Pupa

Ár:   1950 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 28.

Ár:   1950 Ft
Lelőhely:   Pupa márkaboltok

3 árnyalatban kapható vízálló szemöldökceruza.

Hester

2019. január 31.

Korábban, a képen is látható, 002-es színnel és típussal kezdtem. Nekem világos volt és borzasztóan kemény. Most dobtam ki. Szerencsére már átesett valami fejlesztésen a termék, mert az új vízálló szemöldökceruzák puhábbak és szerintem elég tartósak. Már szeretem. A 003-as szín már elég sötét nekem. Ajánlom. Nem pereg le, nem mászik el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

Bzsofia35

2018. december 8.

Nos... jó szemöldök ceruza csak kihegyezni nem lehet, nekem folyamatosan kiesik a hegye, pedig nem ejtettem le, nagyon figyeltem rá, hogy ne essen baja ! :( így elég nagy pénzkidobás volt

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 8.

poldibarb

2018. augusztus 15.

Jo ceruza. Jol formazhato vele a szemoldok. Praktikus, mert magaddal tudod vinni a taskadban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Asianlover

2018. február 20.

002-es árnyalatban használom, és már a másodikat fogyasztom. Nagyon elégedett vagyok vele. A hajszínemhez nagyon megy az a természetes barna árnyalat. Korábban a Miss Sporty 002-vel dolgoztam, de a hajam is vörösesebb barna volt. Az sajnos nagyon könnyen kenődött. Ez tényleg szépen tart egész nap, valahogy olyan arany középút aközött, hogy hozzáérsz véletlenül és máris elkented vagy teljesen vízálló és nem tudsz korrigálni sem, mikor felviszed. A napokban próbáltam az Yves Rocher barna szemceruzáját, mert már régebb óta porosodott itt a fiókban, de most nagyon soknak tűnt a színe, azután a természetes barna után, és dolgozni is sokkal nehezebb volt vele, kenődik össze-vissza. Tehát más termékekkel összehasonlítva is aranyérmes helyen nálam egyelőre. Még a Kiko-sat szeretném majd kipróbálni, ha egyszer eljutok egy olyan boltba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

sztinke

2018. február 20.

Akciósan, 950 Ft-ért vettem. A 002-es árnyalatot választottam. Valahogy picit mintha szürkés beütése lenne a barnának, ami végülis nem akkora tragédia, sajnos amúgy is elég nehéz szép és igazi barna színt találni, mert a legtöbbnek vöröses beütése van. Ez legalább nem vöröses. :D Egyébként elég jól használható. Kicsit keménynek tűnt, de használatnál ez mégsem probléma, szépen befogja a szálakat. És ami meglepő, hogy tényleg nagyon tartós.
A keféjét is szeretem.
Ha a hegyezésével sem lesz gond, akkor akár újra is fogom venni (ha egyáltalán elfogy valaha). :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 20.

A keféjét is szeretem.

Pinkie28

2016. augusztus 9.

Alapvetôen szeretem. Szőke révén a 001-es színt használom. Először sötétnek tűnt de kis idő utàn megszerettem. És valóban tartós!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

mandala77

2015. december 6.

Nekem pont a képen látható 002-es árnyalatú van. Passzol hozzám a színe, természetes hatást kelt. Nemcsak barnára festi a szemöldököt, de mintha egy kis fényt is kölcsönözne neki, amitől olyan egészségesnek tűnnek a szőrszálak. Aránylag tartósnak mondható. Szoktam használni a keféjét is, szerintem szépen rendezi a szálakat. Amilyen hosszú a ceruza, kb. életem végéig kitart. Egyetlen negatívuma, hogy közvetlenül krémhasználat után kissé nehezen fogja be a szemöldököt. Szívem szerint 4,5-öt adnék neki. Mivel ez nem kivitelezhető, egyezzünk ki egy négyesben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 6.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ceresin 0 0

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.