Purito

Ár:   $13.6   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BLili, Módosítva: 2018. december 5.

Ár:   $13.6
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Vízalapú fényvédő krém ázsiai gázló kivonattal és más kímélő összetevőkkel a bőr igénybevételének csökkentéséért, az UV sugaraktól és más káros hatásoktól való védelméért. Nem ragacsos és nem hagy fehér réteget.

Schnebli

2020. június 12.

Kellemes állagú nekem gyorsan felszívódó krém. Erős az illata, így aki nem szereti az illoolajos termékeket annak nem ajánlom. Rétegezős rutinomban az utolsó előtti lépés a BB krém előtt, én jól tudom rétegezni. 60 ml a kieszerelése, átlagban ezek 50 ml-k, ezért is nagyon szeretem. Kombinált bőröm van de az arcom minden részén ugyanúgy szívódik fel és nem érzem utána egész nap.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 12.

adrienn999

2020. május 25.

Kombinált a bőröm, ezért sok fényvédő krém kiesett amig a koreai márkákkal nem kezdtem el kisérletezni. Korábban volt egy shiseido faktoros kémiai fényvédőm, és bevált (=nem lettek pattik, és egyéb anomáliák), viszont az elég drága ár -érték arány. Ez ellen a krém ellen sincs semmi kifogásom, simán mehet reggel fel smink alá, nem kell pogózni hogy beszivódjon, nem zsiros, nem szárit, csak van. Hosszú távú szerelemnek igérkezik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 25.

ilditoth

2020. május 11.

Nem szokott velem előfordulni, de ezt bizony benéztem. A fizikai fényvédős helyett véletlenül ezt rendeltem meg.
Első körben nem szerettem, mert befülledt alatta az arcom, de rájöttem, hogy az volt a baj, hogy 2-3 rétegben aláhidratáltam. Kipróbáltam úgy, hogy csak a C-vitaminos szérumot tettem alá, és így jó nagy mennyiségben is gond nélkül beszippantja a bőröm. Az illóolajok miatt kicsit kipirosítja az arcom, de nem vészesen - ha a fényvédelme elegendőnek bizonyul a nyáron (mert emiatt azért parázok kicsit, ennél többféle kémiait szoktak tenni a fényvédő krémekbe), akkor megrendelem az illatmentes verziót.
Nem zsírosít, nem fényesít, lehet rá sminkelni, összességében jónak gondolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 11.

Nem zsírosít, nem fényesít, lehet rá sminkelni, összességében jónak gondolom.

Nikcsy91

2020. február 21.

Ha fényvédő, akkor Purito. Több márkát kipròbáltam (mind fizikait és kémiait). Ez fantasztikus. Testesebb, de nem nehéz krém, hamar beszívòdik és végre nem hagy fehér réteget. Erős levendula illata van, ami felkenés után elillan. Kb. egy évig ezt használtam, az utòbbi időben vettem észre, hogy az illòolajtòl kicsit pirosodott az arcom.
Szerencsére kijöttek mentes verziòval, áttértem arra és azòta ilyen probléma nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

vszidonia

2020. január 12.

Én is hasonlóan jártam mint az előttem véleményező... ugyanis én sem tudtam, hogy ez kémiai fényfédő. Szóval eléggé szkeptikusan kezdtem el használni. De! Lassan egy éve, hogy ezt használom. Télen-nyáron. Bátran ki merem jelenteni, hogy életem legjobb fényfédője: nem fénylik, nincs diszkógömb effektus, kellemes, könnyed, megfelelően véd, és én az illatát is nagyon szeretem. Most is Purito fényvédő van úton, de a Comfy változat. Szeretek kísérletezgetni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 12.

princesscarolyn

2019. november 11.

Ő az első kémiai fényvédőm. Véletlenül anélkül rendeltem meg, hogy elolvastam volna itt a véleményeket, úgyhogy két hétig abban voltam, hogy ez a hónap legrosszabbul elköltött 5000 + pk forintja volt, de szerencsére nagyot tévedtem. Sokadik réteg után is tökéletesen beszívja a bőröm, teljesen jól lezárja a reggeli rutinomat. Abszolút nem ragad, nem hagy semmit maga után, sőt olyannak érzem, mint egy frissitő hidratálót, és gondolom a centella miatt, megynugtatja a bőröm és mintha fertőtlenítene is (?).
Újravenném szerintem, bár lehetne nagyobb kiszerelésben is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Újravenném szerintem, bár lehetne nagyobb kiszerelésben is :)

zs001

2019. október 10.

Mostanra elfogyott a krèmem. Nem fogom ùjravenni, mègpedig a következő dolgok miatt:
1. Borzasztóan fènyesìti a t-vonalamat, szerintem ez a krèm szàraz bőrre lehet jó maximum, zsíros ès kombinált bőrűeknek nem ajànlom.
2. Nekem is fulladozik a bőröm alatta...nem tudom, mièrt, de nem volt egy kellemes viselet, sajnos.
Ìgy hiàba a szèp összetevők, sajnos nem vàlt be. Jelenleg Some by Mi Truecica fènyvèdőjèt hasznàlom helyette, na, az egy àlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 10.

Martus123

2019. október 2.

Nagyon nem szeretem. Megvettem, 2x próbáltam, mindkétszer le kellett mosnom az arcomról, mert valahogy zsíros érzetű, nem kap levegőt alatta a bőröm. Erős illata van, mondjuk ez zavar legkevésbé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 2.

LadyBleu

2019. szeptember 13.

Egész arcra használva a homlokom kifényesedett, aztán kipróbáltam úgy, hogy a T-vonalban mást használtam. Így szuperül működött az arcom többi részére, ahol enyhén száraz a bőröm. Viszont a zsírosabb területeken nem vált be. De így 'fél arcra' használva nagyon megszerettem. Zsíros bőrűek inkább próbálják ki a Purito Comfy fényvédőjét. A kombináltaknak pedig ajánlom, hogy próbálják így, ahogy nekem is bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

cattitude

2019. augusztus 19.

összerendeltem egy tonna Purito mintát, szóval most egy darabig ezek a termékek fogják uralni a rutinom.
nem mertem ezt a krémet egy "komoly" napon elhasználni, szóval bevásárlós-szaladgálós fényvédő lett belőle. az állaga szerintem jó, könnyű eldolgozni. túlontúl illatos, ez kicsit zavar. amiért hanyagolni fogom, az azért van, mert rendkívül beleizzad az arcom, mintha maszkot kentem volna rá, pedig megvártam, hogy beszívódjon. ez a jó kis japán fényvédőim után elég szomorú. majd ősszel újra előveszem.

update: újrapróbáltam a múlt heti hűvösben, komolyan úgy izzadt tőle az arcom, mintha a trópusokon lennék és a pórusaimat is eltömítette... testre fogom elhasználni a maradékot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Hyaluronic Acid, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

További info az összetevőről a KM-blogon >>