Pupa

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. október 28.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Sminkek szájra

Kiemeli a smink színét és megkönnyíti annak felvitelét. Simító hatású Barna Alga Kivonattal és növényi kivonattal dúsítva, mely javítja az ajkak feszességét, telt külsőt és határozottabb kontúrt kölcsönözve nekik. Könnyű és rugalmas, az ajkakat vékony és kellemes filmréteggel vonja be.

Kamea

2020. január 16.

2020. 01. 16. Annyira összeszoktunk, hogy már alig van belőle, ezért megvásároltam már az utódját is! :)

2019. 12. 09. Jöttem felpontozni 4 csillagra ugyanis amióta rendszeresen használom, egyre jobban összeszoktunk. Dúsítja, ápolja az ajkaimat, tartósabbá teszi a rúzsokat, amik a színűket is szebben kidobják általa.

2019. 09. 24. Update: Azóta többször is használtam és javult róla a véleményem ugyan, mert valamit azért mégis használ, de ez a 4 csillaghoz édeskevés, így maradunk a 3 csillagnál.

2019. 09. 09. Én nem vettem észre semmi különöset a használata során. A rúzsok színe, tartóssága se változott, illetve nem láttam teltebbnek az ajkaimat se. Sorry!
Azt el tudom képzelni, hogy a lerobbanthatatlan matt rúzsok alatt jó szolgálatot tesz majd az ajkaknak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 16.

2019. július 16.

Nagyon jó, olcsóbb alternatíva a MAC Prep+Prime Lip-re. Élénkebb színűek lesznek rajta a rúzsok, és növeli a tartósságukat, a rúzs "mászkálását" is mérsékli az arra hajlamos formuláknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Squalane eo 1 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az acmella virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr- és hajkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint segíti a többi összetevő bőrbe jutását.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0