Purito

Ár:   $15   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: koirankeksii, Módosítva: 2020. október 16.

Ár:   $15
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Vízhiány

Magas fényvédelmet biztosító fizikai fényvédő, nano-részecskéktől mentes, antioxidánsokkal.

• Széles sprektumú, UV/A és UV/B sugárzás elleni hatásos védelem
  • Selymes, könnyed állag, nem hagy ragacsos érzetet
  • 70%-ban vízalapú
  • 100% vegán, állatkísérletektől mentes
  • Nem hagy fehér réteget a bőrön

junglequeen

2020. március 9.

Egyszerűen tökéletes!
Nagyon könnyű, nem hagy ragacsos vagy fehér réteget.
Szépen lehet rá sminkelni és jól kijön a többi arcápolómmal.
Kellemes viselni, csak ajánlani tudom.
Ahhoz képest, hogy milyen gyönyörű az INCI-je, hihetetlenül olcsó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 9.

Egyszerűen tökéletes!
Nagyon könnyű, nem hagy ragacsos vagy fehér réteget.
Szépen lehet rá sminkelni és jól kijön a többi arcápolómmal.
Kellemes viselni, csak ajánlani tudom.
Ahhoz képest, hogy milyen gyönyörű az INCI-je, hihetetlenül olcsó!

szamira

2020. február 4.

A kedvenc Paula's Choice fényvédőm helyett kerestem olcsó, de jó minőségű alternatívát.
Véletlenül nem az illatmenteset vettem meg, de nem okozott problémát, pedig érzékeny bőröm van. Enyhe citrusos illata van, az állaga egy vizes hidratálókrémhez hasonlít. Jól beszívódik, nincs fehér réteg, és nekem kiváltja a hidratálókrémet. Jól lehet rá sminkelni, nem kukacosodik.
Az ebay-ről rendeltem 4200 Ft-ért, és 2 hét alatt ideért Koreából.
Eddig tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 4.

Az ebay-ről rendeltem 4200 Ft-ért, és 2 hét alatt ideért Koreából.
Eddig tökéletes.

Noha

2020. január 24.

Imádom ezt a fényvédőt! Nagyon könnyed, szuperül el lehet dolgozni, nem kell vele bajlódni, és sminkelni is gyönyörűen lehet rá. Ár-érték arányban pedig verhetetlen

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 24.

BoBogika

2019. december 19.

Végre megtaláltam a TÖKÉLETES fényvédőt!!!!! Még soha nem találkoztam ilyen könnyed fizikai fényvédővel. Egy negatívumot tudtam volna csak mondani, mégpedig a citrusos illata, amely számomra nagyon zavaró. Viszont már létezik illatmentes verzió. Végre nem kell tovább keresgélnem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 19.

fokid1

2019. november 12.

Sajnos nem lett a kedvenc fényvédőm, de ettől függetlenül jó termék. Én kicsit soknak érzem, jobban szeretem az ennél könnyebb formulákat valamint úgy érzem hogy smink alá sem a legjobb. Viszont a marka másik illat nélküli fényvédőjét meg szeretném kipróbálni, ugyanis a formulát érintő negatívumokat leszámítva azért a fényvédelem terén így is nagyon jó termékről beszélünk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

punkyorange

2019. november 8.

Az eddigi legjobb fizikai fényvédőm (előtte az Isntree Sensitive Balancing Sun Protection-t használtam, ez is szinte kifogástalan, de a Puritot jobban szeretem). Mindig hidratálok előtte és sminkelek is rá, egyik fázissal sem kerül összetűzésbe - nem kukacosodik és gyönyörűen lehet rá sminkelni, nem készteti túlzott faggyútermelésre a bőrömet napközben. Nem szárad teljesen mattra, de talán ennek is köszönhető, hogy nem érzem azt, hogy szárítana. Ezzel együtt azonban fel sem tűnik, hogy rajtam van, a végeredmény selymesen sima bőr. Egyetlen negatívumot tudok kiemelni: enyhén lábszaga van, ez azonban csak felkenéskor érezhető szerencsére. :'D Ezt leszámítva ez egy fantasztikus fényvédő mindennapi használatra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 8.

Mhajni

2019. október 23.

