PuroBIO Cosmetics

Ár:   4900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Naurel.hu-n 5550 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mirine, Módosítva: 2017. február 20.

Vedd meg online: Naurel.hu, 5550 Ft

Matt hatású természetes alapozó, mely argánolajjal, shea vajjal, valamint zsálya és vörös szőlő kivonattal ápolja a bőrt, miközben gondoskodik a szép fedésről. Kiválóan helyt áll szélsőséges időjárási viszonyok közepette is. Könnyen beszívódik a bőrbe, melyet a kukoricakeményítőnek és a szilikának köszönhet.

Nikkelmentes, vegán készítmény, CCPB minősítéssel.

7 féle árnyalatban kapható

Ár: 5550 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3990 , Eladó: Mirine
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost
Ár: 4000 , Eladó: Rokamaci
Állapot: 1szer próbáltam, Helyszín: Szombathely, fizetés: Banki előre utalás, Foxpost (+500 ft) vagy postázom (+700 ft), vagy személyes átvétel
Októberi Lány

2019. május 13.

Fúú de vártam a csodát... Eddigi alapozóimmal az összetétel, a szín és a csillogó diszkógömb hatás volt a problémám, na ezzel meg csak ezek vannak rendben. Tehát van hófehérkéknek is megfelelő árnyalat, mattit és szép az INCI. De ezzel vége is. Igen, nehéz eldolgozni, sűrű, gyorsan kell felvinni (kézzel szoktam minden alapozót). Ez még ok. De a fedése egyáltalán nem elégséges, semmi egyenletes bőrkép. Nagyi púder szaga van és én is folyamatosan érzem hogy az arcomon van, ahogy itt már előttem valaki írta is, kicsit húzza a bőrömet, tán szárítja is? És a legnagyobb bajom: minden, de minden bőrhibámat kiemeli, ahelyett hogy pont elfedné őket. Karikás szemekre nulla, de a ráncocskákban cserébe megül. A tág pórusaim az űrből is látszanak, a pattanások nyomaival együtt. A mitesszerek (kidudorodós fajta) és a homlokráncocskák, egyéb mimikai ráncok sosem voltak nyilvánvalóbbak. Eddig óriási csalódás.
Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy elsőre írom ezt és a nagy rohanásban nem hidratáltam alá, lehetséges hogy úgy egy kicsit jobb hatást érnék el vele. Szóval még kap egy-két esélyt tőlem. Mindenesetre az árát és a beszerezhetőségét tekintve is bosszantó a dolog. Nagyvonalúan 3 csillag, még jövök frissíteni.

Update:
Sehogy se jutok vele dűlőre... Alá krémezéssel egy fokkal kevésbé emeli ki a száraz részeket. De fedni továbbra sem hajlandó. Tegnap estére átfényesedett, először azt gondoltam, végre nem az a full "száraz kutyaszar" ábrázatom van (ugyanis addig a "mattsága" kb olyan hatást keltett), de aztán persze kb 1 óra múlva már mászkált, foltosodott össze vissza, olyan volt, mintha sötétben sminkeltem volna, vagy ilyesmi, szóval horror. Ezért most átlátszó (alverde) púderrel fixáltam, hát ettől még inkább kalahári a bőröm. A karikáim a szemem alatt pedig... Azokra szavak sincsenek, pedig korrektorral is megtámogattam a dolgot (más kérdés, hogy azt is le kéne cserélnem). Próbálok barátkozni vele, de nagyon nem akarja. És a nagyi smink szag csak ront az esélyein. Ha el is használom, tutira nem veszem újra. HA elhasználom valaha. :(:/ Keserűen megfosztom még egy csillagtól.

Update 2:
Na már rég kellett volna írnom, rájöttem a titkára, nálam legalábbis így működik végre. Jojoba olaj! (A mindenre is csodaszer.) Azzal (is) bekenem vékonyan az arcom, 1-2 perc és jöhet az alapozó. Így mérföldekkel jobban mutat, szebben fed, tovább tart. Átcsillog persze, főleg púder nélkül, de nem katasztrófa. Csak akkor lesz száraz alatta a bőröm ha amúgy is alulhidratált. De a fedése így sem annyira nagy szám, kell korrektor. De megbarátkoztunk. Újabban Zao alapozómmal keverem, 2:1 arányban kb, ebből kenek többet. Az ugyanis sokkal folyósabb, gyengébb fedésű és kissé barackos árnyalatú (710), amivel kompenzálom ennek a nagyon halványító/sápasztó fehérségét. Mivel abban van jojoba olaj, ezért van hogy azt nem is kenek alá. Viszont extra gyorsan szárad az “elegy”. Ami jó benne, hogy természetesebb színt varázsol ez a kombó és alig csillog át, azt is csak a T zónában. Na szóval elvagyunk így hárman. Legyen mondjuk 4 csillag. Mert közel sem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 13.

