Purito

Ár:   $17   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: clara12, Módosítva: 2017. május 2.

Ár:   $17
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Hatásos pigmentfoltok és ráncok ellen, feszesíti és ragyogóvá teszi a bőrt.

Parabén, alkohol, mesterséges színezék, illatanyag, surfactant, triethanolamine, triclosan, phthalate, benzoyl peroxide mentes.

Kielemeztük a hónap krémjét: Purito Pure Vitamin C Serum

Kencifice

2019. február 26.

Rétegzéshez vettem, abba építettem be. Pigmentfoltok megjelentek már az arcomon, szépen halványította. Jól beépíthető a rutinba, hamar felszívódik. Bőröm szerette, nem pattogzott ki. Újravevős, bár láttam, van új változata. Remélem az is így beválik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 26.

ficeglobog

2019. január 18.

Nagyon jó kis szérum, a koreai arcápolási rutinom fontos része.Arctisztítás után viszem fel a bőrömre. Csak ezután jön az arckrém. Érezhetően feszesebb lett a bőröm. A pigmentfoltokon nem vettem észre változást, de az is lehet, hogy csak figyelmetlen vagyok. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 18.

Fatyolfelho

2018. február 6.

Nagyon szerettem, kár, hogy már nem gyártják, most akartam újrarendelni. Remélem az újabb verzió is ugyanilyen hatásos lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 6.

rtteszvesz

2017. november 26.

Jó volt, jó volt, de kipróbálok mást. Sárga színű, engem nem zavart regel sem, de meg sem győzőtt teljesen, hogy kkihagyhatatlan lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 26.

PSophiee

2017. szeptember 28.

Nekem egy kicsit szárít, de ha megfelelő hidratáló krémet használok utána, akkor egy egyáltalán nem gond. Már egy jó ideje használom, szeretem, a pattanások helyeit nekem tényleg elhalványítja, simábbá teszi a bőröm reggelre.

Több hónapos használat utáni UPDATE:
A szárítás az egyáltalán nem az ő hibája volt.
Imádom használni, reggelre olyan szépre vasalja ki a bőrömet, hogy csak na! :)
A (friss)pattanások hegeit is hamar helyrehozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Több hónapos használat utáni UPDATE:
A szárítás az egyáltalán nem az ő hibája volt.
Imádom használni, reggelre olyan szépre vasalja ki a bőrömet, hogy csak na! :)
A (friss)pattanások hegeit is hamar helyrehozza.

mpkriszta

2017. szeptember 15.

Fontos bőrregeneráló antioxidáns a C-vitamin, szerintem elengedhetetlen a bőrápolásban. Reggelente használom arctisztítás után, Ez egy sárgás folyadék, kicsit furcsa illattal, de ezt elnézem neki a hatása miatt. Nem csíp, nem szárít, enyhén ragacsos érzetet hagy ugyan a bőrön, de utána hidratáló krémet kenve nem érződik. Az utóbbi pár évben fokozatosan egyre több hatóanyag került bele a bőrápolási rutinomba, aminek köszönhetően sokat javult a bőröm állapota. Sajnálom, hogy nem fiatalabb korban kezdtem ezeket használni (többek között ezt is).
Már elhasználtam egy üveggel, megvásároltam a következőt is, de attól megválok, mert kaptam egy másikat kipróbálásra. C-vitamin mindig kell!!!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Rka

2017. szeptember 13.

Én sajnos csalódtam a termékben, mert kevesebb pozitív hatással volt a bőrömre, mint negatív, ezért biztosan nem veszem újra.. Az egyik pozitívum, hogy talán kissé simább lett, de mivel nekem a ráncok (még) nem jelentek problémát, a változás is alig észrevehető.

Rövid távon azonban kifejezetten negatív és számomra is érthetetlen tapasztalataim vannak a termékkel kapcsolatban: legalább 10-15 perc kellett neki, hogy ténylegesen beszívódjon a bőrömbe, mindezt úgy tette, hogy teljesen összehúzta azt, kb. mintha alkohollal kentem volna be. Utána mindig kifejezetten száraz és piros lett, sokszor elkezdett hámlani - az egyébként zsíros/kombinált - bőröm. A C vitamin "jótékony" bőrmegújító hatása ráadásul úgy tükröződött ki rajtam, hogy a hámló bőröm alatt lényegében teljesen összehúzta a pórusokat, ezáltal apró pattanásokat hozott létre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

HegiD

2017. augusztus 14.

