PuroBIO Cosmetics

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Naurel.hu-n 4190 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2016. október 14.

Vedd meg online: Organicharmony.hu, 2 790 Ft

Gyönyörű, napsütötte árnyalatot kölcsönöz a bőrnek, kiváló kiegészítője az alapozóknak. Természetes hatású, nem ül meg a pórusokban, nem nehezíti el az arcbőrt. Organikus shea vajjal, valamint sárgabarackmag-, avokádó- és makadámdió olajjal készült. Remek kontúrozáshoz, valamint szemhéjpúderként vagy szemhéjpúder alapként.

Nikkelmentes, vegán, CCPB minősítéssel.

Ár: 4190 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2 790 Ft , Eladó: Organicharmony.hu

pokmalac

2017. november 7.

Kegyetlen cucc.az összetevőit ugye tudjuk.
A színe (03) teljesen természetes.tartós szép az arcon. A roseceat teljesen lefedte egy ecsetvonással. Csillagos ötös

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

Kegyetlen cucc.az összetevőit ugye tudjuk.

rosetta5

2017. szeptember 14.

Sok bronzpúderrel az a bajom, hogy természetellenes a színe vagy csillogó hatást kelt. A PuroBiot nem ismertem, de valamiért első percben hívogatott ez a púder. Kicsit izgultam, hogy neten rendelem, de úgy voltam vele, hogy ha nem tetszik, majd visszaküldöm. Szerencsére erre egyáltalán nem volt szükség. Épp a legjobb árnyalatot választottam. Maximálisan elégedett vagyok! Nagyon tartós, természetes hatású és tényleg gyönyörű matt hatást kelt. Nem morzsolódik, ecsettel könnyen felvihető. Kiváló bronzpúder, érdemes kipróbálni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Lilla777

2017. január 20.

Elsősorban kontúrozásra használom és nagyon elégedett vagyok vele. Tökéletes árnyalatot választottam, éppen illeszkedik a bőröm színéhez és szép tartós hatást biztosít. Természetes hatású, ami számomra különösen fontos. A PuroBio alapozójával együtt használom és szerintem verhetetlen páros. Az arcbőröm jól bírja, egyetlen pattanás sem jelent meg, mióta kipróbáltam, pedig régebben rendszeresen meggyűlt a bajom velük. Kiváló darab!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Nancika

2016. december 3.

Ugyan bronzpúdernek/bronzosítónak van meghirdetve, az ecco-verdés leírás szerint kontúrozásra is alkalmas, hiszen nem csillog és barnás színe van (nem pedig olyan narancssárgás). Ebben teljesen igazuk volt. Mivel ugye az arcom vonalainak formálásához vettem, úgy voltam vele, hogy jó lesz nekem a sötétebb, 02-es árnyalat is belőle, biztos, ami biztos (spoiler: rossz döntés volt), mert a kép alapján ez hasonlított a legjobban az Anastasia Beverly Hillsem Fawn árnyalatához, amivel a legszívesebben kontúrozom az arcom. Hát, tévedtem, nagyon sötét és erőteljes színe van, úgyhogy fehér bőrhöz csakis a 01-es árnyalatot javasolnám, mert ha még valaki túl világosnak is ítélné a 01-es színt, akkor is van remény, mert gyönyörűen építhető, nagyon erőteljes színe van, úgyhogy ha visszamehetnék az időben, akkor már biztosan a másikat venném meg. A rossz színválasztás természetesen nem a termék hibája, nem rovom fel neki, én döntöttem rosszul.

Mint mondtam, gyönyörűen pigmentált, erőteljes szín, annyira profi, hogy ilyen szempontból még az (eredeti) ABH palettámat is bőven veri. Viszont ahogy azt más PuroBIO termékektől (főleg az alapozótól és a primertől) is megszoktam már, gyorsan kell vele dolgozni - ha nem satírozom/mosom el azonnal, akkor utána nagyon nehéz dolgom van vele. A másik furcsasága, hogy amíg a legtöbb márka a saját márkáján belüli termékekkel dolgozik a legszebben, addig ez valami borzalmas a PuroBIO primeremmel és alapozómmal: amint felkenem és próbálom elmosni, viszi magával az alapozót. Foltokban leszedi az arcomról (akármilyen ecsettel próbálom), míg más alapozóimmal teljesen jól együttműködik, és miközben a PuroBIO alapozóm gyönyörűen dolgozik az ABH vagy a Nude by Nature kontúrjaimmal. Valóban nem értem, hogy miért nem kedvelik egymást, de ezek nemhogy unszimpatikusak egymásnak, egyenesen gyűlölik egymást...

Ezt leszámítva, meg hogy emiatt a kísérleti fázisban párszor igen kapkodósra sikerült a reggelem, hiszen újra kellett alapoznom, teljesen korrekt termék. Megéri az árát: gyönyörűen pigmentált, szépek az összetevői, vegán (vagyis állatkísérletektől is mentes), ha gyorsan dolgozunk, gyönyörű eredményt lehet vele elérni, nem ül meg a pórusokban, kontúrozáshoz tökéletes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 3.

aivil

2016. november 10.

Klassz! Gyönyörű matt hatást biztosít és kellemes a színe! Egyáltalán nem sárgás vagy természetellenesen barna! Sokkal inkább olyan, mint amikor az ember szép egyenletesen lebarnul. Nem ül meg a pórusokban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 10.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil

Squalane eo 1 0

Az Ázsiában honos Millettia Pinnata fa magjának zsírsavakban gazdag, antibakteriális hatású olaja. Az ayurvedikus gyógyászat egyik alapanyaga, bőrbetegségek kezelésére használták a neem olajhoz hasonlóan. Újabb kozmetikai felhasználását fényvédő összetevőként elsősorban az olajban található két hatóanyagnak, a pongamolnak és a karanjinnak köszönheti, amelyek természetes UVA és UVB fényszűrőkként működnek. A pongamol kémiailag hasonlít az avobenzone-hoz.