Pur Eden

Ár:   6590 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM, Mediline, Bijó Szakáruház   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kataakremguru, Módosítva: 2019. április 12.

Lelőhely:   DM, Mediline, Bijó Szakáruház
Bőrtípus:   Normál

Ökológiai minősítésekkel rendelkező, 100%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmazó natúr parfüm hölgyeknek. Francia parfümőr szakember által megalkotott keleti illatban, ami stimulálja az elmét. Az érzékekre ható guajak fa és szegfűszeg eszenciális olajokkal.

Nem tartalmaz: Ftalát (denaturált alkohol), kőolajszármazék, Illatrögzítő (pl. pézsma), UV szűrő és színezék, szintetikus-és szennyező anyag.

Vegán termék

ÜVEGÉBEN! Bio parfüm Pur Eden Edp Eau D'Orient 50 ml
Ár: 3.000.- Ft + postaköltség (csereérték 4.500,- Ft) , Eladó: anita763
Állapot: új, Helyszín: Miskolc, fizetés: posta, foxpost, vagy személyes átvétel

balogh.andrea

2020. december 7.

Egyszerűen megveszek ennek a parfümnek az illatáért - volt, hogy csak azért mentem be a DM-be, hogy ezt szaglászhassam.. Rajongok a különleges keleti illatokért, és ez is olyan kis szééép: határozottan ott van, de nem ver nyakon a rengeteg erős fűszer, van benne frissesség, könnyedség.. Viszont a helyzet az, hogy nem vitt még rá a lélek, hogy meg is vegyem, mert gyakorlatilag addig tart az illata, amíg elhagyom az üzletet.. :( A parkolóban a kedvesemnek már nem tudtam megmutatni, hogy milyen a bőrömön, mert addigra már nem volt ott.... Mármint az illat, nem a kedvesem.. :D
Közepest kap, mert egyébként tényleg különösen finom - nagyon szívesen veszek ötleteket hasonló hangulatú parfümökre! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 7.

Cyntia99

2020. október 25.

En ma kaptam ajandekba egyet belole. Elsore furi volt, mert alapjaraton a rozsaszin-edes-cukros-vattacukros illatok megszallottja vagyok, de ahogy teltek az orak, egyre jobban megtetszett. Rajtam vhogy nagyon tartos es a leszaradasa pedig igazan babas-vanilias:) Azt hiszem, gyors szerelem lett koztunk:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 25.

daylight81

2020. szeptember 22.

Nagyon hamar elillan az illata, ezt leszámítva kellemes szegfűszeges aromája van. De nettó pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

KovacsEtelka

2019. május 9.

Ezt pedig a lányomnak vásároltam, és ugyanarra panaszkodik amit én is írtam az extraitnál, egyszerűen 1-2 órán belül elillan az illatuk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 9.

Verona5

2019. április 13.

Fincsi frissítő illat, bevezetés a keleties illatokba a szegfűszeges felhangjával. Guszta üvegekbe csomagolták ezt a sorozatot, múlt héten akadtam rá a DM-ben. Érdemes kipróbálni, noha tartóssága inkább edc-re hajaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 13.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Cinnamal, Coumarin, Eugenol, Geraniol, Limonene, Linalool