Purito

Ár:   $17   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online a HelloSkin-n 6400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: clara12, Módosítva: 2020. augusztus 5.

Ár:   $17
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: HelloSkin, 6400 Ft

Fő hatóanyagok: hyaluronsav (Sodium Hyaluronate (90%) ), aszkorbinsav, aloe vera kivonat.

Káros összetevőktól mentes, minden bőrtípusra ajánlott. Hidratálja és kisimítja a bőrt.

Parabén, alkohol, mesterséges színezék, illatanyag, surfactant, triethanolamine, triclosan, phthalate, benzoyl peroxide mentes.

Ár: 6400 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Niki1991

2021. június 28.

Számomra túl ragacsos és ragasztó szagú. Szerencsére csak mintát próbáltam. Az Instree hyaluron tonerét tudom helyette ajánlani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 28.

Meszticke

2021. április 13.

Túl vagyok a felén, ami nem kevés, mivel 60 ml az üveg :) Ár-érték arányban ez egy szuper kis szérum, reggelente tiszítás után használom (most éppen egy szilikonos c-vitamin szérum előtt). Én még keresem az igazit a hyaluron szérumok között, ezt a kicsit komplexebb összetétel miatt (c-vitamin, nia és a magas hyaluron tartalom) választottam. Szerintem nem veszem újra, keresek tovább, de ez egy jó szérum, kellemesen feltölti a felső réteget és mást nem is várok tőle. Amit annyira nem szeretek az az zselés állaga, még akkor se ha tényelg pikk-pakk beszívódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 13.

Fruzsi90

2020. december 29.

Már az első használat utáni reggelen egységes, szép, tiszta bőrképet eredményezett, a pórusaimat is összehúzta. Állagra jól kenhető és gyorsan beszívódik, egyáltalán nem okozott irritációt, egészen biztos, hogy újraveszem. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 29.

macooka

2020. július 4.

Már egy éve használom ezt a szérumot minden nap, úgyhogy nem csak hirtelen jött lelkesedés miatt írom azt, hogy szuper ez a termék. Nem csak az összetevők beszélnek magukért (hialuronsav, niacinamid, aloe, aszkorbinsav), de az eredmény is. Azt szeretem benne, hogy sűrűbb az állaga, mint mondjuk a TO hialuronsavnak és rögtön felkenés után lehet érezni, hogy csodát tesz az arcbőrrel, egyszerűen felfrissül tőle. Ráadásul simán becuppantja az arcbőröm a két pumpálásnyi adagot reggelente, pedig nem száraz a bőröm, hanem zsíros. Ráadásul egy teljesen észszerű árért kapunk 60 ml-t, úgyhogy nem kell havonta bevásárolni belőle. Ha elérek a végére, biztosan ezt fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

gioia

2020. május 17.

Most érek az üveg aljára. Kellemes, nem irritál, nincs illata és érezhetően hidratál, ha valamilyen tonerre vagy virágvízre (vagy szimplán vizes arcra) teszem fel. Ár-érték arányban is kitűnő. Kíváncsiságból lehet, hogy más hialuron szérumokat is ki fogok próbálni (kíváncsiság-fogyasztói társadalom rulez), de ez egy erős alapdarab szerintem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 17.

iifenopy

2020. május 14.

Ez mintha a régi verzió lenne? Nekem tetszik a termék, nem feltétlen újravevős, vannak alap hialuronjaim amiket újraveszek de nagyon érdekes formula és hatásos kieglszítőként.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

annasara

2020. április 4.

Szintén az összetevők listája miatt csaptam le rá, és bár ártani tényleg nem ártott, különösebb jótékony hatását sem éreztem. A nyári időszakban szerettem volna kiváltani a nehezebb hidratálót, ezt a szérumot hozzáadva, a Benton csiga esszenciához, de sajnos nekem kevésnek bizonyult, ráadásul a száj környékén enyhe szárító hatását is tapasztaltam. Sminkelni valóban nem lehet rá, így az egész arcra csak az esti rutinba tudtam beilleszteni, viszont kiemelkedően jól teljesített a szemkörnyéken, úgy egy hét használat után, már láthatóan halványította a sötét karikákat, így én végül a szemkörnyékápolóhoz keverve használtam el a teljes kiszerelést úgy fél év alatt. Nem rossz, de újra venni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 4.

sziluetta

2020. február 17.

