Pupa

Ár:   4760 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Firkaltnyul, Módosítva: 2018. március 23.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ultra simító primer, mely azonnal minimalizálja a mimikai vonalakat és ráncokat, simává és homogénné téve a bőrt.

Parabénmentes termék.

lenochka

2019. szeptember 27.

Nagyon jó termék, nagyon szépen hozza azt amit ígér, szép egységessé és egyenletessé teszi a bőrt és az alapozó is nagyon szépen beletapad így szinte egész napra fixálja sminket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Firkaltnyul

2018. május 22.

Három tubust elhasználtam belőle és nagyon szerettem ameddig nem találtam egy másik primert ami jobban passzol a kissé olajos bőrömhöz. Egyébként nagyon jó kis termék. Ugyan ráncaim nincsenek csak egy-két halvány vonal, de azokat kissé kisimította sminkelés előtt (persze csodát nem tesz). Egységesít és jól lehet rá sminkelni. A sminket pedig a nap folyamán jól tarja. Megéri kipróbálni. Csak azért nem kap öt csillagot mert a végefelé nekem nehezen akart kijönni a tubusból a maradék primer. (Mindhárom tubusnál) Ha valakit érdekel nálam akad még egy tubus amiből csak egy pötty hiányzik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 22.

balvenie

2018. március 23.

Már több, mint egy éve használom ezt a primert, összességében elégedett vagyok vele. Egy barátnőm ajánlására vásároltam meg a terméket, aki szintén elégedett volt vele. Sokat segít egy egységesebb, szebb bőrfelszínért. Mintha a pici ráncokat valóban eltüntetné, ahogy ígéri. Az árához képest szerintem egy jó termék. Sok Pupa termékem van, szerintem jó minőséget képviselnek általánosságban véve, ez a primer is hozza ezt a színvonalat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 23.

Antioxidánsok: BHT, Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.