Pupa

Ár:   4590 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Irisz120, az összetevőket feltöltötte: vargarenata123, Módosítva: 2020. május 27.

Kiszerelés:   9,5 g
Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Ragyogó színű kompakt pirosító, tükörrel és ecsettel. Egész nap természetes, egységes, ragyogó és foltmentes színt biztosít. Puha és könnyű textúrája kiemeli a bőr színét és kisimult, bársonyos bőrt kölcsönöz.

Alacsony allergia kockázat. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Parabén- és illatanyagmentes.

9 árnyalatban kapható

muszika

2020. február 14.

Nem rossz pirosito, de nekem sajnos nem tartos annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 14.

Nem rossz pirosito, de nekem sajnos nem tartos annyira.

NyBetti

2019. november 16.

Nagyon jó kis pirosító, jól pigmentált, de mégse túl erős. Szépen építhető, egész nap tartós.
A hozzá adott ecset kuka, nem is értem miért csomagolják hozzá...
Óriási mennyiség, szerintem sose fog elfogyni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

A hozzá adott ecset kuka, nem is értem miért csomagolják hozzá...
Óriási mennyiség, szerintem sose fog elfogyni

domcsismiracle

2019. február 18.

Rengeteg termék van egy dobozban, egy életre elég. Nagyon tartós, jól rétegezhető pirosító, bár a színválasztéka nem túl nagy. Tetszik a kis tükör benne, apró pici csillámok is vannak benne, amig egészen diszkrétek. A hozzá tartozó ecsetet nem próbáltam, nem hiszek benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

Detti90

2018. december 6.

Ez akkora adag pirosító, hogy szerintem életem végéig elég lesz. A hozzá tartozó ecset nem túl jó, mert nagyon sok terméket visz fel vele az emberlánya az arcára, és bohóchatású lesz. Ezt apránként kell rétegezni, mert hihetetlenül pigmentált. Nagyon szép rózsaszín árnyalat van meg belőle, szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 6.

eperke99

2018. november 1.

Az egyik kedvenc pirosítóm nagyon tartós,ha reggel felviszem estig fent szokott maradni,könnyen eldolgozható,jól pigmentált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 1.

vargarenata123

2018. augusztus 26.

A kedvenc pirosítóm, tartós, jól felvihető, jól pigmentált, nem kell belőle sok, szép színe van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

jeva72

2018. február 25.

Tartós, extra sokáig elég.
A színválasztéka nem óriási, legalábbis az én ízlésem szerint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 25.

Tartós, extra sokáig elég.
A színválasztéka nem óriási, legalábbis az én ízlésem szerint.

senskin

2017. október 13.

Egészen jó kis darab, viszonylag tartós és a színek is szépek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 13.

Egészen jó kis darab, viszonylag tartós és a színek is szépek! :)

Zsuszie84

2017. január 25.

Nagyon jól pigmentált, teljesen jól működő pirosító. Elsőre nagyon meglepett, hoyg alig kell az ecsetet hozzáérintetni, rengeteg színt felvesz. A 202-es Juicy Peach árnyalatom van, ami nagyon természetes, barackos szín, nagyon kedvelem.
Egyedül a csomagolása kerget az őrületbe. Kívülről a nagy, letztült, kerek ezüst dobozka tökéletes (bár amíg élek, nem fogok ennyi pirosítót elhasználni), de amint kinyitod... a kompakthoz járó ecset a doboz aljában van, erre jön kis fedelesen a pirosítót tartalmazó rész. Na ez a kis fülecske semmilyen módon nem záródik, így ha a zárt kompaktot megrázod, "kotyognak" benne a dolgok (bocsánat, kissé nehéz elmagyarázni). Én például reggelente így szoktam megnézni, hogy az amúgy tök egyforma dobozú púder és pirosító közül melyik-melyik. Csak megrázom kicsit, és ha kotyog, az a pirosító. ettől függetlenül ez egy rém idegesítő apróság tud lenni. Az ecsetet amúgy nem használom, nekem egyáltalán nem esik kézre (bár plusz pont, hogy elég jó nagy, tehát sos esetben használható), inkább maradok a rendes pirosító ecsetemnél.
Emiatt az egy dolog miatt 4 csillag, de ajánlom. Ár-érték arányban is megéri, bár tényleg nem gondolom, hogy valaha el fog fogyni... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 25.

Lilium

2017. január 3.

Eddig még nem találkoztam a Pupa olyan termékével, ami nem vált volna be. Persze ez a "kis" pirosító sem kivétel. ;) Eddig nem voltam igényes a púderes termékekre (ezelőtt egy pár száz forintos Lovelym volt), pedig most látom, hogy igenis van különbség pirosító és pirosító között. Kezdjük a csomagolásnál (mert a márka ehhez is ért- semmi csicsa-micsa, giccs vagy túlzás: egyszerű és letisztult, akár egy fiatal lány, vagy egy felnőtt nő táskájában is megbújhat): igazi utazó-barát, ugyanis a dobozkája van annyira masszív, van benne egy megfelelő méretű tükör, és egy picike ecset (ami még ha mindennapi használatra nem is a legszuperebb, "táskába bedobósnak" pont jó). Nem kell megerőszakolni szegény pirosítót, hogy az ecseten is legyen belőle valami: hozzáérinted a termékhez, s bumm, máris ott van rajta. És ugyanilyen könnyű az arcra is felvinni. A nap végére is marad belőle valami, nem kell óránként igazgatni. Én egyébként a 101-es árnylatot birtoklom, picike csillámokkal van ellátva, de mégsem úgy nézek ki a használata után, mint akit leöntöttek egy vödör csillámporral, mert szinte észrevehetetlen. Jó vétel volt, ha ár-érték arányt nézünk akkor pláne (én pont akciót fogtam ki), csak ajánlani tudom, próbáljátok ki. :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Dimethiconol