Pupa

Ár:   3250 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: anitakiss, Módosítva: 2016. február 1.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

2015 őszi limitált kiadás

Fényes pirosító

Két rózsaszín és egy aranyfényű árnyalatot tartalmaz a leopárdmintás csomagolásban. A könnyű és selymes textúra ultrafinom fényben gazdag.
Kellemes vanília és citromvirág illatal.

barbigirl21

2017. február 17.

Hónapok óta vágytam erre a pirosítóra. Szívem csücske minden, ami leopárdmintás (egészséges mennyiségben :) Mikor volt rá kuponom, éppen nem tudtam vásárolni, teljes áron pedig kicsit húzósnak tartottam venni egy terméket, amire igazából nincs szükségem (közben vettem egy olcsó és jó kis pirosítót a Lovelytól, mert nem bírtam tovább várni).
De amikor megláttam a leárazást, új erővel lobbant fel bennem a láng, hogy akarooomm!!! :D Féláron? Soha jobb alkalmat... szóval megérte várni, és imáim meghallgatásra találtak: volt még belőlük a Westendben (a tökéletes barna szemhéjpúderrel együtt:)

Finom, diszkrét, természetes ragyogást ad az arcomnak. Az illata is nagyon finom. Imádom :) Tökéletes példánya vadmacskás kelléktáramnak :D :3

Update: minden elfogultságom ellenére le kell vonnom egy csillagot, mert nem tartós :( Ha erősebben mártom bele az ecsetet, bohóc leszek, de ha keveset viszek fel, délután már alig látszódik már belőle valami. Hétköznapokra megfelelő, de a kis Lovely-púderem sokkal látványosabb és tartósabb is.
De akkor sem bántam meg, hogy megvettem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

De akkor sem bántam meg, hogy megvettem! :)

anitakiss

2016. június 6.

Szerelem első látásra! Nagyon szép kis minden nap használható pirosító.
Szerintem télen nyáron egyaránt szuperül alkalmazható. Nem vagyok egy nagy highlightolós, így ami a párducminta közepén található, pont elég számomra.
Illatra semmi extra.
A benne lévő tükör nagyon jó minőségű, a tusvonalam így úgy húzom meg, hogy ezt használom hozzá. :)
Illetve én veszélyes vagyok a sminkeimre, állandóan leejtem őket és összetörnek, szóval plusz pont, hogy már 4x leejtettem és kutya baja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 6.

Szerelem első látásra! Nagyon szép kis minden nap használható pirosító.
Illatra semmi extra.

lotti06

2016. április 29.

Nagyon régóta szemezgettem ezzel a pirosítóval, de kicsit sokalltam érte a 3000 forintot, és mikor megláttam hogy féláron lehet megvenni.. azonnal mentem vele a pénztárhoz :D Azóta csak ezt a pirosítót használom. Nagyon szép színe van, de vigyázni kell vele, mert brutálisan pigmentált. Nagyon sajnálom hogy csak limitált kiadású! Ja és a csomagolása, IMÁDOM :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 29.

CataKatinka

2016. április 21.

A csomagolás nagyon elegáns, de sajnos nem igazán tudtam megbarátkozni a textúrával. Az illata kellemes, de illatosított pirosítónak nem sok értelme van...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

EvaCs

2016. január 15.

Köszönet CataKatinkának, ma benéztem a Westendbe és volt még belőle. Azt hittem már nem lehet kapni így nem is kerestem, pedig tetszett a képeken. Egyetértek az előttem szólokkal, már a doboz is gyönyörű...
És 1600 ft.. Már rohantam is a kasszához.. Na jó, még egy rúzst és kétkörömlakkot elhoztam még ;)
A pirosító nekem bejött, barackszínű az arcomon, természetes lenne ha
nem lennének az apró csillámok a sárga részében. Én biztos mindennap
fogom használni de aki nem szereti a
csillámokat annak nem biztos hogy annyira bejön. Nekem nem porzott egyáltalán, sőt többször is át kellett mennem rajta hogy szinem legyen. Bár nekem alapjáraton sárgás a bőröm. Nekem ez nagyon jó vétel volt, gyönyörű a kivitelezés és a pirosító is jó így első blikkre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 15.

A pirosító nekem bejött, barackszínű az arcomon, természetes lenne ha
nem lennének az apró csillámok a sárga részében. Én biztos mindennap
fogom használni de aki nem szereti a

hajnalcsillag

2016. január 11.

Update: Kipróbáltam már többször is és nagyon tetszik. Szép, babarózsaszín pírt ad, így nem csak a külcsín nyűgöz le, hanem a belbecs is. :)

Megláttam és kellett... féláron meg pláne... akartam... nagyon... és ma elhoztam az utolsó darabot a Corvin plázából. (A Westendben már hétvégén sem volt). És most itt ülök a szobámban, forgatom, birizgálom a dobozon a kis plüss részt, nézegetem, csodálom. Gyönyörű. Voltak már hasonló babarózsaszín pirosítóim, de nem érdekelt. Először egy MAC-re vágytam, aztán győzött ez. Én úgy érzem, ezzel a külsővel igazi prémium minőség. Még nem mertem belenyúlni, de a boltban megdörgöltem a tesztert, nagyon jól pigmentált, szép rózsaszín színe van. Azt hiszem, most kimegyek a fürdőszobába és a többi pirosítómat kiszelektálom, ugyanis a MAC Hushabye, a MAC Peaches és Ő kielégítik minden (szín)igényemet, amit jelenleg el tudok képzelni. Lányok, ha gyönyörködni akartok, csapjatok le rá, 1690 Ft-ért igazán megéri!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 11.

szeliger

2016. január 10.

Féláron én sem tudtam otthagyni, főleg, hogy a lányom odavan az állatmintás cuccokért. Már a papírdobozon is tapinthatóan megjelenik a minta, kis plüsis, puha nyomattal. Papírdobozon belül aranyszínű kompakt, fedélen szintén az állatminta, ezúttal fényes felülettel. A fedél bepattintós, jól zár, ugyanakkor könnyen nyitható, nem körömgyilkos. Az enyémnél a fedél mozgatása időnként nyekergő hangot produkál. Belül jól használható, teljes méretű tükör, a kompakton viszont semmi műanyagfólia, ami esetleg a tükör tisztaságát védhetné. A pirosító nagyon jópofa mintájú, a mintát használat közben is tartja, nem csak ráprintelt. És akkor most jön a de: rettenetesen poroz! Elsőre a szokásos Sisley pirosító ecsetemmel próbáltam, kis túlzással a fél fürdőszoba pinkben úszott, a mosdó mindenképpen. Ezután a Catrice kabuki került sorra, ami olyan puha, hogy többnyire alig vesz fel az általam használt termékekből anyagot, de még a Catrice is bele tudott szántani. Többszöri próbálgatás után arra jutottam, hogy nem érdekel, mennyire poroz, az ecsetet bátran végighúzom rajta, az arcomhoz viszont szinte csak hozzáérintgetem és ütögetéssel dolgozom be. Merthogy sajnos a hagyományos pirosító mozdulatokkal szinte lehetetlen felvinni, amit felraktam, azt le is söpröm mindjárt. Ezt valamelyest ellensúlyozza, hogy elég erősen pigmentált. Ha oda tudok arra figyelni, hogy ne tapogassam az arcomat, akkor már egész jól kitart a nap során. A doboz felirata vanília és citromvirág illatot ígér, ehhez képest én enyhe meszes illatot érzek rajta, felvitel után már semmilyen illatot nem érezni.
Összességében nagy csalódás ez a pirosító és igencsak örülök, hogy nem teljes árat fizettem érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 10.

Biu

2016. január 3.

Nagyon megnyero csomagolas, szep szin, igazi babarozsaszin, megerte beszerezni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.

Nagyon megnyero csomagolas, szep szin, igazi babarozsaszin, megerte beszerezni

gyik

2016. január 1.

Gyönyörű a csomagolása és nagyon szép a termék belül is. A színe is szép rózsaszín, ráadásul elég sok van benne, 10gr-os. Most féláron kapható, a Pupa üzletekben!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 1.

Hidratálók: Caprylyl Glycol