PuroBIO Cosmetics

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Naurel.hu-n 3490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. április 28.

Vedd meg online: Naurel.hu, 3490 Ft

Folyékony korrektor, mely öt színárnyalatban kapható. A PuroBio Cosmetics folyékony korrektor elfedi a hibákat, például színeltérések, így egyenletes arcszínt biztosít. Selymes textúrája által könnyen szétoszlatható, amelyet a beépített szintetikus sörtéjű kefe is megkönnyít. Certifikált natúrkozmetikum.

Ár: 3490 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
izabella73

2017. december 5.

02es színben van meg,ami kicsit sárgás az én bőrömhöz,de szerencsére nem annyira feltünő,és szépen fed.Valamivel sűrűbb az állaga mint az eddigi folyékony korrektoroknak amiket használtam,mégis könnyű eldolgozni és nem ül bele a ráncokba.Tartóssága közepes de emiatt nem pontozom le,ugyanis kárpótolnak a szép összetevők és hogy natúr termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 5.

Corra

2017. november 1.

Én nagyon elégedett használója vagyok a 02-es árnyalatnak, ez egy világos-közepes tónus. Szerintem is felesleges az ecset, mert úgysem azzal dolgozom el, de problémát nem okoz, az első használat előtt kell ügyesnek lenni, hogy ne jöjjön egyszerre túl sok, utána már könnyű a használata. Nedves blender szivaccsal lehet szépen eldolgozni, nekem nem ül bele egyáltalán a ráncokba, viszont nagyon szépen elfedi a karikákat is, bőrhibákat is, kiemeléshez is használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 1.

piiipooo18

2017. szeptember 6.

Szintén ma próbáltam ki először. Evvel a termékkel sincs gondom, maximum annyi, hogy a fedése sötétebb piros foltoknál nem annyira jó, inkább annak ajánlanám, akinek nagyon halvány elszíneződések vannak a bőrén. 02-es árnyalatban rendeltem, mint a BB krémet. Csak a fedés miatt adok 4 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

KPVera

2017. május 3.

Először kicsit világos lett a szín amit rendeltem, de annyira jó volt a fedése, hogy azt is elhasználtam. Egyértelmű volt, hogy újra fogom rendelni, egyel sötétebb árnyalatban. Egyenlőre nem is tervezek más korrektorra áttérni, nagyon bevált.
Extra érzékeny a bőröm, ezért fontos volt, hogy natúr legyen a termék, de a megfelelő fedésről se kelljen lemondanom. Ebben a termékben minkét szempont találkozik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

Tvylvis

2017. április 24.

Vélhetően egy gyári hibás darabot fogtam ki, mivel csak úgy tudtam kinyomni a terméket, hogy ráálltam. Próbáltam kézzel, férj is besegített, egyszerűen semmi sem jött ki a tubusból. Mérgemben ráálltam, akkor meg persze a fele kijött. Azóta működik... Egyébként ezt az ecsetes megoldást én személy szerint rühellem, arra soha nem elég jó az ecset, hogy önmagában elegendő legyen. Akkor meg minek. A belbecs is elbukott nálam. 35 évesen sokkal inkább előnyben részesítem a kevésbé erősen fedő, inkább némi fényt adó korrektorokat. Ez egyszerűen túl nehéz, túl pasztás. Ugyanakkor a nehézsége nem eléggé pigmentált, tehát sokat kell felvinni az adott területre. Gyorsan szárad, nagyon mattra. Összességében tökéletes arra, hogy a szem alatti apró ráncocskákat jól kihangsúlyozza és rám dobjon még pár évet. Pigmentfoltok, apró bőrhibák eltüntetésére sem vált be, ahhoz nem eléggé pigmentált, ráadásul a matt végeredmény nem mutat jól szerintem. Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 24.

rosetta5

2017. február 16.

Nagyon tartós és szépen fed. Tetszik, hogy könnyű eldolgozni, nem tömíti el a pórusokat. Egyenletes takarást biztosít. A Purobio alapozójával használom és gyönyörűen kiegészítik egymást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

Nancika

2017. január 17.

Igazából a primertől kezdve az alapozón át a kontúrig és a spirálig már szinte minden puroBIO terméket beszereztem. Ez volt az utolsó darab, ami hiányzott, de szerencsére egy pár hete már ennek a korrektornak is megvan a helye a szekrényemben.

Ha rangsorolnom kellene a puroBIO termékeket, nekem mondjuk pont ez felelt meg a legkevésbé. A megszokás szerint nehezebb vele dolgozni. Nekem nem tetszik ez az ecsetes megoldás, mert így van, hogy egyik oldalra folyik ki, van, hogy másikra. Aztán elkenem, és úgyis BB-rel eldolgozom a végén... Ezzel is gyorsan kell dolgozni, de cserébe gyönyörűen és tartóssan fed.

Annak ellenére, hogy valamiért ez nőtt a legkevésbé a szívemhez, szerintem ez is fantasztikus darab. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tisztító valamint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Növényi eredetű összetevő, ezért a leggyakrabban natúrkozmetikumokban találkozhatunk vele.