Pupa

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dobolank, Módosítva: 2017. szeptember 27.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Metálfényű szemhéjkrém

Szuperfényes, szuperlágy, szupertartós, akár ujjal is felvihető.

12 színben kapható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

szofka77

2020. május 26.

Ajandekba kaptam szep, de nem szuper pigmentalt es 3 ora mukva kb semmi nincs belole, raadasul raul a szemhejra illetve beleul a szemrancokba

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 26.

UnicornTeardrop

2018. január 29.

Szerintem nagyon jó kis termék. Jó primernek is mert tartóssá teszi a szemfestéket és szépen csillog, de önmagában is használható egyszerű sminkekhez. Nagyon sajnáltam, hogy már nem kapható, mert vettem volna még belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

szilvia.bano

2017. szeptember 26.

Egy halvány rózsaszín és egy lilás-szürkés volt meg, nagyon szerettem. Tartós, nem kell hozzá szemhéjalap, gyönyörű a színe, kézzel 20 másodperc alatt fel tudom vinni. A maybelline Colour Tattoo után ez az első krémszemfesték, ami megüti azt a szintet. Egyetlen dologban maradt el tőle, hogy sajnos a lejárati idő leteltével elkezdett kiszáradni (eredetileg is tulajdonképpen átmenet volt a szemhéjpúder és a krémszemfesték között, más textúrájú, mint a colour tattoo-k ). Esetleg szemhéjpúderként még működne, de én krémes szemfestéknek vettem meg. Persze rendszeres használattal elfogy egy év alatt,de a szürkés-lilás változatot ritkábban használtam. Nagyon sajnálom, hogy bevonták, mert ezeket vették a Pupánál a legtöbben, és krémes szemfestékből nincs túl nagy kínálat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Dea

2017. augusztus 28.

Update:Highlighterként használom az arcra és így gyönyörű, alapnak is kiváló,de önmagában is nagyon szép természetes, és fényes, a bőrszínemhez is passzol,erre a célra újravenném :)

Egy csillogós bronzos színt vettem direkt olyat, amilyet sokat használnék. Tartóssága nagyon jó, estig fent marad a szemhéjamon. Pigmentáltsága szerintem lehetne kicsit erősebb is, de úgy vettem észre építhető szóval ez nem probléma. Szeretem benne, hogy nagyon krémes, ezért könnyű felvinni és eloszlatni, az ára talán nem tűnik barátinak, de szerintem egy ilyen kis tégely sokáig kitart :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

dendi

2017. június 15.

Nagyon jó minőségű termék. Khaki és Apricot árnyalatokban van meg, és nagyon szeretem őket. Szemhéjalapozó sem szükséges alá, úgyis kibír 7-8 órát csíkozódás/kopás nélkül. A kék árnyalattal szemezek még, de mindegyik szín meseszép. Csak ajánlani tudom. Ja és nem szárad be, annak ellenére, hogy krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

maow

2017. június 13.

Gyönyörű színekben kapható, intenzív metálos ragyogása van, könnyen kenhető/eldolgozható, nagyon krémes állagú, de sajnos nem eléggé tartós, a nap végére hajlamos összeülni a mélyítővonalban, emiatt mínusz egy csillag.
A Maybelline Color Tattoo-hoz képest puhább, krémesebb, talán egy picit erősebben pigmentált is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

Dora99

2017. május 28.

Az ára sokáig elriasztott, de sikerült kifognom egy lila színűt fél áron, így megvettem. Nagyon jól tettem! Szép, halványlila színe van, ráadásul csillog is, de nem olyan vészes. Szárazon visszafogott színe van, de ha vizes ecsettel visszük föl, egy gyönyörű, vibráló színt kapunk. Szépen a helyén marad, nem foylik el, nem kopik le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 28.

szilviatomek

2017. március 17.

Szuper egyszerű a használata, de ha rossz helyre kened, akkor azt le is kell szedni onnan. Szépen csillog-ragyok, minden árnyalata tetszetős, a helvány rózsaszín árnyalatot vettem meg.! A matt Pupa változatokat is nagyon szeretem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

x

2017. január 9.

Jött velem az eszméletlenül gyönyörű vörösesbarna szín. De nehéz volt dönteni... nekem a bronzok állnak legjobban, ezért szűkítettem rá a választást, mert kékkel furán nézek ki, pedig az a kék is de gyönyörű... Lehet, hogy majd próbát teszek vele is, először lássuk, mennyire tartós a példányom, meg igazából nem kell nekem annyiféle szín, a meglévők is elegendőek lesznek nagymamakoromig.
Van matt változata is, de azzal nem próbálkozom, nekem nem állnak jól a matt színek, kell bele egy kis csillogás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 9.

DittyCat

2016. december 7.

Óriási kedvenc, több árnyalat is van belőle nekem. Tartós, könnyű használni, szépek a színei. A Pupa megint mesterit alkotott. Csak ajánlani tudom, zsíros és rejtett szemhéjra is. (Egy kis szemhéjalapozót én szoktam kenni alá, de anélkül is megállja a helyét). A csillámosok különösen szépségesek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 7.

Hidratálók: Dipentaerythrityl Tetrabehenate/Polyhydroxystearate