Purito

Ár:   4800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: babaanya, az összetevőket feltöltötte: dzsanki, Módosítva: 2018. április 24.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

10% ázsiai gázlót és hialuronsavat tartalmaz, ami segít az oxidatív stresszt elszenvedett, száraz és durva bőr megnyugtatásában és mélyhidratálásában. Csökkenti az irritációt és gyengéden ápol, a kiegyensúlyozott 5.5 pH-nak köszönhetően. Biztonságos összetevők minden bőrtípusra.

epipremnum

2019. november 16.

Napi 2x használom, reggel arctisztítás, este hámlasztó után. Imádom. Finom, kellemes a használata, jó illata van, nyugtatja és hidratálja a bőrömet. Ha elfogy másikat fogok kipróbálni mert nem bírok magammal de ez örök szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 16.

okroseva

2019. november 7.

7skinezek vele alkalomadtán, arra csodálatos. Egyébként a napi rutinomnak nem része.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 7.

selmeczireka

2019. szeptember 30.

Update: le kell húzzam 4 csillagra, mert a Klairs toner veri. Ettől még egy remek toner, bátran ajánlom érzékeny bőrre is, de számomra eddig a Klairs a TOP.

A Purito minden terméke csodálatos. Több termékét próbáltam már a márkától, most legutoljára ez a toner fogyott el, talán még egy használatra való van benne. Szerettem, jól hidraltált, szívesen nyúltam érte reggel és este is. Én rétegezek már évek óta, ahhoz nagyon jó termék. Sokáig elég volt, kb. 4-5 hónap alatt használtam el. Most nem ezt veszem újra, mert mindig keresem az újat, a különlegeset... de abszolút újravevős termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

Schuszter

2019. szeptember 26.

Nekem kicsit az illata erős, citrusos, nem biztos, hogy mindenkinek a bőre jól fogja tolerálni. Viszont nekem bevált, szépen hidratál, smink alá tökéletes.Egy csillag levonást, csak azért kap, mert a hidratáláson kívül nekem nem adott hozzá semmi pluszt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

Lilium

2019. szeptember 15.

Tényleg jó kis tonik, szép összetevőkkel, de messze nem csodaszer. Mintám volt, a mennyiséghez képest elég kiadós. Nem irritált, nem szárított, de nem is adott pluszt a bőrömnek, viszont tényleg pillanatok alatt beszívódott. Nekem ez kicsit olyan felesleges kategória, nem fogom beszerezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

cattitude

2019. augusztus 11.

ez a tonik eddig a legjobb az összes mindenféle közül, amit a Puritótól próbáltam.
na ennek tényleg gélesebb az állaga (szerintem a Hada Labo tonerek marhára nem azok). sajna nekem ez is kicsit túl illatos, meg szerintem a biztonságos összetevőkbe nem nagyon férnek bele a köztudottan irritáló hatású citrusos olajok. na mindegy.
a centella szépen nyugtat, a hialuron feltölt, jól meg lehet vele ágyazni a további termékeknek este vagy sietős reggel csak elég ezt feltapogatni az arcra smink vagy fényvédő előtt, mert magában is jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Bettiiyy

2019. július 30.

Mindent nagyon szeretek, amiben feltűnik a centella szó, így oda voltam és vissza, amikor adtak ilyet a rendelésem mellé.
Rendes, folyékony tonik állaga van, nagyon könnyen felszívódik, ezért nekem ilyen szempontból több kellett volna, mert még hozzá sem ért a bőrömhöz, már becuppantotta. Én jobban szeretem a kicsit testesebb tonikokat, pedig egyáltalán nem száraz a bőröm.
Volt két piros pattanásom, amiket csipkedett egy picikét, de nem volt nagyon zavaró.
Sajnos különösebb változást nem tapasztaltam. Lehet, ha rendszeres lenne, valamit észrevennék, de így nem igazán győzött meg. (Mostanában kezdek rájönni, hogy nagyon-nagyon szeretném szeretni a Puritot, mert csodás márkának találom az interneten keresztül, de valahogy eddig egy termékük sem hozta a kívánt eredményt, amit eddig nagy reményekkel kipróbáltam. :( )
Szívem szerint három csillagot adnék, mert teljesen semleges volt nekem ez a tonik, de felpontozom, négy csillagot adok, mert szép zöld INCI. És azért mert nekem nem volt az igazi, másnak még jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 30.

zs001

2019. július 28.

Ez a tonik egy bàrsonyos borogatàs a bőrnek. Nagyon kellemes hasznàlni, semmi irritàciót, vagy hùzódó èrzèst nem okoz. Az összetevói is szèpek. Napi 2x-i hasznàlattal is nagy mennyisèg, szerintem megèri az àràt. Ajànlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 28.

tara95

2019. július 21.

Mivel már öreg motoros vagyok, így látom, hogy ez egy jó kis darab, de közel sem éri meg ezt az árat. Átlag, kiváló minőségű tonik, ami nagyon szépen teszi a dolgát, azonban nem csodaszer. Ezt az árat nem éri meg, ilyen 3K körül lenne reális. Ettől függetlenül megbízható, ahogy a márka is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 21.

hambi

2019. június 6.

Kaptam belőle mintát, és már megis rendeltem a nagy kiszerelést. Ennyi 😀
Nagyon jó érzés, beszippantja a bőröm. Az illatát is imádom ezeknek a centellás cuccoknak. Remélem sokáig kitart, mert nem a legolcsóbb toner.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

Kaptam belőle mintát, és már megis rendeltem a nagy kiszerelést. Ennyi 😀

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Allantoin
Hidratálók: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Glycerin, Trehalose
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!