Purito

Ár:   $13.6   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BLili, Módosítva: 2018. december 5.

Ár:   $13.6
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Vízalapú fényvédő krém ázsiai gázló kivonattal és más kímélő összetevőkkel a bőr igénybevételének csökkentéséért, az UV sugaraktól és más káros hatásoktól való védelméért. Nem ragacsos és nem hagy fehér réteget.

Ár: 4000 Ft. , Eladó: garanzs
Állapot: Bontatlan csomagolásban. , Helyszín: Pécs, fizetés: Személyes átvétel ill. postázás megegyezés szerint.
LadyBleu

2019. szeptember 13.

Egész arcra használva a homlokom kifényesedett, aztán kipróbáltam úgy, hogy a T-vonalban mást használtam. Így szuperül működött az arcom többi részére, ahol enyhén száraz a bőröm. Viszont a zsírosabb területeken nem vált be. De így 'fél arcra' használva nagyon megszerettem. Zsíros bőrűek inkább próbálják ki a Purito Comfy fényvédőjét. A kombináltaknak pedig ajánlom, hogy próbálják így, ahogy nekem is bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 13.

cattitude

2019. augusztus 19.

összerendeltem egy tonna Purito mintát, szóval most egy darabig ezek a termékek fogják uralni a rutinom.
nem mertem ezt a krémet egy "komoly" napon elhasználni, szóval bevásárlós-szaladgálós fényvédő lett belőle. az állaga szerintem jó, könnyű eldolgozni. túlontúl illatos, ez kicsit zavar. amiért hanyagolni fogom, az azért van, mert rendkívül beleizzad az arcom, mintha maszkot kentem volna rá, pedig megvártam, hogy beszívódjon. ez a jó kis japán fényvédőim után elég szomorú. majd ősszel újra előveszem.

update: újrapróbáltam a múlt heti hűvösben, komolyan úgy izzadt tőle az arcom, mintha a trópusokon lennék és a pórusaimat is eltömítette... testre fogom elhasználni a maradékot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Vicus

2019. augusztus 5.

Két mintám volt csak belőle, de azok alapján annyit tudok írni, hogy kellemes, gyógynövényes illata van, jól kenhető, nem hagy fehér réteget, jól lehet rá sminkelni. Nem egy nehéz krém, jó az állaga, viszont fényes lesz tőle a bőr, ami mattításra szorulhat, bár nálam ez nem szempont, mert sminkelek rá. Érzékeny bőrűeknek másik terméket javasolnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

zs001

2019. augusztus 5.

A teljes centella sorozat zàróelemekènt hasznàlom. Jónak tartom, de nem.tökèletes, mert nekem fényessé teszi a bőrömet, ha egy borsónyinàl többet teszek fel belőle (ennyi viszont nem lenne elèg fènyvèdelem szempontjából, szerintem). Minden egyèb tekintetben megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Nuvola

2019. július 28.

Tökéletes. Lágy krém, ami azonnal, nyom nélkül beszívódik, a szemem nem bántja. Természetes hatású: nem fénylik, de nem is abnormálisan matt. Karakteres zöld, növényi illata engem egyenesen vonz. A tubus 60 ml-s és praktikus csőrrel látták el.

UP: Még annyi, hogy Ohmybrush Vikinek ellentmondva: nem nehéz eldolgozni, és más kencékre is mehet, valamint a nap során még további rétegekben is felvihető gond nélkül. Így nyáron a fizikai fényvédőjük (Comfy Water) még jobb szolgálatot tesz, mert határozottan mattít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 28.

zsófi84

2019. július 17.

Nagyon kellemesnek tartom ezt a fényvédőt. Tökjó az állaga, könnyű felvinni, gyorsan beszívódik, nem hagy fehér réteget, engem kicsit mattított is. Nagyon örültem neki, ami megtaláltam. Aztán valami úgy kicsapta az arcom, mint még soha, nehezen gyógyuló, foltot hagyó cuki pattikkal. Mivel ez volt az egyetlen változás a rutinomban, és a táplálkozásom sem változott, csak arra tudok gondolni, hogy a bőröm nem szerette a levendulát, amiből bőven van ebben a krémben. Egyelőre félretettem, később még visszatérek hozzá, hogy tényleg emiatt volt-e, addig is 4 *

(Közben gondoltam, hogy oké, akkor kipróbálom a fizikai fényvédős Puritot, erre most látom, hogy abban is van levendula olaj. WTF?!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 17.

Kittyki

2019. június 29.

Mintát kaptam. Annyira szerettem volna szeretni. Kellemes illata van, tényleg nem hagy fehér nyomot az arcon. Viszont! Amint kiléptem a napra és mentem bevásárolni 1 óra múlva szó szerint izzadtam a krém alatt. Csöpögött az arcomról az izzadság, pedig nem volt annyir hú de meleg. Nagyon sajnálom, hogy nem vált be a termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 29.

hambi

2019. június 28.

Mintát próbáltam. Teljesen abban voltam, hogy ez fizikai fényvedö, de utána olyan könnyen kentem fel stb, hogy perszehogy utána néztem, és kapcsoltam :) Az a baj, hogy a kémiai fényvédöket annyira nem csípem, mert jobban érzem magam, ha az UV egyaltalán nem jut be a börömbe :) ez egy mánia sajnos. Kémiait inkább kézre használom csak, hogy nem legyen minden fehér foltos, amit megfogok - föleg a kocsiban, ott van kéznél mindig egy kémiai fényédö.
Ettöl eltekintve kellemes és nincs benne denat alkohol - mégis kenhetö. Az illatára annyira nem figyeltem fel. Messze nem olyan erös illatú, mint az Innisfree Bluerberry habzólemosója, pedig abban is csak levendula olaj van :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 28.

tara95

2019. június 16.

Jól meglódult a Purito, én is szeretem a termékeiket, ez a fényvédő is listás lenne DE nem lesz és mindjárt mondom is hogy miért nem...

Pro: odavagyok a sűrű, balzsamos állagáért, ezek a kedvenceim. Szilikon nélkül maradéktalanul becuppan, se nem matt se nem fényes. Hátránya, hogy nyárra alkalmatlan pont emiatt, vagy csak magában esetleg, mert elég combosan izzadt tőle a fejem a 25 fokban. Ami jó még, hogy szépen enyhíti a pirosságot, ezen meg is lepődtem.

Na és a kontra: felkenés után az egész fejem olyan mintha 200 fokos lenne, nem pirosodik ki, semmi de a rengeteg levendula olaj miatt kikészülne ha sokat kenném. Nem is értem, hogy mi a fészkes fenének tolták vele tele...nagyon erős és kellemetlen a szaga és a hatása is. Emiatt lesz csak hármas, egyébként tényleg megvettem volna.

Na jó, használgattam még és semmilyen korábbi negatívumot nem tapasztaltam. Csak bekúszott a kívánságlistára, viszont továbbra se díjazom a szagát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 16.

csicserke

2019. június 1.

Engem egyáltalán nem irritál az illatanyag, pedig nagyon érzékeny a bőröm. A fényvédő azonnal beszívódik és semmi de semmi nyoma nem marad az arcomon, de közben teszi a dolgát rendesen. Úgyhogy imádom és plusz pont a nagyobb kiszerelésért. Az ára pedig vicc, ahhoz képest, amit tud.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 1.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Hyaluronic Acid, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

További info az összetevőről a KM-blogon >>