Vásárlás mellé kapott mintát használtam el. Sajnos napok óta nem jutott időm egy hosszabb esti rutinra és ez a bőrömön is meglátszott, szomjazott már valami durván hidratáló termékre és gondoltam ideje kipróbálni ezt. Nagyon szépen felfrissítette a bőröm, hajmosás után használtam jó párás fürdőszobában, és látható volt az eredmény. Viszont sokáig ragacsos volt utána a bőröm, így keresem az igazit hyaluron szérum terén tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 17.

karaibrahimgil

2019. szeptember 18.

Nem árt, nem is használ, de legalább szépek az összetevői. A Vichy hialuronsavas széruma százszor jobb: kevésbé ragacsos, könnyebben beszívódik, neutrálisabb, jobban feltölti a bőrt. Ezt több napig használtam az arcomon, nyakamon és dekoltázsomon, de semmilyen hatást nem tapasztaltam. Aztán a szám sarkában észrevettem egy száraz foltot, ami minden ásításnál egyre jobban feszült, sebbé alakult, a csípős ételek fogyasztásánál pedig fájt is. Kenegettem a Purito termékkel reggel és este, semmit nem csinált vele, nem akart meggyógyulni, pedig mitől reméljen ilyenkor az ember javulást, ha nem a hialuronsavtól. A Vichy két napnyi használat után elmulasztatta a fájdalmat, a seb pedig fokozatosan kisebb lett tőle. A Purito Hyaluronic Acid 90 viszont olyan, mint halottnak a csók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Fujituli

2019. július 28.

Az osszetevok miatt vettem meg, mert ritkan talalni ilyen hatoanyagokban gazdag, megis normalis arkategoriaba eso szerumot.

A teljes termekcsaladdal egyutt hasznalom, toner utan viszem fel a szerumot. Aki ismeri az osszetevok illatat, ki fogja erezni azokat a termekben. Az illata a szemelyes velemenyem szerint nem hipiszupi, de budosnek sem mondanam. Egyszeruen semleges.

Kicsit lassan szivodik be a borbe, de aztan ragyogok. Azonnal elettel telibb az arckep utana. Es ami a legjobb: ha megmosom az arcom, a borom nem feszul a szarazsagtol. Pedig nekem akarmilyen kremezes utan feszulni szokott, ha egyszer megmosom az arcom vizzel.

UPD:
A toner és regeneráló krémmel együtt használva nagyon szépen kiegyenlítette a bőrszínt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 28.

UPD:

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Adenosine
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Glycerin, Niacinamide, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Hydrolyzed Collagen
Peptidek: Human Oligopeptide-1
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Szintetikusan előállított peptidféle, mely arra hivatott, hogy leutánozza az EGF-et (=Epidermal Growth Factor), vagyis az Epidermális Növekedési faktort. A növekedési faktor egy olyan természetben előforuló fehérje, mely serketi a sejtek osztódását és szaporodását. E szerint a forrás szerint az EGF a kozmetikumokban gyorsítsa a sebgyógyulást, és csökkenti a hegesedést.

További info a Truthinagingen >>>

Az egyik legritkább szarvasgomba fajtának, az isztriai szarvasgombának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Az Ulprospector információi szerint tanulmányok bizonyítják, hogy az összetevő öregedésgátló hatással van a bőrre - növeli a rugalmasságát (+35%), a hosszú távú hidratáltságát (+48%), csökkenti a ráncokat (-12,8%) és a szem alatti duzzanatokat (-14%) és a feltölti a bőrt (+ 0.39mm).

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology