Purito

Ár:   $19   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: macooka, Módosítva: 2019. április 30.

Ár:   $19
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

10% C-vitamint és 84% hialuronsavat tartalmazó szérum. Hatásos pigmentfoltok, akné okozta hegek, sötét karikák és ráncok ellen.

bija

2019. július 24.

Ez az igazi, csillagos ötös C vitamin szérum. Gyönyörű bőröm volt tőle, nagy kiszerelés ezért nem sajnáltam nyakra, dekoltázsra se kenni. Csak ezt fogom használni, de közben kaptam ajándékba egy Hada labot. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 24.

bibogi23

2019. június 28.

1 hete használom, tartottam tőle mert eddig egy c vitamin szérum se lett a szívem csücske! Na de ezt nagyon szereti a bőröm, először kicsit ragacsos de kB 10 perc és szépen jöhet rá a hidratálóm! Első két alkalommal csípte egy kicsit az arcom, de elég sokat jártam utána mielőtt megvettem és tudtam h csíphet először mert elég ütős cucc... A második nap után gond nélkül beszívta a bőröm! Komolyabb hatásait még nem vettem észre, esetleg annyit hogy nem olyan fáradt, fakó az arcbőröm hanem élettel teli! Elhasználom az tuti, és meglátom kifejti e a többi ígért hatást! De eddig szupeeer!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 28.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Panax Ginseng (Ginseng) Extract
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Collagen
Peptidek: Human Oligopeptide-1
Vitaminok: Ascorbic Acid, Niacinamide

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Szintetikusan előállított peptidféle, mely arra hivatott, hogy leutánozza az EGF-et (=Epidermal Growth Factor), vagyis az Epidermális Növekedési faktort. A növekedési faktor egy olyan természetben előforuló fehérje, mely serketi a sejtek osztódását és szaporodását. E szerint a forrás szerint az EGF a kozmetikumokban gyorsítsa a sebgyógyulást, és csökkenti a hegesedést.

További info a Truthinagingen >>>

A kínai liliomfa rügyének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Az összetevő gyártója szerint bár egyenlőre nem túl sok kutatás készült arról, hogy az összetevő milyen bőrre gyakorolt hatással bír, de az a kevés, ami igen, az arról számolt be, hogy azon túl, hogy antbakteriális hatása van, az összetevő igen gazdag polifenolban, ezáltal antioxidáns hatással is bír a bőrre.

A tigrisliliom kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő.

Egy hagyományos kínai orvoslásban használt gyógynövénynek, a kínai bazsarózsa gyökerének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Valószínűleg depigmentáló hatással van a bőrre. A helpmeoutDOC információi szerint az összetevő magas tannin tartalma révén védi a bőrt és felgyorsítja a sebgyógyulás folyamatát.

Az egyik legritkább szarvasgomba fajtának, az isztriai szarvasgombának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Az Ulprospector információi szerint tanulmányok bizonyítják, hogy az összetevő öregedésgátló hatással van a bőrre - növeli a rugalmasságát (+35%), a hosszú távú hidratáltságát (+48%), csökkenti a ráncokat (-12,8%) és a szem alatti duzzanatokat (-14%) és a feltölti a bőrt (+ 0.39mm).

A ginzeng kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és antioxidáns hatású összetevő.