Update:

Update 2:

KBriszti

2019. február 27.

Sokáig kerestem egy olyan alapozót, ami természetes összetevők ellenére szépen fed, tartós és könnyű eldolgozni. Megtaláltam, imádom, nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 27.

Nancika

2018. április 26.

Nagyon sok termékre írtam/mondtam már azt, hogy egyik kedvenc alapozóm, de ez valóban az lett: gyönyörűen fed, kellemes viselet, egész nap tartós, lemosás után szebb a bőröm, mint az alapozó felkenése előtt volt, szép az összetétele, vegán. És a 02-es árnyalat maga a csoda az én bőrömön (hihetetlen, hogy sikerült megtippelnem a neten, hogy erre van szükségem, de ennyi netes alapozóvásárlás után már elsőre bejön a sejtésem), úgyhogy ezzel meg is előzte a szívemben a Dr. Hauschka alapozómat, és elfoglalta annak a helyét, hiszen a Dr. Hauschka legvilágosabb árnyalata is mérföldekkel sötétebb a bőrömnél. :)
Tényleg azt kel mondanom, hogy egyetlen rossz szavam sem lehetne - ha nem lenne ennyire tömény és nehézkesen eldolgozható, miközben meg nagyon gyorsan szárad, éppen ezért nagyon nehéz szépen eldolgozni. Ugyan figyelmeztet rá a leírása, hogy gyorsan szárad, nem hittem volna első alkalommal, hogy ennyire. Alig van időm eldolgozni (pedig több éves rutinnal jó gyors vagyok), mert közben nem egy könnyen és gyorsan kenhető darab, úgyhogy minden reggel, amikor ezt használom, külön stressz, hogy jól sikerüljön. Nagyon kapkodós és macerás vele a készülés, viszont ezért cserébe mindent tud, amit tudnia kell, úgyhogy számomra megéri ezt az áldozatot.

A márka primerével együtt használva valóban gyönyörű, tökéletes bőrképet lehet vele elérni. Lehet valamelyik nap töltök is fel róla sminket, ami jól szemlélteti, hogy milyen szuper is ez a termék. :)

Update: Az említett sminket feltöltöttem, szerintem nagyon jól szemlélteti majd, hogy milyen szuper kis kencéről van szó. "Power of makeup" címen hamarosan elérhető is lesz. :)

Update2: PuroBIO teszt néven is feltöltöttem egy sminket, ahol csak puroBIO termékeket használtam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 26.

daisydream

2018. február 19.

Nekem bevált ez az alapozó, neten rendeltem a 03-as árnyalatot, kicsit féltem, hogy nem találom el a színt, de szerencsére minden jól sült el, szépen illeszkedik az arcbőrömhöz. A fedése kifejezetten jó, tartós is, egyelőre nem okozott semmilyen bőrirritációt. A textúrája krémes, egy kicsit nehéz a bőrömnek, folyamatosan érzem, hogy rajtam van.
Szép az INCI-je és külön örülök, hogy nyuszis termék (cruelty free)!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Szép az INCI-je és külön örülök, hogy nyuszis termék (cruelty free)!

Oila

2017. november 2.

Őszintén sajnálom, hogy én leszek, aki lepontozza ezt a terméket, de hiába a mesésen szép összetevők, nálam sajnos a kukában landolt. Az igaz, hogy nagyon finom és enyhe az illata, de az én termékem hátulján eleve előrébb szerepel a parfüm, mint a fenti felsorolásban, másrészt bármiből tevődik is össze, kegyetlenül csípi a szememet (nem ment bele). Folyamatos, egész napon át tartó könnyezést okozott, amiben az a legrosszabb, ha önmmagában nem lenne elég borzasztó érzés, hogy a vízben oldódó alapozó a könnyezéstől zombisra ázik, vagyis hófehér erecskék lesznek az ember arcán ott, ahol a könnycsepp lefolyik. Egyébként a közepesnél valamivel erősebben fed. Pozitívum, hogy nagyon világos és sötétebb európai bőrszínekre is kapható, de tényleg nagyon nehéz eltalálni a színt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 2.

Corra

2017. november 1.

