Pyunkang Yul

Ár:   $3   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Cosibella.hu-n 800 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LaylieMayLie, Módosítva: 2022. február 22.

Ár:   $3
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Cosibella.hu, 800 Ft

Ezt a bambuszrostból készült fátyolmaszkot érzékeny, irritált bőrre fejlesztettük ki. Teafa, centella asiatica és loncvirág kivonatok felelnek a nyugtató hatásért, valamint a ceramid NP támogatja a bőr védőrétegét, annak erősítése érdekében.

Ár: 800 Ft , Eladó: Cosibella.hu
Fizetés: utánvét, kreditkártya, banki átutalás, online fizetés, Szállítás:GLS, Magyar Posta, Packeta Csomagpont

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Emesh

2024. május 14.

Kúraszerűen használom. Havonta egyszer veszek egy adagot, hűtőben tárolom és 3-4 napig kenem fel esténként. Egyszerre felcuppantani az egészet pazarlásnak tűnik, mert tocsog a szérumban. A bőröm nagyon meghálálja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. május 14.

maple

2023. július 26.

Az egyik legjobb maszk, amit valaha használtam. Vastagabb anyagból van, mint a megszokott fátyolmaszkok, tökéletesen illeszkedik az arcra, viszont a szemnél való kivágások lehetnének egy kicsivel nagyobbak. A bőröm eléggé irritált volt a maszk használata előtt, és nagyon szépen megnyugtatta. Az illata kellemes, talán testápolóra emlékeztető, és van benne valamennyi extra szérum, amit végül a karjaimra kentem. Mindenképpen újravevős, ajánlom bárkinek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 26.

duchess_g

2023. július 25.

Kellemes hasznalni, egyaltalan nem csip vagy irrital. Osszetevoiben, nyugtato hatasaban, hidratalasban, bor feltolteseben veri a Balea med maszkot. Viszont mitesszereket okoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 25.

gomoripetra

2023. július 24.

Tök jó kis maszk volt. Kellemesen hidratált, irritációt abszolút nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 24.

Tök jó kis maszk volt. Kellemesen hidratált, irritációt abszolút nem okozott.

Teokleia

2023. június 3.

Update: mivel második alkalommal is tudtam használni, a tasakban lévő szérum bőven elég volt hozzá, simán megéri az árát. Jár az öt csillag, gyönyörű a hatása.

Egy csendes self care sunday keretei között használtam, hámlasztás után, előtte hűtőben tartottam kicsit. Nagyon ízléses zöldes csomagolásban érkezik, a tisztaságot idézi nekem, az illata krémes, szolid, a benne lévő szérum mennyiség bőséges. A maszkot kicsit nehéz volt szakadás nélkül széthajtogatni. Talán az első fátyolmaszkom volt amit pontosan az arcomra tudtam illeszteni, szépen simult, tapadt, nem csúszott le. Kb. 20 percet hagytam fent, a 10. perc környékén elkezdett kellemes hűvös érzetet hagyni az arcomon. Ez megmaradt végig, majd az eltávolítás után egységesebb, feltöltöttebb, ragyogó bőrkép lett az eredmény. A szérum testesebb, de szépen szívódott be, bár egy darabig picit ragadt.
Összességében azt mondanám, jó kis termék, és jó hogy elérhető drogériában is már, de az ára miatt újra nem venném, akkora csodát nem tett, bár nem is volt rá szükségem. Az itteni egyik tanács szerint lezártam a tasakot és visszahűtőztem a maszkot, hátha lehet másodszor is használni majd. Ajánlom mindenkinek, gyönyörűen hidratál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 3.

RenatRen

2023. május 20.

Ez az egyetlen fátyolmaszk, amit valóban hatásosnak érzek. Hámlasztás után használom , és nagyon szépen hidratál , feltölt. Végzi a dolgát,ahogyan azt kell!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 20.

hdori23

2023. április 23.