Minta alapján véleményezek, de már úton van a teljes kiszerelés.
Nagyon könnyű, gyorsan beszívódik, és nem hagy semmilyen fehér réteget. Elsőre nagyon sűrűnek tűnt, kicsit megijedtem, hogy ez mi, hol az a sok víz? :D Egyszerűen eloszlatható, kellemes a végeredmény, a kombinált vízhiányos bőröm szerette. Nem csillog, nem ragad, szinte hihetetlen hogy fizikai fényvédő, szóval összességében nagyon tetszett.
Erre most nem sminkeltem, önmagában sem néz ki katasztrofálisan a bőröm végre (fix rutin minden áldott nap :), de azért egy kis egységesítés elkelne. (Simán veri a PC SPF 30-as kék fényvédőt mindenben, de az egy kicsit jobban egységesít talán a színezettsége miatt.)
A citrusos illat a negatívuma, egy kicsit erős, de felkenéskor érződik csak, amúgy hamar elillan. Remélem nem lesz rá érzékeny a bőröm, mert amúgy a fentieken kívül még ez is probléma nálam.
Árát tekintve sem rossz, szóval ha hosszú távon is beválik, akkor szerintem megtaláltam a fényvédőmet végre, hosszas keserves keresgélés után :)

Up: Megérkezett a teljes kiszerelés is, legnagyobb meglepetésemre illatmentes verzióban. Tudtam hogy van ilyen is, de valahogy nem volt egyértelmű, és az ár sem árulkodott. Örültem, összetevőket elnézve nagy változtatás nincs, de nem ezek pontosan amik itt vannak. Az eladót megkérdezve azt a választ kaptam, hogy már nem is fogják gyártani az illatos verziót, hanem fokozatosan kivezetik, és helyette az illatmentes lesz, úh akinek ezzel volt probléma, hajrá, próbálja újra 😁 Állagában egy még könnyebb terméket kaptam, ez is szuper, szóval feljavítom ötösre, mert összetevők és ár tekintetében veri a hypeolt cuccokat 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 23.

Minta alapján véleményezek, de már úton van a teljes kiszerelés.

Vicus

2019. október 19.

Tetszik az egész koncepció, a csomagolásától elkezdve a kellemes friss illatáig minden. Már-már hihetetlen, ha minden teljesül, amit ígérnek a termékről. Tényleg nem hagy fehér réteget a bőrön, de vajon így is jól véd egy fizikai fényvédő? Elég nehezen hihető, de próbálok nem kételkedni. Jól lehet rá sminkelni, könnyen beszívódik. Ár-érték arányban is csillagos ötös. Azt hiszem megtaláltam az új kedvenc fényvédőmet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

LadyBleu

2019. szeptember 13.

Hihetetlen, hogy nem hagy fehér réteget. Én még nem találkoztam ilyen jó fizikai fényvédővel, az igaz, hogy ebben csak ebben az árkategóriában szoktam vásárolni. Nekem nem okozott problémát az illóolaj. Zsíros bőrűeknek muszáj kipróbálni, én eddig T-vonalban használtam csak, most próbálgatom az arcomra is ezt, ami kissé száraz, eddig úgy tűnik erre a területre is beválik. Nekem jelenleg a kedvencem. Remélem így marad a tubus végéig és akkor kijelenthetem, hogy megtaláltam A fényvédőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

judvid

2019. szeptember 12.

Nagyon szuper termék, számomra szempont volt a fényvédő választásánál, hogy fizikai és parfümmentes legyen és persze ne hagyjon fehér foltot. Ezt mind tudja ez a termék. Engem soha nem zavart ha nincs illata a terméknek amit használok, azonban az ebben található az illóolajok kellemes meglepetést okoztak. Frissítő érzés felvinni az arcomra ezt a krémet, olyan tisztának, nyugodtan érzem tőle a bőröm. Korábban egy kicsit magasabb árkategóriájú (PC) fényvédőt használtam, de semmivel se tud a Purito kevesebbet. Bobbi Brown Nude Finish Tinted Moisturizer-t használom utána, jól kijönnek egymással. Ha a tubus végéig is megtartja ezeket a jó tulajdonságait mindenképpen újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Antioxidánsok: Madecassoside, Asiaticoside
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside, Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Niacinamide
Vitaminok: Niacinamide

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Az asiaticoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont terpenoid. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és eszerint a tanulmány és eszerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

Különféle növényekből (jellemzően a az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából) kivont triterpene-féle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és stabilizáló hatású (javítja összetevők vagy készítmény stabilitását és eltarthatóságát) összetevő. E szerint a tanulmány szerint antioxidáns, gyulladáscsökkentő és kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

További info az összetevőről a KM-blogon >>