PuroBIO Cosmetics

Ár:   5090 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online a Naurel.hu-n 5790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2016. október 14.

Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online: Naurel.hu, 5790 Ft

Az organikus jojobaolajjal készült báziskrém gyengéden ápolja a bőrt, miközben szépen előkészíti az arcot az alapozáshoz.  Matt hatású, könnyen beszívódik a bőrbe.

Kifejezetten zsíros bőrűek számára kifejlesztve.

Nikkelmentes, vegán készítmény. Natrue és CCPB minősítéssel.

Ár: 5790 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
ildi79

2017. szeptember 21.

Csak azért nem adok neki 0-t, mert nem lehet 😀
Ilyen rossz termékkel még nem találkoztam. Próbálok odafigyelni, hogy mit kenek magamra, azért vettem meg ezt, de nagyon kár volt! Még soha nem tapasztaltam hasonlót egyetlen terméknél sem, ezt felkenve teljesen mindegy, hogy milyen alapozót teszek fel rá, kiizzad a bőröm tőle, az alapozó felvitele után az egész arcomon apró izzadságcseppek jelennek meg. Érzésre is nagyon rossz, fölkenve azt érzem, hogy fuldoklik a bőröm. Nagyon nagy pénzkidobás volt, hatalmasat csalódtam benne! Egy natúr terméktől nem ezt vártam volna!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Csak azért nem adok neki 0-t, mert nem lehet 😀

kovikata

2017. augusztus 28.

Zsíros bőrűként az alapozás számomra sokszor felér a lehetetlen küldetéssel, mivel a bőröm azonnal vagy nagyon rövid időn belül ledobja az alapozót. Báziskrémet korábban nem használtam, de a kozmetikusom javasolta, így körülnéztem a bio kínálatban. A PuroBio számomra egy új márka, előtte nem találkoztam a termékeivel, de valamiért egyből megfogott. Alig vártam, hogy a futár megérkezzen a csomagommal. Már első használatkor szerelmes lettem belé, mert tényleg ideális a bőröm számára, végre először az alapozóm is tartós volt a használatot követően. Tetszik, hogy természetesek a hatóanyagai és mégis ennyire jól működő sminkkészítmény.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Antioxidánsok: Tocopherol