat, jó érzés viselni. Valóban nem erős a fedése, a pigmentfoltom áttűnik rajta, de azt kis korrektorral el tudom tüntetni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.

Betti89

2019. március 25.

Nagyom jó alapozó, vízesebb textúrájú szóval száraz bőrrel nagyon jól tud működni. Az apróbb ráncokba sem ül bele, ecsettel a legérdekesebb felvinni, az összes színek rózsaszín tónusa van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 25.

lenizsu

2019. február 17.

Fedése, finishe, tartóssága tetszik. A szaga zavar, de szerencsére az nem tartós. Bementem az üzletbe a termékkel, és ott megszagoltam a tesztert, hogy Olaszországból nem lejárt terméket küldtek-e ki. Rétegezni viszont nem lehet, mert az nem működik vele. Ha elég az alacsony-közepes fedés, akkor érdemes kipróbálni, de közepes vagy attól magasabb fedést kedvelők számára nem ez a megfelelő termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 17.

Gabszi

2019. január 25.

Én imádom ezt az alapozót. Szerintem jó a textúrája, szeretem, hogy nem tömíti el a pórusaimat, soha nem pattogtam még ki tőle. Sőt tudom, hogy ez furán hangzik, de igazából szerintem jót tesz a bőrömnek, kicsit puhítja és táplálja és nem tudom valahogy szebb a viselése után. Én mondjuk nem használok alapozót minden nap, sőt inkább csak alkalmanként használok, inkább ez a helyes kifejezés. Szerintem ez az alapozó inkább azoknak az embereknek fog működni, akik valamilyen természetes hatású dewy finishű alapozót keresnek. Erre tökéletes. Viszont, ahogy már előttem is említették nincs nagyon erős fedése, szóval aki az erős fedésűt szereti, vagy problémásabb a bőre, ne ezt a terméket vegye. És szerintem inkább száraz, száraz kombinált, vagy normál bőrre jó. Akinek nagyon zsíros a bőre, szerintem neki nem lesz jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

mykiki

2018. november 26.

Nagyon könnyen felvihető és eloszlatható alapozó, amit alig érzek a bőrömön. Könnyed, nem tömíti a pórusokat, hagyja lélegezni a bőrömet. Annyira nem fedi el például a szeplőket, de az egyenletlenségeket igen. Napvédő is van benne, én nyáron kb. csak ezt az alapozót tudom magaom elviselni. Az illata szuper!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

vargarenata123

2018. augusztus 26.

Kiváló alapozó, könnyed, mivel fluid, nem tömíti el a pórusokat, nem fed vastagon, éppen csak életteli színt ad a bőrnek. Azoknak jó, akiknek bőrhibájuk nincs, csak a fáradtság jelei vagy sápadtság ellen használnak alapozót, mint én télen. Ha valakinek problémás a bőre, akkor ne ezt válassza, nem fed erősen, de nem is ez a célja. Nem zsírosít, könnyen eloszlik, felvitele folt nélkül sikerül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Emolliensek: Cyclohexasiloxane, Cyclohexasiloxane, Isododecane, Isododecane, Dimethicone, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Cyclopentasiloxane, Methicone, Methicone
Fényvédők: Octinoxate, Octinoxate
Szilikonok: Cyclohexasiloxane, Cyclohexasiloxane, Vinyl Dimethicone / Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Vinyl Dimethicone / Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Dimethicone, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Cyclopentasiloxane, Phenyl Trimethicone, Phenyl Trimethicone, Methicone, Methicone
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Iron Oxides

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.