Ilyen látványos javulást egy termék használatától sem tapasztaltam. Kb. 2 hónap után már észrevettem, hogy sokkal kevesebb miteszerem van és a pórsaim is kisebbek lettek. A bőröm sokkal puhább, ragyogobb és rengeteget halványultak a pattanás után maradt foltok is. Tetszik a kiszerelése is, úgyogy biztos újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Aprile

2017. július 22.

Még karácsonykor leptem meg magam vele, és szerettem használni, de az enyém viszonylag hamar oxidálódott, bár hűtőben tartottam és keveset "levegőztettem". Szerettem használni, a bőröm csak úgy itta magába, és gyorsan látványos eredményt is hozott a bőröm állapotában. Jó volt használni, de szerintem nem veszem újra, hiszen ennél magasabb hatóanyagtartalmú C-vitaminos szérumok is vannak. Jól esett használni, mindenképp érdemes kipróbálni, ha az ember még csak ismerkedik a C-vitaminos szérumokkal, és egy olcsóbb darabba szeretne befektetni kezdésként.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 22.

bebuska94

2017. július 9.

Mintát kaptam belőle. Amikor kinyitottam, akkor nem volt valami hasznos a víz állaga, mert az ujjaim közé lehet több folyt, mint az arcomra.:D Miután felkentem, akkor már a fejem sárgás lett, de gondoltam a száraz bőröm inni fogja.. nem igazán jött be.:D Ragacsos érzete maradt 5-10 percig, mire beszívta. Igaz utána puha lett a bőröm, de egyelőre még nem érzem, hogy feltétlenül muszáj lenne megvennem a teljes kiszerelést. Sebaj még van hátra pár minta, az összetevői miatt 4*.:)

UPDATE: Rétegzős rutinban teszi a dolgát és hidratált lett a bőröm, így a hyaluron savas szérumát meg is rendeltem a sok jó vélemény hatására.(Elvileg abban is van C vitamin! ;) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Panax Ginseng (Ginseng) Extract
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Collagen
Peptidek: Human Oligopeptide-1
Vitaminok: Ascorbic Acid, Niacinamide

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Szintetikusan előállított peptidféle, mely arra hivatott, hogy leutánozza az EGF-et (=Epidermal Growth Factor), vagyis az Epidermális Növekedési faktort. A növekedési faktor egy olyan természetben előforuló fehérje, mely serketi a sejtek osztódását és szaporodását. E szerint a forrás szerint az EGF a kozmetikumokban gyorsítsa a sebgyógyulást, és csökkenti a hegesedést.

További info a Truthinagingen >>>

A kínai liliomfa rügyének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Az összetevő gyártója szerint bár egyenlőre nem túl sok kutatás készült arról, hogy az összetevő milyen bőrre gyakorolt hatással bír, de az a kevés, ami igen, az arról számolt be, hogy azon túl, hogy antbakteriális hatása van, az összetevő igen gazdag polifenolban, ezáltal antioxidáns hatással is bír a bőrre.

A tigrisliliom kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő.

Egy hagyományos kínai orvoslásban használt gyógynövénynek, a kínai bazsarózsa gyökerének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Valószínűleg depigmentáló hatással van a bőrre. A helpmeoutDOC információi szerint az összetevő magas tannin tartalma révén védi a bőrt és felgyorsítja a sebgyógyulás folyamatát.

Az egyik legritkább szarvasgomba fajtának, az isztriai szarvasgombának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Az Ulprospector információi szerint tanulmányok bizonyítják, hogy az összetevő öregedésgátló hatással van a bőrre - növeli a rugalmasságát (+35%), a hosszú távú hidratáltságát (+48%), csökkenti a ráncokat (-12,8%) és a szem alatti duzzanatokat (-14%) és a feltölti a bőrt (+ 0.39mm).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A ginzeng kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és antioxidáns hatású összetevő.