Pure

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Auchan   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Banannie, Módosítva: 2014. május 22.

Kiszerelés:   25 db
Lelőhely:   Auchan
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Arctisztító kendő pattanásos bőrre

Mélytisztító szerekkel és cinkkel tisztítja az eltömödött pórusokat, eltávolítja a sminket és a felesleges olajokat.

nuscsi

2015. augusztus 1.

Kényelmi szempontból és az olcsósága miatt vettem meg egy utazás előtt, mostanra már harmadszorra vettem újra :) Sose gondoltam, hogy egy arctisztító kendő tényleg eltávolítja a sminket maradéktalanul, de ez úgy tűnik megfelelő (legalábbis eddig még nem vettem észre ellenkezőjét, és amíg ez nem változik addig ez lesz a meggyőződésem :D )
Nagyon szeretem, szerintem kifejezetten jót is tesz a bőrömnek; sokszor még itthon is inkább ezzel törlöm át az arcom lefekvés előtt, ha nagyon vészesnek ítélem a helyzetet. A bőröm áttörlése után kicsit fura "bevonatszerű" réteg keletkezik, de ez fél perc után teljesen megszűnik. Szóval csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 1.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.