Pupa

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. október 28.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Sminkek szájra

Kiemeli a smink színét és megkönnyíti annak felvitelét. Simító hatású Barna Alga Kivonattal és növényi kivonattal dúsítva, mely javítja az ajkak feszességét, telt külsőt és határozottabb kontúrt kölcsönözve nekik. Könnyű és rugalmas, az ajkakat vékony és kellemes filmréteggel vonja be.

arizona07

2021. január 3.

Úgy gondoltam kipróbálom ezt, mielőtt a nagyágyú MAC prep+prime lip primerével próbálkozom. Ugye összehasonlítani nem tudom, de az tuti hogy ez is működik és jóval barátibb az ára. Korábban sajnos nekem a Carmex+rúzs kombó nem jött be, mivel jócskán rontotta az amúgy korrekt rúzsom tartósságát, viszont ezzel tudom úgy használni hogy kis carmex, aztán rá ez, várok vele pár percet és utána rá a rúzs. Valóban hidratáltabb lesz az eredmény matt rúzzsal is (és Carmex nélkül is), illetve sikerült ennek köszönhetően egy olyan szilveszteri bulit végigtolnom úgy, hogy nem kellett aggódnom hogyan és hova kopik le a rúzsom. Természetesen a száj sarkakból és a belsőbb területekről icipicit kopik, de a poharamon szinte meg se látszott hogy rúzst viseltem. Örülök hogy nem kellett minden falat után korrigálni, szóval köszi Pupa!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 3.

Kamea

2020. május 7.

2020. 01. 16. Annyira összeszoktunk, hogy már alig van belőle, ezért megvásároltam már az utódját is! :)
A titok nyitja talán az, hogy úgy kb. 10 percet hagyom hatni az ajkaimon, mielőtt rákenem a rúzst. Mivel más termékkel nincsen még összehasonlítási alapom, így a "csodaszer" díjat még nem áll módomban odaítélni neki.

2019. 12. 09. Jöttem felpontozni 4 csillagra ugyanis amióta rendszeresen használom, egyre jobban összeszoktunk. Dúsítja, ápolja az ajkaimat, tartósabbá teszi a rúzsokat, amik a színűket is szebben kidobják általa.

2019. 09. 24. Azóta többször is használtam és javult róla a véleményem ugyan, mert valamit azért mégis használ, de ez a 4 csillaghoz édeskevés, így maradunk a 3 csillagnál.

2019. 09. 09. Én nem vettem észre semmi különöset a használata során. A rúzsok színe, tartóssága se változott, illetve nem láttam teltebbnek az ajkaimat se. Sorry!
Azt el tudom képzelni, hogy a lerobbanthatatlan matt rúzsok alatt jó szolgálatot tesz majd az ajkaknak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 7.

2019. július 16.

Nagyon jó, olcsóbb alternatíva a MAC Prep+Prime Lip-re. Élénkebb színűek lesznek rajta a rúzsok, és növeli a tartósságukat, a rúzs "mászkálását" is mérsékli az arra hajlamos formuláknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Squalane eo 1 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az acmella virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr- és hajkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint segíti a többi összetevő bőrbe jutását.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0