Többet vártam tőle, szerintem túlárazott kicsit. A gyulladt pattanásos bőrömmel semmit nem tudott kezdeni a pirosságot sem vitte egy éjszaka alatt. Használtam már nála jobb maszkot is. Viszont ami pozitív hogy illatmentes volt, viszonylag jól át volt itatva termékkel a maszk is. De nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 23.

betty23

2023. április 10.

Na ez aztán maszk a javából. Kicsit érzékeny bőröm van, ami T-zónában zsírosodik, máshol normál, de összességében baromi vízhiányos, és pluszban néha egy-két pattanás is megtalál. Fél órán át hagytam fent, de nagyon durván becuppantotta a bőröm az anyagot. Utána bekentem a szokásos hidratálómmal. Reggelre nagyon üde, hidratált, egységes színű lett az arcom. Egyáltalán nem zsírosít, a keződő kis pattanásaimat is lenyugtatta. Biztos fogok még venni belőle, nekem eddig ő a befutó. Nekem a Bale Med maszk -amit annyira szeretni akartam- sajnos egy picit csípte a bőrömet. Szóval akinek utóbbi nem vált be, akkor ennek érdemes adni egy próbát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 10.

nangien

2023. március 19.

Nagyon szeretem ezt a maszkot, az anyaga masszívabb és stabilabb, mint a többi hasonló terméké, amit használtam, a szérum is testesebb, nem folyik össze-vissza felhelyezésnél, kényelmesebb, az arcomra is jobban illeszkedik. Eddig négyszer használtam, vasárnap esti pihenős, kényeztető program része, meg tudom erősíteni az eddigi pozitív véleményeket. Önmagában csodát persze nem tesz, szerintem ez egy maszktól nem is várható el, de nagyon jól feltölti és nyugtatja a bőrömet, egyáltalán nem csíp akkor se, ha hisztisebb az arcom, és másnap reggelre nagyon szépen lehúzza a pirosságot, és egyáltalán nem zsírosít. Szerintem érzékeny bőrre, sérült barrierre egy szuper plusz, illetve tűzoltásra is nagyon bevált, ha valami kicsapott. Korlátozott anyagi kerettel nem alaptermék persze, de kiegészítésre ez a kedvencem a témában, ráadásul dm-ben is könnyen beszerezhető. Ha valakinek nincsenek ilyen jellegű problémái, akkor nem ez lesz ár-érték arányban a legjobb választás, sima spa élményre és nem célzottan ezt a problémát kezelésre én is inkább a Balea Med vagy kender fátyolmaszkot választanám, az jelentősen olcsóbb. Az én bőrömre viszont ad annyi pluszt, hogy szerintem ennél fogok maradni, feldobja a hétfőket, hogy kiszámíthatóan szebb bőrképpel kelek.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 19.

Yejin

2023. február 13.

TikTokon ódákat zengett róla az egyik csaj, szóval gondoltam kipróbálom. Teljesen jó termék, ugyanazt tudja, mint az összes többi fátyolmaszk. Viszont ár-érték arányban nekem nem éri meg, nem hiszem, hogy újravenném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 13.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Camellia Japonica Flower Extract, Asiaticoside, Madecassoside, Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Madecassoside
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Betaine, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Pentylene Glycol, Hydroxyacetophenone
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Gluconolactone
Vitaminok: Panthenol

Sűrűség szabályozó anyag, oldószer. Parfümök, haj- és bőrápló termékek gyarkori összetevője. Kiváló bőrhidratáló képességgel is rendelkezik.

A Gluconolactone (vagyis a PHA) egy glükonsav, melyet a NeoStrata szabadalmaztatott. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő, illetve kelátképző segédanyag, vagyis a krémet stabilizáló funkciója is van. Az AHA-hoz hasonló, de annál gyengédebb, akár rosaceás bőrre is használható hámlasztó, mely gyengéden eltávolítja az elhalt hámsejteket a bőr felszínéről, simává és egyenletessé teszi a bőrt. Kiváló hidratáló, e szerint a kutatás szerint pedig antioxidáns tulajdonságokkal is rendelkezik és akár 50%-al megnöveli az UV sugárzás elleni védelmet, sőt, a nem teszi érzékenyebbé a bőrt a napsütésre sem. Az összetevő az INCIdecoder szerint fokozza más hatóanyagok előnyeit, beleértve az azelainsavét rosacea vagy a hydroquinonét a hiperpigmentáció esetén.

