PuroBIO Cosmetics

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 2 790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2016. október 15.

Vedd meg online: Organicharmony.hu, 2 790 Ft

Természetes hatású, gyönyörű, napsütötte színt varázsol az orcának. Organikus shea vajjal, sárgabarackmag-, avokádó- és makadámdió olajjal készült.

Kompakt kiszerelésének köszönhetően bárhová magaddal viheted és megigazíthatod a sminkedet.

Nikkelmentes, vegán termék, CCPB minősítéssel.

Ár: 4190 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2 790 Ft , Eladó: Organicharmony.hu

regerbeatrix

2017. augusztus 21.

Télen-nyáron imádom a bronzpúdereket! Nem is értem, h miért szaladgál annyi sápadt ember az utcákon. A PuroBiot nem ismertem korábban, de valamiért nagyon hívogatott ez a készítmény. Már első használatkor beleszerettem, mert pont annyit vett fel belőle az ecsetem, amennyit kellett, nem hullott, nem volt darabos. Az árnyalata szép természetes, senki nem mondaná meg, hogy nem a napon barnultam. Van egy halvány csillogása, ami éppen nem kihívó. Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 21.

aivil

2017. július 24.

Az új leg-leg-leg. Egyszerűen imádom! Annyira jó érzés felvinni az arcra. Természetes hatású, éppen csak picit csillog, amennyire szeretem. A sminkem elmaradhatatlan része. Lányok, nagyon tuti!!!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 24.

rosetta5

2017. március 22.

Imádom a csillogó bőrfelületeket és külön örülök, hogy rátaláltam erre a szuper bronzpúderre. Először is számomra nagyon fontos, hogy a púder, amit használok természetes árnyalatú legyen. Sokszor futottam már bele olyanba, hogy teljesen lehetetlen színtónust adott az arcomnak. Ez szépen belesimul, olyan hatást kelt, mintha valóban barnultam volna. Nem túl vastag a fedése, amit külön nagyon értékelek. A csillogása pedig egyszerűen zseniális. Nem hivalkodó, mégis ad egyfajta tündöklést a bőrnek. Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil

Squalane eo 1 0

Az Ázsiában honos Millettia Pinnata fa magjának zsírsavakban gazdag, antibakteriális hatású olaja. Az ayurvedikus gyógyászat egyik alapanyaga, bőrbetegségek kezelésére használták a neem olajhoz hasonlóan. Újabb kozmetikai felhasználását fényvédő összetevőként elsősorban az olajban található két hatóanyagnak, a pongamolnak és a karanjinnak köszönheti, amelyek természetes UVA és UVB fényszűrőkként működnek. A pongamol kémiailag hasonlít az avobenzone-hoz.