Erősen fedő, mégis könnyű, nem maszkos hatású alapozó, nagyon enyhe, finom (nem az Alverdés alapozókra emlékeztető tolakodó) illattal.Nekem az a trükköm az eldolgozásához, hogy duofibre (vagy akár kabuki, vagy más) ecsetre fújok egy kevés vizet, és az arcomra felpöttyözött alapozót pár mozdulattal eldolgozom. Nem kell megijedni, mivel vízalapú az alapozó, először olyan, mintha csíkozódna, de az eldolgozás végén makulátlan lesz a végeredmény, és nem is kell vele különösebben sietni, hibázni így nem lehet szerintem. Tartós, matt, és ahogy előttem is írták, és ezt nemigen tudja más, általam ismert alapozó, még a koreai BB-k sem ennyire, hogy a bőr szebb lesz estére a viseletétől, mint nélküle. Ami nem is csoda, hiszen az összetételét szinte kizárólag bőrpuhító, bőrszépítő alapanyagok adják.

Egyedül a színválasztás trükkös kicsit ennél a márkánál. EZt azóta tudom, amióta a közepesen világos bőrszínemre, amire egyébként a legtöbb márkának valóban a második legvilágosabb árnyalata szokott jó lenni, ennek a márkának a harmadik-negyedik árnyalata vált be.

Az első szín alabástromfehér, a második egy semleges világos, a harmadik egy kicsit melegebb, de még mindig világos szín, a negyedik egy középtónus, és így tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 1.

Anettenful

2017. május 31.

Nagyon jó kis alapozó, jó a fedése. Csak sajnos 01-es színárnyalatot választottam, ami nem passzol a fehér, de nem hófehérke arcszínemhez.
Ha valaki esetleg igényt tart rá, szívesen tovább adom. Tegnap kaptam meg, egyszer próbáltam ki, szóval szinte teljesen új. Áron alul adnám. Az ár megbeszélés tárgya.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

yasmine1122

2017. április 13.

Problémás bőröm van, a legtöbb alapozó csak ront a helyzeten, viszont ő nagyon jó, nem okoz pattanásokat, lélegzik alatta a bőröm, nem érzem azt hogy van rajtam valami... Valóban gyorsan kell vele dolgozni, én beauty blenderrel viszem fel és így sikerül egyenletes végeredményt elérnem. A fedése lehetne egy picit jobb, ugye a pattik miatt van mit elfedni...de korrektorral jól kiegészítik egymást. A 04-es árnyalat pont passzol a bőrömhöz.

Update: elcsábultam az Estee L. Double Wear alapozójára, de meg is bántam. Drágább is és hiába áradoznak a fedéséről, nekem nem vált be. Szóval maradok a PuroBio-nál, fényévekkel jobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

GalambSz

2017. február 20.

Termékmintákat próbáltam, a 02 es BB krémhez választottam egy szintén 02-es és egy 03-as árnyalatot. Nehezen tudnék választani, mert mindkét szín tökéletesen beépül a bőrömbe, annyira csekély az eltérés, hogy észre sem lehet venni. Nem vagyok se barna se hófehér, átlagos világos bőrszínem van, az arcom egyik felére felkentem a 02-es árnyalatot a másikra a 03-ast. És miután eldolgoztam senki meg nem mondta volna, hogy ez két különböző szín. Amiért talán mégis inkább a 03-as színt választanám az a melegebb (sárgásabb) árnyalat. Állagra picit sűrűbb mint a BB krém és a fedése is jobb, eldolgozásával sietni kell, én részenként kenem fel kézzel, így nem szárad oda. Tökéletes és matt végeredmény. Nekem T-vonalban zsírosabb a bőröm, így a matt hatás nem sokkal tart tovább, mint a BB krémnél. Mindkét színhez remekül passzol a Bézs-Narancs színű korrektor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 20.

Lami

2016. november 28.

Valahol olvastam egy véleményt, hogy közepesen fed. Hát nem! :D Nagyon meglepődtem, hogy milyen tökéletes. Nem vártam volna ilyen hatást tőle. A vörös foltokat is szuperül eltüntette. Aki szenved a gyulladt piros pattanásoktól, annak teljes szívvel ajánlom. Egyenletes, selymes arcbőrt kaptam. Öröm belenézni a tükörbe. Egyetlen egy alapozó+púderre nem hasonít, amit eddig használtam. Nem érzem, hogy maszk lenne rajtam és ami fontos még, hogy nem ül bele az apró ráncokba, mint a többi. Én a puro bio mattító kompakt púdert is rendeltem hozzá. Egyetlen egy negatívum van, hogy TÉNYLEG NAGYON GYORSAN KELL VELE DOLGOZNI! Igazából ez sem annyira nagy baj, mert bőven kárpótol ezért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 28.

Antioxidánsok: Tocopherol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tisztító valamint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Növényi eredetű összetevő, ezért a leggyakrabban natúrkozmetikumokban találkozhatunk vele.

A szőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!