Purito

Ár:   3700 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vicus, Módosítva: 2019. május 3.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

BHA tartalma kíméletesen távolítja el az elhalt hámsejteket, így az érzékeny bőrre is megfelelő. A teafa kivonat nyugtatja a bőrt, hialuronsav tartalma pedig hidratálja, nedvességgel tölti fel. A termék pH-ja 3,5.

Ár: 400 Ft , Eladó: Lexy00
Állapot: Új, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, posta,foxpost automata
zs001

2019. november 13.

Ez nem lenne egy rossz termék, de, hasonlóan az előttem véleményezőhöz, szerintem is tömény lábszaga van ennek a gélnek :-D . Valami kegyetlen....emiatt nehezen veszem rá magam, hogy az arcomra kenjem. Sajnálom, mert hatásosnak érzem, az összetevői is szépek, de ezzel a szaggal valamit igazán kezdhettek volna, mert így emberi felhasználásra alkalmatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 13.

sziluetta

2019. szeptember 29.

Mintám volt belőle, hámlasztó hatását nem láttam, de szépen lenyugtatta a bőröm a BHA miatt, erre amúgy nagyon jó lenne a szokásos hámlasztóm mellett. Viszont ami miatt nem érzem úgy hogy megrendelném, az a lábszaga, meg esküszöm olyan szaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

fitfab

2019. szeptember 17.

Számomra hámlasztókènt nem vált be, már erősebb termèkekhez van szokva a bőröm. Viszont ha egy alacsony ph èrtèkű, gyulladáscsökkentő, hűsítő, hidratáló gèlkènt gondolok rá, akkor már megállja a helyèt. Nyáron, nagy melegben, mikor nem kíván sok hidratálást a kombinált bőröm, esti "krèmkènt" használtam a 2%-os PC bha után. Annak kellemesen kiegèszítette a hatását ès jól hűsített. Ami miatt viszont mègis a bikinivonalon vègezte (a begyulladt szőrtüszőkre szuper volt) az a borzasztó szaga volt. Egyszerűen nem tudtam megszokni. Jó dolog, hogy nincs benne parfüm, meg a bűz is viszonylag hamar elillant, de konkrètan hányás szagra emlèkeztetett (páromat is), így nem szívesen használtam arcra egy idő után :D Emiatt nem pontozom le, lehet csak mi voltunk ilyen èrzèkeny orrúak :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.