Pussy Deluxe

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kockaorchidea, Módosítva: 2013. augusztus 15.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös.

Illatösszetevők: bergamott, zöld alma, kék frézia, rózsafélék, mósusz, ámbra.

Pussy Deluxe Showcat szett
Ár: 1500 Ft+szállítás/ szett , Eladó: szawai
Állapot: Bontatlan, fóliás, Helyszín: Kiskunfélegyháza, fizetés: banki utalás után küldöm
Pussy Deluxe Showcat szett
Ár: 2300 Ft postán maradó ajánlott levélként , Eladó: szawai
Állapot: új, bontatlan,fóliást küldök , Helyszín: Kiskunfélegyháza, fizetés: banki utalás után postán maradóra küldöm
KittiASzuperpocok

2019. október 11.

Jöttem felpontozni.
Édes gyümölcsös nekem tetszik. Nagyon hasonlit valaminek az illatara, de ha megnyuznak sem jut eszembe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

Jöttem felpontozni.

Vicus

2015. november 24.

Ma teszterre fújva megszagoltam, hát elsőre alig éreztem valamit az alkoholon kívül. Később éreztem az igazi illatát, ami egyáltalán nem jött be..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

noemi90

2014. augusztus 30.

Ez borzasztó! A piros testvérét siratom, hogy már nem gyártják, ezt bezzeg...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 30.

Ez borzasztó! A piros testvérét siratom, hogy már nem gyártják, ezt bezzeg...

Krisztocska

2014. május 10.

Nem jött be. Majdnem teli üveg dobozával eladó. krisztocska@gmail.com

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 10.

Nem jött be. Majdnem teli üveg dobozával eladó. krisztocska@gmail.com

kockaorchidea

2013. augusztus 15.

Virágos-gyümölcsösnek írják, de nekem nagyon citrusos. Sokáig érzem magamon, nagyon édes az üvege a dobozát, pedig bánom, hogy kidobtam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 15.

Antioxidánsok: BHT