A japán kamélia virágának a kivonata. Magas A, B, E vitamin tartalmú természetes antioxidáns, bőrnyugtató és "anti-pollution" hatású összetevő. Kutatások kimutatták, hogy védi a fibroblasztokat az oxidatív károsodásoktól, amelyeket a levegőben levő szennyezőanyagok váltanak ki, ezáltal gátolja a kollagén-lebontó folyamatokat a bőrben. Ezen kívül elősegíti számos, a bőrben természetesen előforduló antioxidáns enzim, például a szuperoxid-dizmutáz (SOD), a kataláz és a glutation-peroxidáz jelenlétét (forrás). A kivonat ezen kívül gazdag forrása a melanintermelést szabályozó, az UVB-károsodás látható jeleitől óvó galluszsavnak.

Hialuronsav hidrolizátum, vagyis a hialuronsav kisebb molekulasúlyú változata. A hialuronsav egy a bőrben is megtalálható polimer, vagyis nagy molekula, ismétlődő egységekből. Többször vagy kevesebbszer ismételve az egységeket különböző molekulasúlyú változatok jönnek létre. A nagy molekulasúlyú verzió (1-2MDa) a bőrben is megtalálható hidratáló elem, ez a hidrolizált változat pedig vagy a kisebb, 100-300 kDa-nos változatra utal, aminek a hidratáláson túl a bőr védekezőkészségének segítésében is szerepe van, vagy az ultra kicsi 10-50kDa-nos változatra, ami talán jobban a bőrbe tud szívódni, és ki tudja tölteni az apró ráncokat.

Különféle növényekből (jellemzően a az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából) kivont triterpene-féle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és stabilizáló hatású (javítja összetevők vagy készítmény stabilitását és eltarthatóságát) összetevő. E szerint a tanulmány szerint antioxidáns, gyulladáscsökkentő és kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

Az asiaticoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont terpenoid. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és eszerint a tanulmány és eszerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

Cukorrépából kivont aminosav származék, amit főleg mint szuper hidratáló összetevő használnak a kozmetikumokban. Különlegessége, hogy egy ozmolita, ami képes a sejtek vízháztartását fenntartani. További pozitívuma, hogy sok más hidratálóval szemben nem tapad, sőt kifejezetten kellemes és selymes érzete van. Irritáció ellen is segít védeni, emiatt arra is használják, hogy pl. lemosókat gyengédebbé tegyen. A Cosing szerint továbbá antisztatikus (pl. a haj összetapadását gátló), hajkondicionáló és viszkozitásnövelő tulajdonsága is van.

Többfunkciós szintetikus antioxidáns és hidratáló, bőrkondicionáló összetevő, amely segít fokozni a tartósítószerek hatását (ez lehetővé teszi a kozmetikai vegyészek számára, hogy kisebb mennyiségű tartósítószert alkalmazzanak anélkül, hogy elveszítenék a hatékonyságot, miközben csökkentik az allergiás reakciók kockázatát) és nyugtató hatással is van a bőrre.

Emulgeálószer, ami segíti a krémekben lévő olaj- és vízkedvelő anyagok elegyedését. Speciálisan a C12-14 Pareth-12-t leggyakrabban a Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer nevű elasztomerikus szilikon por emulgeálására használják.

pH stabilizáló, maszkoló (nem kívánt illatokat és ízeket semlegesítő) és kelátképző (a víz révén a kozmetikumokban lévő fémionokat stabilizáló) segédanyag, mely segít abban is, hogy a formulák tovább szépek maradjanak,.