PuroBIO Cosmetics

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 1 950 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: midore, Módosítva: 2018. február 14.

Kiszerelés:   2,5 g
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 1 950 Ft

A PuroBIO Cosmetics Compact szemhéjárnyaló erőteljes színű bio szemhéjfesték, könnyen alkalmazható és rendkívül sokoldalú. A színek önállóan és más árnyalatokkal keverve is tökéletesek.

• A matt szemhéjárnyalók textúrája puha és selymes, ezért sokoldalúak. A színeik intenzívek.
  • A csillámló szemhéjfesték púder és krém keveréke, a legjobb nedves alkalmazáshoz.

Minden szemhéjpúder alján mágnes található, így tökéletesen tárolhatóak a PuroBIO Cosmetics palettáján.

Ár: 1 950 Ft , Eladó: Organicharmony.hu

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

natasa

2021. június 17.

Az alapkoncepció nem rossz: kisebb vagy nagyobb palettát fel lehet tölteni a mágneses aljú kis szemhéjpúderekkel. (A képen mondjuk pont szóló kiszerelés látható, de vannak kis papírdobozos mágneses kiszerelések is és a hozzájuk tartozó üres paletta feltölthető velük...)
Na, szóval van 01, 03, 06, 27. Alapvetően tök jól mellélőttem velük. A 01 még csak-csak, de a többi nem igazán passzol a bőröm színéhez. Megnéztem pár swatch-videót, ott tetszettek. Jól pigmentáltak, de nem túl tartósak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 17.

Dyana91

2021. március 12.

Az összetevői miatt esett rá a választásom, ki akartam próbálni egy natúrabb vonalat.
Nekem a 05 aranyló réz árnyalat van meg, ami szépen pigmentált csillámló szín. Én szárazon alkalmaztam és nem használtam alá szemhéjalapozót, ami ajánlott, de így is szép lett a végeredmény. Igaz így nem volt annyira tartós, egy délelőttön át szép volt, aztán már kopott.
Ami pozitívum, hogy érzékeny szemem, egyáltalán nem irritálta.
Ha elfogy biztosan kipróbálok majd egy másik színt is, mert nekem ár-érték arányban teljesen megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 12.

Ami pozitívum, hogy érzékeny szemem, egyáltalán nem irritálta.

midore

2018. január 29.

Már számtalan natúr szemhéjfestékkel próbálkoztam, és ő egyértelműen viszi a pálmát. Natúr dekorkozmetikum létére meglepően hozza azt, amit eddig nem tapasztaltam: erősen pigmentált és tartós, valamint nagy a színválasztéka! + Ami persze a legfontosabb: a bőr(öme)t sem bántja!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 29.

Antioxidánsok: Tocopherol

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Squalane eo 1 0