Pupa

Ár:   2250 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: liele, az összetevőket feltöltötte: KuliKali, Módosítva: 2016. január 4.

Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Egy hármas funkciójú ceruza, mely kajal ceruzaként, szemkontúrceruzaként valamint szemhéjárnyalóként is használható. Praktikus méretű és könnyedén felvihető. Intenzív és csábító szemeket varázsol.

Vízálló és tartós formula.

Pupa Multiplay Hármas Hatású Szemceruza - új, bontatlan
Ár: 1500Ft , Eladó: Edina1313
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás után posta vagy foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

wallflower87

2020. szeptember 28.

Nekem ez sajnos egyáltalán nem vált be, olyan szinten maszatolódott, hogy vállalhatatlan volt. Zsírosabb bőrűeknek egyáltalán nem ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

Melina93

2019. december 15.

Maga a szemceruza tökéletes, de a satírozó fele kemény és inkább maszatol, mint satíroz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

Neleta

2019. március 28.

Barátnőmnek nem jött be, ezért odaadta nekem még évekkel ezelőtt. Azóta használom, de most már annyira kicsi, annyit hegyeztem, hogy kellett bennem gyorsban egy másikat. Ami vicces, hogy én nem szemceruzaként, hanem szemöldökceruzaként használtam. 80-as árnyalat, nagyon szép szín, szürkésbarna. Most néztem az árát, hát nem gondoltam, hogy 2700 Ft-ba kerül. Egész tartós, bár maga a hegyezés nekem sose sikerült normálisan, vagy eltört, vagy nem lett elég hegyes. Vagy újraveszem, vagy keresek valami hasonlót, mert ennek nagyon passzol a színe hozzám.
Szemceruzaként el se tudom hogy milyen lehet, arról nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 28.

Szemceruzaként el se tudom hogy milyen lehet, arról nem tudok nyilatkozni.

francais

2019. március 27.

Max ha félórát bírt rajtam, potyog le a szemem alá, pedig próbáltam már mindent, hogy fenn maradjon, szemfestékre festve , hidratáló krém nélkül , tényleg mindent. A fekete botrányosan rossz minőségű, a kék átlagos, de használható. De a fekete miatt ez bizony egy jó nagy egyes. Kukában végezte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 27.

Serpentina

2018. augusztus 19.

Eddig két színt szereztem be: a 15-ös “Blue Green”, és a 01 “Icy White” árnyalatot. Nagyon puha és krémes ceruzákról beszélünk. A türkiz szín elképesztően gyönyörű az alsó szempillavonalban, a fehér pedig nagyszerű szemöldök alá, illetve szemhéjra bázisnak. Nagyon könnyen satírozható, ellentétben egy kis levegővel való éritkezés hatására lerobbanthatatlan. Kicsit olyan érzés, mintha nem is ceruzát, hanem tust használnék. A kis sarítozóval a végén is nagyon könnyű dolgozni, de ez elmondható az egész ceruzáról. Nagyon egyszerűen érhető el vele látványos eredmény. Egész nap fent marad a szemen.
Biztos vagyok benne, hogy még jó pár árnyalatban be fogok szerezni tőlük, mert a színválaszték is elképesztően széles skálán mozog, főleg a kékes árnyalatoknál, ami nálam létszükséglet. Ár-érték arányban is nagyon szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Didi

2018. február 5.

Leárazva vettem, hogy legyen egy 126-ig szemceruza is otthon, viszont abszolút kedvenc lett. Tartós (satírozva is) egy elalvást is kibírt egyszer, abszolút újra vevős! :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

Hester

2017. november 13.

A színek gyönyörűek; az eredmény szép és tartós smink. A multiplay abszolút a Pupa erőssége, a többi ceruzájában folyton csalódok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

Messy2214

2017. november 1.

Nekem két szín van meg,egy tengerkék és egy teal. Nagyon jó puha,szépen kenhető. Nagyon tartós, a nap végére sem mászik él. A színei gyönyörűek,igazán különleges. Biztos szerezek belőle még több színt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

Ichigo94

2017. július 13.

Sok szemceruzát próbáltam már, nem voltam velük elégedett, de ez csodás. Nekem a midnight blue (53) van meg, ami egy gyönyörű sötétkék lilás mikro csillámokkal. Árnyalata minden fényben más. Szépen pigmentált, a színe nagyon különleges, ebben az árkategóriában hasonló színt nem láttam. Tartóssága nagyon jó, de nem tökéletes, vízvonalra viszont nem sokáig bírja. Jól használható egész szemhéjra elsatírozva önmagában. Tuti veszek más színben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

danyadi77

2017. április 21.

Kb ugyanaz a véleményem róla, mint az Essence vízálló gél ceruzájáról. Még színben is sikerült ugyanolyat választanom, egy szép türkizzöld/kék(?)-et, teljesen véletlenül (57-es). A problémám vele, hogy kopik, maszatolódik..Nyilván a hármas hatás csak akkor működik, ha eldolgozható az állaga, de valószínűleg ezért maszatolódik is. A másik, hogy satírozva elveszti az eredeti megjelenését, ugyanis ez a szín nem matt, hanem egy enyhén csillámos, enyhén metálos szín (gyönyörű, amúgy). Ami mégis megmarad, azt viszont csak vízálló lemosóval jön le nagy nehezen..Gyönyörű színekben (és meglepően nagy választékban) kapható. Eredeti ára szerintem túlzás, sőt még akciósan is. Azért lehet, hogy teszek még egy próbát egy matt sötétszürkével is, ha belefutok valami akcióba.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 21.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate