Pupa

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 24.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Úgy fejlesztették ki, hogy ellenálljon az izzadtságnak és a víznek, tökéletes marad bármilyen sporttevékenység során. Tökéletesen megrajzolt és definiált szempillák az első felvitel után. A második felvitelt követően a méret intenzívebbé és nagyobbá válik, tökéletesen elválasztva egymástól az egyes pillákat.

Alacsony allergia kockázat. Szemészetileg tesztelt, javasolt érzékeny szemhez és kontaktlencsét viselőknek is. Parabénmentes.

Hanamizuki

2019. június 17.

Szülinapomra kaptam egy 50%-os kupont, amit két termékre válthattam be. Már régóta szemeztem ezzel a spirállal, és mivel a Vamp spirállal alapvetően megvoltam elégedve, így bíztam benne, hogy ez is hozza a minimumot. Nem kifejezetten sportoláshoz vettem, mert sport közben kevésbé izgat hogy nézek ki, inkább az a fontos, hogy nem szeretem, ha a szemem alá kenődik napközben a festék. Na, hát ez a spirál aminél ez pont előfordul. Lehet bennem van a hiba, én nem is értem, de még a vízzel lemosható Maybelline Snapscara sem maszatol, ez meg vízálló, ráadásul úgy adják el, hogy sportoláshoz, ennek ellenére 10 percen belül életbe lép pandaeffektus. Emiatt szomorú vagyok, mert relatíve könnyű vele dolgozni, és szép pillákat csinál (na semmi extra, csak átlagos hétköznapi pillákat). Mind1, fél áron a volt, elhasználgatom, de újra semmiképp nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

szblnk

2019. január 10.

Az eddigi legjobb szempillaspirál amit próbáltam. Sportolás közben is teljesen jól kitart, nem potyog, nem kenődik, szóval nem véletlenül sport addicted lett a neve. Mindenképpen újraveszem ha egyszer elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

draculina

2018. május 29.

Jól le kell húzni a feleselges festéket hogy ne ragassza össze 2 csomóva az összes szempillámat. Nagyon tartós, szép fekete, nem potyog, és telhesen vízálló. Kétfázisú lemosó kell hozzá vagy valamilyen olajos cucc különben nem jön le.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 29.

artemiszkde

2018. április 23.

Csalódás... :-( Másik vízálló spirált szerettem volna venni, de amit kinéztem, az Glamour-napokon után esélytelen volt, sehol nem találtam. Erre most 30 % kedvezményt adtak, és mindenképpen kellett egy strapabíró spirál. Hát, ez nem az. A mai tavaszi nyári melegben egy 2000 méteres terepfutást nem bírt ki, pedig az alsó pillákat nem is festettem be. Pandaszemem lett... A másik, hogy én a kefe formáját sem tudom értelmezni: sehogyan sem lehet vele normálisan festeni, de ezért nem vonok le pontot, mert lehet, hogy én vagyok béna. :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 23.

Grafitzsiraf

2017. október 30.

Nagy PUPA rajongó vagyok, ez a szempillaspirál viszont nem lesz a kedvencem. Csalódás volt a Vamp! Waterproof után, ami nálam továbbra is a csúcstartó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 30.

Z35

2017. október 15.

Mindíg vízálló szemspiált használtam, de valahogy egyik sem volt az igazi tartósságban. A neve miatt gondoltam, ennek állnia kell a sarat, mert sportoláshoz szánták eredetileg. Az eddíg használt legjobb spirálom, telitalálat! Semennyire nem mozdul el, nem pereg, mindent kibír! Egész nap szépen tart! Nagyon jó termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 15.

hajduanett950804

2017. augusztus 19.

Ajándékba kaptam, és pozitívan csalódtam benne. Tényleg nem mászik le a szempillámról, még a legnagyobb melegben sem jön le. Azt hittem, hogy a tartóssága miatt nem lesz olyan szép a festett szempillám, de tévedtem ... ugyanúgy viselkedik mint a legjobb szempillaspiráljaim!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

fulepandi

2017. június 28.

Nevéhez híven teljesen jó sportoláshoz! Szombaton futottam benne egy félmaratont 90%-os páratartalom mellett, meg sem mozdult, egészen estig bírta. És nem csak tartós, de nagyon szépen is dúsít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag