Pupa

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: messalinam, Módosítva: 2017. október 3.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Intenzív kezeléssel átitatott szövet maszk, mely néhány perc alatt fejti ki hatását az azonnali eredményért. Oltja a bőr szomját a vízkészlet növelésével, a friss és puha arcért. Illatanyagtól mentes összetétel, hogy még kíméletesebben viselkedjen a bőrön. Ideális egy megerőltető nap után a fáradtság jeleinek eltüntetésére.

Birkin22

2019. július 22.

Tényleg jól hidratàl, frissít. Nekem minimálisan csípte a bőröm, sajnos elég érzékeny.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 22.

Manitabarbara

2017. október 23.

Könnyen felhelyezhető a maszk,jó a kialakítása.A széle valóban lelóg,de a legvégén még pluszban át töröltem vele az arcom.Nagyon kellemes,kicsit hűvös érzés a viselete.15-20 percet tanácsolnak a csomagoláson,hogy addig legyen fent,viszont én megvártam,hogy szinte teljesen beszívja a bőröm.Utána nagyon puha lett az arcom,nagyon kellemes érzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 23.

messalinam

2017. október 1.

A maszk elég nagy méretű,minden irányban lelógott az arcomról,de a kialakítása nagyon jó, tökéletesen illeszkedik ahol kell és a szemrésznél is kellemes "viselet". Bőven át van itatva anyaggal,de nem tocsog,az arcom 20 perc alatt majdnem teljesen beszívta az összeset a maszkból,szinte csak a túl lógó részei maradtak nedvesek. Nagyon jó érzés volt az arcomon és miután levettem,csodás puhaságot tapasztaltam! Szépen hidratál,ahogy a leírásban is szerepel,igazi szomjoltó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 1.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Trehalose, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid