Pupa

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 28.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Fekete filces szemhéjtus.

Ár: 2500 , Eladó: peppi
Állapot: Új dobozában , Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta
pniki1123

2018. március 3.

Ismét egy pupa termék amit imádok. Nagyon szép fekete színe van, filces vékony végének köszönhetően nagyon könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

Agnessa

2017. május 30.

Nagyon tuti! Az ecsetes változata nem jött be, de ez valami fantasztikus! Baromi egyszerűen lehet használni és a gyönyörűséges a végeredmény! Ajánlom!

Update: Tényleg nem tartós :/....20 fok felett már nem az igazi :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

Update: Tényleg nem tartós :/....20 fok felett már nem az igazi :(

tagnes96

2017. április 8.

Nagyon szeretem, tartós és ezzel megtanultam végre szépen tusvonalat húzni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 8.

Nagyon szeretem, tartós és ezzel megtanultam végre szépen tusvonalat húzni.

Hester

2016. december 31.

Én is azzal értek egyet, hogy ez egy közepes, túlárazott termék. Annak ajánlom, akinek még nem megy igazán a szép tusvonal megrajzolása, mert könnyű vele dolgozni, viszont nem tartós, a színe sem intenzív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 31.

Lilium

2016. november 29.

Szépen lehet vele dolgozni, egy rétegben nekem inkább sötétszürke, két rétegben viszont már fekete. A nap végére picit kopik, és amit nagyon sajnálok, az az, hogy hiába száraz a szemhéjam, hiába használok szemhéjalapozót, így is kenődik (ami miatt ha a reggeli sietségben elrontom, könnyű is javítani). Mindezek ellenére egyáltalán nem bántam meg, hogy a birtokomban tudhatom, mert filces tushoz képest szuper, sokkal jobban bevált mint az Essence.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 29.

nkitti

2016. november 18.

Elolvasva a véleményeket kételkedni kezdtem, hogy biztos ugyanarról a termékről írnak-e a többiek. Nem nagyon találok rá megfelelő szavakat, csak annyit, hogy SEMMI EXTRA. Nekem nem elég fekete, nap végére kicsit megkopik, (szerencsére ez nem vészes) de semmivel nem tud többet egy Catrice vagy akár egy Essence terméknél, azon kívül, hogy 3x annyiba kerül. Ritkán használok tust, így nálam tartós, nem érzem pénzkidobásnak, de legközelebb semmiképp nem fogom újravenni. +1 csillagot kap azért, mert nagyon szépen, precízen lehet vele dolgozni, és hajszál vékony vonalat is tudok húzni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 18.

maruani

2016. október 10.

Az eddigi legjobb szemhéjtusom. Könnyű vele dolgozni, életemben először sikerült egy szépséges, nyílheggyel bolondított cicaszemet csinálni magamnak, második próbálkozásra! Fedett és olajos szemhéjam van, három alkalomból kétszer (pedig mindháromszor primert használtam) nem maszatolódott el, harmadszorra némi szürke lenyomatot hagyott a szemhéjamon, de nem vészes, és így is jobb, mint bármi, amivel eddig összefutottam.
Levonok egy csillagot. A kupakja (lehet, hogy ez csak egyedi, ez esetben mea culpa) olyan idiótán záródik, hogy neki kell feszülni, hogy le tudjam tépni, minek következtében az esetek mintegy harmadában könyékig összetusozom magam, ami reggelente finoman szólva nem szerencsés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 10.

vadcseresznyefamag

2016. június 26.

könnyen felvihető, ellentétben más tusokkal amiket képtelen vagyok szépen felvinni, ez tényleg olyan mint egy ceruza de a vonal amit húz az meg olyan szép tiszta színű mint egy filctollé. tartós és jó ára van. csak azt sajnálom hogy nincs vízálló verzióban

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 26.

Pucorka

2016. április 10.

Egyszerűen azt tudja, amit kell. Szép fekete, tűhegyes vég, tartós.
Megérdemli az 5 pontot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 10.

Egyszerűen azt tudja, amit kell. Szép fekete, tűhegyes vég, tartós.
Megérdemli az 5 pontot.

juditkaa70

2016. január 10.

Szépen rajzolható a vonal a szemnél,hosszantartó,nem maszatolódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 10.

Szépen rajzolható a vonal a szemnél,hosszantartó,nem maszatolódik.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin