Pupa

Ár:   4760 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Firkaltnyul, Módosítva: 2018. március 23.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ultra simító primer, mely azonnal minimalizálja a mimikai vonalakat és ráncokat, simává és homogénné téve a bőrt.

Parabénmentes termék.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

lenochka

2019. szeptember 27.

Nagyon jó termék, nagyon szépen hozza azt amit ígér, szép egységessé és egyenletessé teszi a bőrt és az alapozó is nagyon szépen beletapad így szinte egész napra fixálja sminket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Firkaltnyul

2018. május 22.

Három tubust elhasználtam belőle és nagyon szerettem ameddig nem találtam egy másik primert ami jobban passzol a kissé olajos bőrömhöz. Egyébként nagyon jó kis termék. Ugyan ráncaim nincsenek csak egy-két halvány vonal, de azokat kissé kisimította sminkelés előtt (persze csodát nem tesz). Egységesít és jól lehet rá sminkelni. A sminket pedig a nap folyamán jól tarja. Megéri kipróbálni. Csak azért nem kap öt csillagot mert a végefelé nekem nehezen akart kijönni a tubusból a maradék primer. (Mindhárom tubusnál) Ha valakit érdekel nálam akad még egy tubus amiből csak egy pötty hiányzik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

balvenie

2018. március 23.

Már több, mint egy éve használom ezt a primert, összességében elégedett vagyok vele. Egy barátnőm ajánlására vásároltam meg a terméket, aki szintén elégedett volt vele. Sokat segít egy egységesebb, szebb bőrfelszínért. Mintha a pici ráncokat valóban eltüntetné, ahogy ígéri. Az árához képest szerintem egy jó termék. Sok Pupa termékem van, szerintem jó minőséget képviselnek általánosságban véve, ez a primer is hozza ezt a színvonalat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 23.

Antioxidánsok: BHT, Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract, Pentylene Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló, nagy molekulatömegű szilikon elasztomer, mely selymesen sima tapintást biztosít más szilikonokkal (például dimethicone-val) keverve.

Keményítőféle, melyet csomósodás elleni (anticaking) és sűrűség szabályozó anyagként használnak a kozmetikumokban. A truthinageing szerint az összetevő képes növelini a fényvédők faktorszámáti (mindössze 5% Aluminum Starch Octenylsuccinate 40%-al növelheti a Titanium Dioxide fényvédő képességét.) A CIR (Cosmetic Ingredient Review) szerint az összetevő használata bizonyos mennyiségi és minőségi előírásokat betartva biztonságos a kozmetikumokban.

Mesterséges viasz, mely különböző szénhidrogének komplex keveréke. Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó, megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”)  és bőrpuhító (emolliens) funkciói vannak a krémekben.

Csomósodást megakadályozó (anticaking), sűrűség szabályozó, térfogatnövelő és bőr puhító (emollient) szilícium dioxid származék. Jellemzően különféle olajok sűrítőjeként működik és képes szuszpendálni a részecskéket az olajokban. Ezenkívül növeli a ricinusolaj fényét, amely hasznos lehet a sminktermékeknél.

Glicerin és zsírsavak keveréke, melyet lágyító és sűrítő szerként, illetve pigmentek bevonására használnak kozmetikai termékekben. A bevonat segít stabilizálni a pigmenteket a formulákban, valamint elősegíti azok könnyű és egyenletes eloszlását a bőrön.

A búzafehérje kémiailag felaprított változata, amely főként aminosavakból, peptidekből és fehérjékből áll. Leginkább hajápolókban használt hajkondícionáló, hidratáló, filmképző összetevő. Alacsony molekulasúlyának köszönhetően könnyen beszívódik a hajszálak belsejébe. Képes ellensúlyozni és samponokban lévő tisztítószerek irritáló hatását, valamint helyreállítja a sérült hajat, puhává, selymessé és simává téve azt.

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen. Az egyik legsatbilabb és legbiztonásgosabb fényvédő összetevő. Kis hátránya, hogy "kozmetikailag" nem kellően elegáns, és hajlamos fehéres réteget hagyni a bőrön, amit nanomérte használatával lehet nagyban javítani. Lásd még Titanium Dioxid (Nano). (forrás)