Pupa

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: izabella73, Módosítva: 2016. december 13.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Elsimító primer az egységes bőrért, kifejezetten a kevert és zsíros bőr mattítására és a pórusok csökkentésére, egész nap.

hanna9606

2018. szeptember 11.

Eddig nem igazán volt tapasztalatom a primerek terén, de ez a kis termék nagyon bevállt nekem eddig. Pupa Made to Last alapozó alá használom, és együtt tökéletesek. Szépen összehúzza a pórusaimat és egységes bőrt ad az alapozó alá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Timi01

2018. augusztus 4.

Szeretem a Pupa termékeit, megvettem mindhárom primert. Mindegyikre érvényes a véleményem mert kb mindegyik csak szilikont tartalmaz. Amíg volt más primerem és csak alkalomszerűen használtam őket, el voltam ájulva tőlük. Aztán elfogyott a régi és csak a pupát használtam. Az arcom tele lett pattanással, egyszerűen nem értettem, hogy mitől. Minden krémet meggyanúsítottam, a meleg miatt már csak szérumot használtam, a ragyák pedig nem akartak elmúlni, sőt, egyre durvábbak lettek. Volt olyan, amit nem lehetett kinyomni, csak egy hatalmas gyulladt dudor volt. Aztán leesett, hogy ezek okozzák. Komolyan letörném a kezét annak aki telepakol krémeket szilikonnal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

Reni28

2018. június 3.

Ez az első primer, amit kipróbáltam és nagyon bevált. Nem használtam még mindennaposan alapozóval (Made to Last) a vélemények miatt, de egy-egy napon már teljesített. Mivel nagyon zsíros a bőröm, egésznapos sminknél 30 fokban megbocsátom neki, hogy késő délutánra már fénylik a homlokom. Kipróbáltam csak önmagában, alapozó nélkül is és akkor tetszett meg igazán, amikor a nagy melegben nyoma sem volt az olajnak és izzadságnak az arcomon (a haj vonalánál, ahova nem kentem belőle, jól látszott a különbség). Szerencsére eddig nem pattogtam ki tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 3.

SchmitterBettina

2018. április 30.

Kifejezetten zsíros, hamar átzsírosódó bőrre kértem az üzletben primer t . Ezt ajánlotta a hölgy, hogy ég tuti jó lesz. Aha..., szóval 31 éves vagyon, tág pórusu a bőrőm, de ennyi, semmi bőr hibám sincs. Egy héten kb 2-3 szor sminkelek, most kb 2 hónapja , hogy heti 5- ször. Eljött ez a meleg , gondoltam használom a csoda szert. Először is, szerintem csak szilikon bol áll ez meg 1% vmi. Megfullad tőle a bőrőm , hogy mattít, na nem kb 2 óra és tocsog a fejem a zsírban, vmi borzalom, én ilyet még nem láttam. Jah és olyan gyulladt pattanás jön rám másnap, mint tini koromban. Kuka ... tönkre teszi a bőrt. Még egy fél csillagot sem érdemel!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

zsandala

2018. április 12.

Pupa made to last alapozó alatt próbáltam. Együtt nálam jól működtek, azt figyeltem meg, hogy mikor elkezdett átfényesedni az arcom, az sem mutatott igénytelenül, valahogy szebb maradt az összhatás, pedig nagyon olajos arcbőröm van. Sminkelni szépen lehet rá.
Viszont: clinique anti blemish alapozót nem tudtam jól eldolgozni rajta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 12.

zsandala

2018. április 12.

Naschkatze

2018. február 11.

Sajnos nekem sem vált be igazán. Állagra jobban tetszik, mint az áttetsző, full szilikon primer (pl: Maybelline Baby Skin), viszont nem tartós és hamar átfényesedik az alapozó. Az ára ehhez képest viszonylag magas. Pozitívum, hogy nem lettem tőle pattanásos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 11.

stylo

2017. november 20.

Halálos. Első próbára úgy tűnt, nagyon fogom szeretni, de több hetes hiábavaló próbálkozás után: utálom. Megfulladok tőle. A bőröm állapota pedig ..... hát.... inkább le sem írom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 20.

PerfumePippi

2017. november 1.

Nos. Nagyon vegyesek a tapasztalataim vele. Ez életem második primere - az első egy Alverdés termék volt, nem rossz, de igazából nem tudtam, mire jó és mire kell egy primer - nem utolsósorban: kinek van rá szüksége. Nagyjából problémamentes a bőröm: enyhén zsíros, vízhiányos, rosaceára hajlamos, de csúnya bőrképletek nélküli, a koromhoz képest sokkal fiatalabbnak nézek ki. Ápolom a bőrömet, de úgy gondolom, hogy az arcápolási rutin semmit sem ér megfelelő életmód, étrend és életszemlélet nélkül. Ehhez a szemléletmódhoz képest szereztem be az elmúlt időszakban sokféle terméket, és a pupás primert egy alapozóval (melyeket megfizethető kategóriának tartok), valamint más termékekkel (ld. Nuxe Detox) kezdtem el használni nyári hónapokban, ami nem bizonyult szerencsés kombinációnak. A nuxe nem jött be, de a pupás bőralapozókat nem írom le teljesen. Miért?
1. Úgy látszik, hogy számomra a nyári alapozásban kerülendő a primer-alapozó kombináció, mert túl sok; hidegebb időben azonban elfogadható; nem lesznek pörsenéseim. Amint kivettem a Nuxe-öt a cuccaim közül, javult a bőröm helyzete.
2. A pupás primer-alapozó kombináció rövid távon, alkalmilag szép eredményt hozhat, hosszú távon kerülni fogom, mert a viaszosan sima, hibátlan bőr látványának ára van: úgy érzem, nem lélegzik eleget a bőröm és szárít.
3. Elérkeztünk a modern kémiai csodához: a szilikonokhoz. A primerek alapja, úgy tűnik ez: finom, egyenletes, csúszós réteget hoznak létre, amin az alapozó is finoman csusszan. Kérdés: mit tesz ez a szilikonréteg a bőrömmel? Nyilván sokféle szilikont sokféle kombinációban és mennyiségben belepakolnak mindenféle krémekbe, kencékbe. Mégis: nem mindegy, mekkora mennyiséget juttatok a bőrömre.
Tapasztalásnak persze elképesztő volt: soha nem volt még ilyen krémem, ami tükörsima, viaszos rétegben minden, de minden egyenetlenséget eltüntessen, hogy aztán az alapozóból sokkal kevesebb is elég legyen. Ilyen szempontból ez egy nagyon jó termék. Az már más, hogy szerintem csak rövid ideig mattít, a pórusokat pedig inkább kiegyenlíti, de nem tünteti el.
Nálam ez egy közepest ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 1.

Nálam ez egy közepest ér.

mujerconfused

2017. augusztus 6.

Ritkán van türelmem még egy réteget felrakni, de eddig még szuperül teljesített ez a primer. Gyorsan szárad, jól lehet rá sminkelni és tényleg mattít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).