PuroBIO Cosmetics

Ár:   4550 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Naurel.hu-n 5190 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2017. február 20.

Vedd meg online: Naurel.hu, 5190 Ft

Könnyű BB-krém azok számára, akik nem szeretnének minden nap alapozót használni. Kőolajszármazékoktól mentes készítmény organikus shea vajjal, sárgabarackmag- és olívaolajjal, zsályával és chlorellával, melyhez természetes E-vitamint társítottak.

Nem tartalmaz nikkelt és káros adalékanyagokat. Vegán, CCPB minősítéssel.

3 féle árnyalatban kapható

Ár: 5190 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
PuroBIO Cosmetics Könnyű BB-Krém 01 árnyalat
Ár: 2500 , Eladó: felicitas
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Orosháza, Csorvás, fizetés: Személyes átvétel Orosházán vagy előreutalást követően ajánlott levélben postázom. A szállítás díját a vevő állja.
puppi

2019. július 24.

Már régóta szemezgettem ezzel a bb krémmel és mivel az előző pont elfogyott, ami amúgy a magister bb krémje volt és igazából szerettem, de nyáron pl kellemetlen viselet volt az arcomon, lehetett érezni egy fura vékony réteget a bőrömön és ettől mintha jobban is izzadt volna, de a hidegebb időkben nem volt ezzel probléma. Viszont pont ezért gondoltam,hogy mivel amúgyis jönnek megint a meleg idők itt az idő váltani szó szerint :DD

A színével kicsit bajban voltam melyiket válasszam, (hiába van csak 3 árnyalat belőle) mert nekem alapjáraton elég fehér a bőrőm, viszont nyáron azért szoktam barnulni, ezért végül a 02-es közepes árnyalat mellett döntöttem. Úgy gondolom jól választás volt, mert szépen fog idomulni a bőrszínemhez és jelen pillanatban is csak nagyon enyhén látszik minimális szín eltérés (kicsit sárgásabb az eredeti bőrszínemnél)

De a legjobb része még csak most jön: nagyon kellemes viselni tényleg olyan, mintha nem is lenne rajtam szinte semmi, egyáltalán nem érzem azt, amit a magister bb krémjénél tapasztaltam és fedésében is sokkal jobb. Amióta átváltottam erre a krémre, nekem már korrektrorra sincs szükségem. Persze szerencsére nekem nincsenek nagy bőrhibáim vagy nagyon sötét karikáim, de alpjáraton piroskás sok helyen a bőröm és nálam is kijön néha egykét kisebb pattanás,de szerintem azokat is szépen eltűnteni.
És amúgy mintha minimális hidratálást is éreznék amikor az arcomon van, illetve nem szárít, nem feszül stb..

Egyetlen (számomra) negatívumot tudnék mondani,hogy nagyon mattra, púderesre szárad meg, amit én kifejezetten nem szeretek. De valakinél ez persze előnyt jelenthet és arra gondolok, hogy nyáron amúgy is hamarabb kifényesedhet a bőr szóval lehet ez még jól is fog jönni.
És még annyit hozzátennék, hogy igen szerintem is elég gyorsan szárad a krém szóval arpánként viszem fel és dolgozom el.
Szóval nem is tudom hány csillagot adjak így neki 4-et vagy 5-öt, mert eddig talán ez a legjobb bb krémem,de azért ezt sem mondanám tökéletesnek. De jó szívű leszek és megadom neki az 5 csillagot, mert végülis szépen teszi a dolgát és az összetevőire sem lehet panaszom :)
(Na és már megint egy regényt írtam xd)

Update 07.24.
És valóban jól gondoltam, így nyárra szinte tökéletes lett a színe és már azt a nagyon mattos, poros érzést sem érzem a bőrömön ahogy felkenem. Szóval nagyon megvagyok ezzel a bb krémmel elégedve :) Viszont sajnos újabb negatívumot is véltem felfedezni, ez pedig, mintha elég gyorsan fogyna.. Amit azért nem értek, mert ugyanúgy használom, mint az előző krémeimet, tehát ugyanannyi mennyiségben. Remélem azért még egy jó darabig kitart, mert az ára elég borsos ahhoz, hogy túl sűrűn újravegyem.
A színe miatt meg csak azért aggódom, hogy télen mi lesz így, mivel a világos árnyalat túl fehérnek bizonyult az arcomon, viszont akkor már meg a közepes árnyalat is túl sötét lesz. Na de ez még a jövő zenéje, a lényeg,hogy jelen pillanatban tökéletes számomra :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

(Na és már megint egy regényt írtam xd)

Update 07.24.

Rommie77

2019. január 24.

