Pupa

Ár:   2850 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Barbozi, Módosítva: 2015. augusztus 30.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

2015-ös tavaszi limitált kiadás

Arcra és es hajra is használhat színező púder.

2 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Pocok96

2018. február 25.

Lassan egy éve használom, de alig hiányzik velőle! Nekem a pinkesebb van meg és én is pirosítónak használom. Nagyon szeretem, nekem tartós és nem tűnt fel, hogy porozna! A kialakítása miatt akár ecset nélkül is könnyen fevihető, ha óvatossan odanyomkodjuk a pofinkhoz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

danna113

2015. november 13.

Akciósan vettem meg, én pirosítónak használom, és arra nagyon bevált. A barackosabb árnyalat van meg, és szép pírt ad az arcnak. A tartóssága nem annyira jó, viszont én a színét annyira szeretem, hogy ezt észre se szoktam már venni. Kicsit porzik, gondolom azért mert kettő az egyben termék, de ez nem zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 13.

lolesandro

2015. augusztus 26.

Én is akciósan vettem és így nagyon megérte az árát:) Nagyon szép, visszafogott színt az arcnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Barbozi

2015. augusztus 10.

Szepen es egyszeruen felviheto, tartos. Jelenleg akcios 800 ft :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 10.

Szepen es egyszeruen felviheto, tartos. Jelenleg akcios 800 ft :)

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.