KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Pupa

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bellz95, az összetevőket feltöltötte: JuditB, Módosítva: 2018. január 4.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Toll formátumú ultra vékony szemhéjtus - Könnyű és szuper vékony vonás.

Alacsony allergia kockázat. Szemészetileg tesztelt. Parabénmentes.

Ár: 1500 Ft (+ ajánlott posta) , Eladó: Szütyő Beauty blog
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalás után ajánlott posta

Pagi77

2018. március 22.

Nagy csalódás!Sokadik Pupa termék amely nem hozza a minőséget.Könnyű vele bánni,de kis idő múlva az egész vonal elkenődik.

Pagi77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 22.

helgan

2018. január 30.

Kb 1 hónapja használom, és azóta az egyik kedvencem lett a mindennapi rutinban. Abszolút kezdőként ez az első filces tusom, előtte tégelyeset használtam, de meg vagyok vele elégedve. Könnyű vele dolgozni, szép színe van, tartós és nem kenődik.

helgan
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

Lilium

Korcsoport: < 18
2017. december 24.

Könnyű vele dolgozni, de a hegyénél már nehezen fog, és nem a legtartósabb. Egy bécsi kirándulásra tettem fel, de a visszaérkezésre már csak egy béna füstös sminkre hajazott, pedig odafigyeltem, hogy de dörzsöljem a szememet. :D Amúgy precízen lehet vele dolgozni, és szép vékony vonalat húz, de valahogy mégis a Pupa eredeti filcese a nyerő.. Nincs idegem egész nap figyelgetni, nem veszem újra.

Lilium
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 24.

boglair

2017. december 11.

Nagyon szép vékony, fekete vonalat húz, nem maszatolódik el, hamar megszárad (bár így nehezebb javítani). Remélem ahogy fogy nem fog változni az erős színe hamar, mert ez nagyon nagy pluszpont, nem halvány és nem kell rajta többször átmenni. Könnyű használat és szép végeredmény.
UP: 5 csillagból 3-ra változtattam. Sajnos az előbbiek egészen pontosan másfél hétig voltak rá érvényesek, most már szürke és kopik, elkezdett beszárani, pedig fejjel lefelé tartom. Nagyon jó terméknek tűnt, sajnálom, hogy eddig bírta, talán egyszer adok neki még egy esélyt, hátha csak selejteset fogtam ki.. De most annyira nem vagyok megelégedve a pupa termékekkel.

boglair
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

Hidratálók: Butylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.