Purito

Ár:   $18.90   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: shanja23, Módosítva: 2019. július 24.

Ár:   $18.90
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ránctalanít, halványítja a foltokat, regenerál, kezeli a pattanásokat, csökkenti a sötét karikákat a szem körül, feszesít, egyenletessé teszi a bőrt, hidratál.

liladiva01

2020. június 23.

Mintám volt belőle, de még azt sem használtam el, annyira nem szerette a bőröm. Azt hittem, mint szérum és magasabb kategóriájú termék, ha nem is csodát művel, de minimum kellemes érzés a használata, jól beszívódik stb. De nem, reggelre jól eltömítette a pórusaim, érezhetően meggyűlt az arcomon, nehezítette, zsírosnak és nem tisztának éreztem tőle a bőröm, ráadásul "kukacosodva" pergett le róla. Ezen negatív hatáson kívül semmi egyéb pozitívumot nem fedeztem fel, nem lett hidratáltabb az arcom. Most a Bentonnak használom két napja az Ultimate csiga-méh szérumát, és mérföldkövekkel jobb, beszívódik, nem hagy kellemetlen érzetet, nem pereg, és a sebeket, pattanásokat remekül gyógyítja. De ez a Puritos verzió nekem többet ártott, mint használt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 23.

Szethy

2020. április 21.

Nos.
Hatalmas lelkesedéssel vetettem bele magam... próbáltam a rutinomban elhelyezni.

Contra:
A kezdetekben kukacoskodott mindennel... majdnem fel is adtam. Használtam reggel-este, utolsóként/elsőként... sehogy nem akart az arcomon maradni. Kezdtem kétségbeesni... mert sokat vártam tőle. Pont arra vettem,amiket tudnia kéne.

Aztán egy idő után elkezdtem úgy használni - most itthon a karanténban - hogy amikor random a fürdőszoba fele jártam kentem az aknés részekre.
Imádta a bőröm.

Pro:
Meg kell tanulni kezelni. Elég kis önfejű folyadék.
De ha rájössz neked mi a jó: tényleg csoda.
Sokfajta hidratálókrémmel próbáltam összekeverni - ezt ajánlja amúgy a Purito is - a vizesebbekkel nem csomósodik, úgy kenem az arcomra. (Cerave, Pyunkang vagy To NMF-el is működik) de a Pyunkang tonere is becuppantja magával a bőrbe.

Sosem gondoltam volna, hogy nyúlós csiganyálnak fogok ennyire örülni az arcomon, de nekem bevált.
Én pl belekentem a nyomkodás utàn maradt nyílt sebekbe is. (Tisztítás után persze) Ami lehet furán hangzik: de másnapra szinte eltűntette a sebeket. Leszárította őket úgy, hogy nem szárította ki az amúgy vízhiányos bőröm.
Az aknék minimalizálódtak, az arcom nagyon szép. Persze nyilván használok mást is - de az én bőröm nagyon szereti.
Szóval tőlem ötöst kap. Teszi, amit ígérnek. Az, hogy nem tudtam az elején használni nem az ő hibája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

Nos.

Contra:

Imádta a bőröm.

Pro:
Meg kell tanulni kezelni. Elég kis önfejű folyadék.
De ha rájössz neked mi a jó: tényleg csoda.

Bog

2020. március 25.

Ez az első csigás termékem de egyáltalán nem ájultam el tőle. Most látom az összetevőit, hogy második helyen szerepel a glicerin... Ha előbb tudom kizáró indok lett volna.
Elhasználgatom, de semmilyen hatását nem látom. Se sebgyógyítás/gyulladáscsökkentés, de hidratálás. Semmi.
Nagy jóindulattal 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 25.

Nagy jóindulattal 3 csillag.

cattitude

2019. szeptember 4.

semmi extra nekem ez a szérum, ugyanúgy, mint a régebbi kiadása, pedig a csiganyál jót tesz a bőrömnek.a cosrx terméke sokkal jobban bevált, ez vizesebb is kicsit és tényleg nem nagyon látni, hogy kezdene bármit is a bőrömmel.az inci pedig egész jónak tűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Antioxidánsok: Madecassoside, Asiaticoside
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hydrogenated Starch Hydrolysate
Vitaminok: Panthenol

Ázsiai gázló levelének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális anyag, ezért pattanásos bőrre igen jó hatással lehet.

Az asiaticoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont terpenoid. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és eszerint a tanulmány és eszerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.