Pupa

Ár:   2250 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: rekkami, az összetevőket feltöltötte: Melda, Módosítva: 2015. április 21.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

• semlegesíti a szemhéj elszíneződéseit
  • kiemeli a szemhéjfesték színét
  • megkönnyíti a festék felhordását
  • tartósabbá teszi a sminket

umpalumpa

2019. január 20.

Közeledett a szülinapom és az 50%-os kedvezmény csábított a megvételére, na meg, hogy kellett egy szemhéjalapozó.
A viszonylag jó véleményekre hagyatkoztam és az elég jól festő INCI-re. Az összetevők pont ellenem szólnak, egyébként, mert hidratálóban, lipidekben gazdag az eleje, nekem meg zsíros és fedett a szemhéjam. Szal nem volt jó választás, mint utólag kiderült.
Sajnos 1 óra alatt minden összetorlódik egy csíkba, ugyan könnyen satírozok rajta (nem mindent azért), de ez nem menti meg. Próbáltam kis mennyiségben, nagyobb mennyiségben, közepesben. Próbáltam loose púderrel lepúderezve, világos szemhéjfestékkel átpúderezve. Mindegy volt mit és hogyan használok vele. Használhatatlan. Most kereshetek másikat :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 20.

Zituska77

2018. július 23.

A Milani szemhéjbázisát használtam, de mire megrendelem és kifizetem a szállítási költséget, hát öööö. Szeretem a Pupa termékeit, ezért tettem ezzel egy próbát. Nem rossz, nem rossz. Az nem igaz, hogy semlegesíti a szemhéj elszíneződéseit, viszont valóban könnyű rá sminkelni és tartósabbá teszi a szemsminket. Csak azért adok 4 csillagot, mert a Milani mégis jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 23.

Brazkriszta

2018. április 11.

Jó kis termék, egész nap fixen tarja a szemsminket. Jó a csomagolás, nem szárad ki. Nagyon sokáig elég. Nekem majdnem egy évig kitartott.
Ár-érték arányban kifejezetten verhetetlen, különösen, ha akciós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 11.

Ár-érték arányban kifejezetten verhetetlen, különösen, ha akciós.

roniela

2017. február 5.

Olvastam az itteni véleményeket, így nem is akartam először megvenni ezt az alapot, de a Makeup Factory szemhéjbázisát sehol nem találtam, így végül mégis teszek egy próbát ezzel. Nagyon könnyű szépen eldolgozni a szemhéjon, mindig lepúderezem mielőtt a szemhéjfestéket rákenném. Semmilyen csomósodást nem tapasztaltam, sőt valóban intenzívebbek is a színek, ráadásul tartósabbak is a festékek, de még keresem tovább a tökéletes alapot, mert mind intenzitásban, mind tartósságban még egy kicsit lehetne ezen javítani. Összességében pozitív csalódás ez a termék nekem, de azért nem tökéletes. Kérdés, hogy meddig fog tartani ez a kiszerelés, nekem nem tűnik soknak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 5.

in0ra

2016. október 14.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de sajnos csalódnom kellett. A szemhéjpúder egyáltalán nem lesz tartósabb, sőt az alap használatával is nagyon hamar összeáll egy csíkban a szemhéjamon. Mivel korábban egy olcsóbb szemhéjalapot használtam, azt gondoltam, hogy ez majd egy pozitív váltás lesz, de sajnos nem lett az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 14.

Detti

2016. július 9.

Nem tudom mitől függ, hogy a helyén marad vele a szemfesték, vagy sem, pedig próbálgatom már egy ideje. Van, hogy ugyanazzal a szemfestékkel használva kibírja a nap végéig, van hogy borzalmasan összecsúszik a redőkbe. Azért el fogom használni, de keresem tovább az igazi alapot...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 9.

Anria

2016. június 23.

Nekem nem igazán vált be, pedig nagy reményeket fűztem hozzá, mivel nagy Pupa fan lettem az utóbbi időkben.. :)
A Naked palettám szépségeit szerettem volna vele tartósabbá tenni, de nélküle szerintem kb tovább bírja. A ráncokban a festék pár óra múlva már csomós volt.. Az igaz, hogy a színek élénkek maradtak, de ha nincs más, akkor nekem a halványabb, de csomómentes verzió is jobb lehetőségnek tűnik.. Sajnálom nagyon :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 23.

madri

2016. február 27.

Az itteni kommentek alapján vettem meg, de bánom, hogy nem egy ArtDeco vagy Douglas tégelyeset vettem inkább. Nekem ez az applikátoros adagolás nem jön be, túl sokat visz fel a szemhéjra, szóval a végén ígyis-úgyis kézzel dolgozom el.
A szemhéjpúdereket viszont tényleg nagyon szépen a helyén tartja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 27.

A szemhéjpúdereket viszont tényleg nagyon szépen a helyén tartja.

Pamina

2016. január 20.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, jó minőségű szemhéjalapozó. Applikátorával higénikusan el lehet oszlatni a megfelelő mennyiséget.Szépen tartja a tust és a szemhéjfestéket, Megbízható darab.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 20.

Lauu

2015. november 16.

Sajnos az Artdeco tégelyese beszáradt, ezért nagyon megörültem a csomagolásnak, igyekszem rendesen visszazárni. Azzal mondjuk egyet értek h fogalmam nincs mennyi van benne, de sebaj. A dolgát remekül végzi, a sminkem még este is tart, a színek szép élénkek lesznek. Lemosással eddig nem volt gondom, sima micellás vízzel lejött.
Update: Elfogyott, kicsit csalódott vagyok, reméltem, hogy hosszabb ideig elég lesz. Hétköznapokon szinte minden nap használtam, de akkor is. Ár-érték arányban az Artdeco kedvezőbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 16.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Squalane eo 1 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Kocsányos tölgyfa kérgének kivonata. Csersavtartalma miatt nagyon erős összehúzószer, és hámképző sav. Kozmetikai készítményekben is főként emiatt használják.