Pussy Deluxe

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, az összetevőket feltöltötte: Lilla92, Módosítva: 2015. január 14.

Lelőhely:   Müller, DM

Fej: körte, likorisz

Szív: licsi, jázmi, gardénia, karamell

Alap: szantálfa, vanília, tonkabab

Ár: 4000 , Eladó: Jelena
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Szeged, fizetés: --
palmiii

2019. május 4.

Tartós, finom édes illat. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

Tartós, finom édes illat. Nagyon szeretem!

aidanne

2019. április 26.

Sose’ gondoltam volna, hogy valaha velemenyezni fogok egy ilyen kis cuki parfumot. Az uvegcse ugy kerult hozzam, hogy egy nagyon kedves kremmanias lanytol vettem egy parfum csomagot, amit anyak napjara szamtam a csaladomban. “Sajnos” miattam az anyukam, mamam es anyosom parfum manias lett.m, igy a kozelgo anyak napjara szerettem volna oket meglepni egy-egy uveggel. Hat besetaltam a sajat csapdamba 😄 Gondoltam kiprobalom, hogy mit tudnak ezek a nuni luxok 😄 Meglepodve fedeztem fel, hogy bizony ezek marha jok. Esku! Meg minosegben is veri nehany, nagy nevu drogeriak polcain csucsulo nemely designer neve alatt futo borzalmakat. Es ez azert elegge kiakaszto. Ugy ertem, neha az ilyen kis cuki uvegekben sokkal nagyobb melyseg van, mint egy 20 ezres Szí-ben. Szoval! A parfum valoban hasonlit Dior piros mergehez, de nem olyan edes ami nekem mar eleve szimpi. Emlekeztet meg egy nagy kedvencemre az Armani talan egyik legnagyobb dobasara( azota sem tudtak uberelni) Armani Lei vagyis a henger alaku She-re. Poros, puderes, vanilias szepseg edes gyokerre jol felszerelve. Ilyen aron ez egy tokeletes parfum. Nem tudok ra ot csillagnal kevesebbet adni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 26.

sailorluna

2019. január 29.

meglehetősen édes, vaníliás, balzsamos darab, mégsem émelyítő. nem vagyok nagy rajongója az édes süti illatú parfümöknek, de ez tetszett, nem az a tipik vattacukor illat azért. ősszel-télen szerettem használni, hétköznapi illatnak. azon meglepődtem, hogy sok fiú dicsérte, pedig szerintem annyira nem extra, bár az is igaz, hogy ők pont nem olyan kifinomult szaglású srácok. : )

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

hessviky666

2018. február 21.

Ez az illat is kellemes, melegebb, mint SUGAR CAT társa. Édes, szirupos illat, nekem tavaszra vált be a legjobban. Tartós, egész nap érezhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

netti1990

2017. december 10.

Ha betévedek egy drogéria üzletbe,akkor sose tudom kihagyni a parfümszagolgatást :D Ezen is megakadt a szemem.Ki is próbáltam,és mondanom se kell,jött Velem :) Egyszerűen imádom :) Mennyei illata van :) Szerintem a vanília és a karamell dominál benne.Tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

mafalda

2017. április 15.

Olcsó volt , megvettem...de ha ez dior hasonmás akkor nekem a dior h.p. soha sem kell...😱
Illat: kávé, vanilia, és vmi beazonosíthatatlan "szag".
Ledöbbentem mennyire rossz parfüm ez nekem.

Up. Jéé most látom h lehúztam..pedig ahogy használtam egész jó volt, és megnyugtatott az illata. 😆

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

Illat: kávé, vanilia, és vmi beazonosíthatatlan "szag".
Ledöbbentem mennyire rossz parfüm ez nekem.

Bubus06

2017. április 1.

A mi kapcsolatunk elèg kis èrdekes. :D 2-3 ève kaphattam a testvèremtől, de miután hónapokig csak 'volt' a polcomon, inkább anyukámnak adtam. Ő fèlig használta el csak, utána pedig berakta a 'selejt kosárkába'( ami igazából csak megunt, vagy anya szerint büdi parfümök)..

Nem is voltam 15 èvesen annyira parfümös. De mivel mostanában kezdett èrdekelni a sok finomság, ezèrt rögtön beleszerettem a boltban a Dior Hypnotic Poisonba..Ès úgy fájt a szívem, hogy nem tudom megvenni. Ès láttam, hogy sokan azt írták, hogy a H.P. dupeja...Ezèrt újra előkotortam. Ès TÈNYLEG. Mennyei illata van, de azèrt gondolom korán sem olyan tartós mint az igazi. :)

Ettől függetlenül mostmár megfogom becsülni a kicsikèt, ès boldogan fogom elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 1.

fannc22

2017. március 21.

Ez Dior H.P. utánzat akart lenni, de sajnos annyira nem jött össze :D Szó, mi szó, hasonlít, de azért nem egy kategória a kettő.
Most egyébként 990 ft a Rossmanban, annyiért megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

Most egyébként 990 ft a Rossmanban, annyiért megéri.

Banszky

2017. január 21.

Unom már az édes illatokat,erre meg az van írva,h Cookie. Féltem tőle de amint beleszagoltam... Ez az egyik legjobb édes parfüm amit valaha magamra fújtam. Nem émelyítő,nem cukimuki de mégis. Olcsó,szép üvegcse,finom illat. Kell ennél több?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

CzFru

2017. január 16.

Anyukámtól kaptam két éve karácsonyra. Nagyon jó kis illat és egész tartós, szívesen újravenném, de egy ideje nem találom a polcokon :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.