Csak mostanában vettem, úgyhogy majd még update-elek. Egyelőre 4-5 csillagot adnék rá. Az összetevői kétségkívül csodásak, nem is lennék hajlandó ebben kompromisszumra. Felvive kellemes/semleges érzet, nagyjából mintha nem lenne semmi a bőrön. Nekem nem okozott sem irritációt, aknét vagy egyéb gondot, pedig az én arcbőröm minden gázos dologra rögtön reagál.
Alapvetően nincs bőrhiba az arcomon, amit el akarnék fedni, ezért vettem csak a BB-t az alapozó helyett, és elsősorban a szemem alatti karikákat céloztam volna meg vele - na hát arra ez pont nem igazán jó. Legalábbis nekem nem sokat csinál vele. Az esetleges pirosságot, kis pöttyöket viszont szépen eltünteti.
Ami annyira nem tetszik, ahogy a tágabb pórusaimat néhol kihangsúlyozza kis köröcskék formájában. Ezért az "almácskáimon" annyira nem mutat jól. Mivel ez az első BB krémem és alapozót se használok soha, nem tudom más termékhez viszonyítani, nem tudom milyennek kéne lennie.
Én a 01-es hullafehér árnyalatot vettem, ami sápadt bőrre télen nagyon jól illeszkedik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

Nancika

2017. november 21.

Amennyire szeretem a PuroBIO alapozómat (meg az összes többi terméküket), ez a BB legalább annyira kiábrándító volt. Nekem maszatos, nehezen fixálható és kellemetlen viselet volt. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

piiipooo18

2017. szeptember 6.

Tegnap érkezett meg, már ki is próbáltam (alig vártam.:D Az illata nagyon jó, az állaga is. Nekem nem volt problémám avval, hogy gyorsan száradna, sőt, szerintem nem szárad gyorsan. Attól féltem, hogy majd a 02-es árnyalat sötét lesz, mert alapból világos a bőröm, de nem hófehér. Egyenlőre úgy tűnik, hogy szeretni fogom, de még meglátjuk. Azért adok neki 5 csillagot:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

felicitas

2017. augusztus 22.

Nem sok BB-t próbáltam eddig, de amit igen, az egyik sem jött be igazán. Alapozni nem szeretek, púderezni végképp nem, olyannyira szárazzá teszi a bőröm. De ez a BB isteni. Nem mondom, azért érzi az ember, ha hozzáér az arcához, hogy van rajta valami, de olyan szép egységes bőrt ad. Szerintem jobban fed, mint az eddig általam használtak, nagyon szépen takarja az ilyen-olyan foltokat az arcon, enyhe szeplőket, kisebb hegeket. Pattanásokat nem okoz, nem szárít, nálam mindkettő nagy szó. Jó a nyári színe. Remélem télre is találok megfelelő árnyalatot, mert hihetetlenül megérte. Simán az ujjaimmal viszem fel és nem vagyok foltos, belesimul az arcba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

kovikata

2017. augusztus 21.

Szuper jó BB krém! Könnyű, természetes árnyalatú, mennyei textúrájú. Ráadásul bio, ami nekem szempont. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Linnie

2017. június 22.

Könnyen átfényesedik, de lehet korrigálni. Az eldolgozásával nagyon kell sietni, mert gyorsan szárad. Egyébként kellemes viselet a mindennapokra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 22.

rosetta5

2017. május 4.

Nagyon könnyű állagú, csodálatosan hidratáló BB-krém. Alapvetően jobban szeretem a BB-termékeket, mint az alapozókat, mert sokkal természetesebbnek látom őket. Az árnyalata éppen illeszkedik a bőröm színéhez. Imádom, hogy nincs tele adalékanyagokkal. Egyszerűen rajongok érte! A kedvencem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 4.

GalambSz

2017. február 20.

Sokat vacilláltam a folyékony alapozó és a BB krém között, végül azért választottam ezt, mert nincs rutinom az online színmegállapításban, és könnyebb volt 3-színből választani, mint 7-ből. A 02-est választottam, nem vagyok se barna se fehér, átlagos világos bőrszínemhez ez tökéletes választásnak bizonyult. Állaga könnyű, nagyon folyékony, gyorsan szárad, részletekben kenem fel (kézzel) így nem szárad a homlokomra, míg a pofimon eldolgozom. Tökéletesen beépül a bőrbe, könnyű, nem is érzem, hogy rajtam van, szép matt egységes bőrképet ad. T-vonalban zsírosabb a bőröm, így a matt hatás nekem csak kb. délig tart. Vettem hozzá korrektort is, a bőrhibák elkendőzésére, abból a Bézs-Narancs szín tökéletesen illik hozzá. Ja és hát az összetevői csodásak, extra érzékeny bőröm is bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 20.

Rhya

2017. február 9.

Nem volt egy könnyen induló barátság, de végül elválaszthatatlanok lettünk.
Nagyon nehezen tudtam eldolgozni a bőrömön, és volt, hogy feltűnően beleült a pórusokba. Végül az ecsetem leváltottam vizes alapozószivacsra, és azóta csodákat művel a sminkemmel, nem is használok emellé mást, csak egy kis púdert.
Kevés elég az egész arcra, és nem érzem úgy, hogy fullad alatta a bőröm. Tükörbe nézve pedig nem egy maszk néz velem szembe.
Biztosan újra fogom venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 9.

Nem volt egy könnyen induló barátság, de végül elválaszthatatlanok lettünk.
Biztosan újra fogom venni :)

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Maris Aqua